Verizon, آیفون, حقایق

[ad_1]

بنابراین شما شنیده ام همه جا که ورایزون آیفون در حال حاضر رسما در راه خود را. بزرگ! در حال حاضر اجازه دهید برای پایان دادن به گسترش حقایق و جزئیات. ما در حال رفتن به ارسال تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد Verizon, آیفون, حق در اینجا در یک پست.

 • هنگامی که آن را در حال آمدن است ؟ زمان Verizon مشتریان می توانند قبل از سفارش آیفون در فوریه. 3 در حالی که هر کس دیگری می تواند آن را خرید Feb. 10.
 • چقدر هزینه خواهد داشت ؟ 16GB آیفون هزینه خواهد شد $199 در حالی که آی فون 32GB هزینه خواهد شد $299. هر دو شامل 2 سال قرارداد.
 • آیا من می توانم خرید آیفون برای Verizon بدون قرارداد ؟ بله. به صداقت ما نمی تواند پیدا کردن هر گونه دقیق قیمت گذاری برای آن است, اما من می خواهم فرض کنیم شما فقط می تواند با اضافه کردن 200 دلار به هر مربوطه آیفون و ما می تواند نزدیک شدن به خرده فروشی هزینه یک ورایزون آیفون بدون قرارداد.
 • من شنیده ورایزون آیفون را در یک شبکه CDMA اما به چه معنا است ؟ بزرگترین چیزی که جان سخت کاربران آیفون خواهد متوجه است که آنها قادر خواهد بود به تماس تلفنی و استفاده از اینترنت در همان زمان با استفاده از شبکه Verizon.
 • می ورایزون آیفون جیل بریک می شود? آن را تقریبا به یک چیز مطمئن است. تنها سوال این است که کی و چگونه. به گفته یک منبع Verizon فرار از زندان است که در حال حاضر در کار می کند.
 • می Verizon, آیفون, قفل شود ؟ ظاهرا تمام تلفن های CDMA قفل هستند. این بیشتر از یک ماده را یکی دیگر از CDMA حامل به شما اجازه استفاده از این دستگاه در شبکه خود را. اگر شما با حداکثر سرعت دویدن مشتری به نظر می رسد که شانس ندارد در حالی که اگر شما یک کریکت مشتری آن را در واقع ممکن است یک احتمال است. با تشکر iphonefaq.org!
 • آیا من می توانم استفاده از AT&T آیفون بر روی شبکه Verizon در حال حاضر که Verizon ارائه می شود آی فون? هیچ. AT&T و اپل استفاده های مختلف آنتن.
 • ممکن است Verizon نمی توان تنها جدید حامل برای فروش آی فون? چرا که به نظر می رسد در حال حاضر وجود دارد هیچ منحصر به فرد حامل قرارداد در اثر در ایالات متحده برای آی فون است. بنابراین تا آنجا که ما می دانیم در چند ماه آینده, اطلاعیه یک اپل آی فون آینده به T-Mobile و یا با حداکثر سرعت دویدن است که بسیار ممکن است.
 • چه ورایزون آیفون hotspot ویژگی ؟ این اجازه خواهد داد که Verizon کاربران آیفون به افسار / تبدیل گوشی خود را به یک کانون وای فای تلفن همراه. بنابراین شما می تواند به تلفن همراه خود و ارائه دهنده فای برای لپ تاپ و وای فای دستگاه را فعال کنید. شما خواهد بود قادر به انجام این کار به 5 دستگاه در یک بار. وجود خواهد داشت هزینه برای انجام این کار اما چنین قیمت گذاری برای این یا ورایزون آیفون برنامه داده نشده است ساخته شده است.
 • آیا من می توانم قبل از سفارش در فروشگاه ؟ هیچ. فقط آنلاین!
 • من به طور مداوم به شنیدن این که من باید صبر کنید قبل از گرفتن این آیفون برای Verizon اما چرا ؟ زیرا این احتمال وجود دارد که آیفون 5 می آید در این سال شما خواهد پشیمانی خود را در زمان خرید توجه شما خواهید بود قفل شده در قرارداد و قادر نخواهد بود برای به دست آوردن که خوب ویژه ارتقاء تبلیغاتی قیمت با گسترش تلفن همراه خود قرارداد. بنابراین اگر اپل باقی می ماند بر روی هدف با انتشار جدید اپل سالانه ما باید یک آیفون 5 در این تابستان و من نمی بینم چرا که نمی خواهد آزادی یکی برای Verizon بیش از حد.

[ad_2]