Tribal Tattoo Designs – سابقه Tribal Tattoo

[ad_1]

Samoans در واقع آنهایی که به ما ارائه شده کلمه تو آن را یک بار تلفظ به عنوان tatau. اهل جزایر پلینزی مردم بودند و برخی از ابتدا به ثبت و نوشته شده است در مورد خود tribal tattoo designs. مرد بودن آینه خالکوبی خود را بر قفسه سینه و ران که در آن زنان از قبایل خواهد بود خالکوبی بر روی سلاح های خود را و گردن.

شکوه و جلال خال کوبی قبیله ای بیش از حد بود برای چند تن از ملوانان بود که بدن خود را آراسته با جوهر و آورده است که سبک بازگشت به جهان غرب است.

است بحث های زیادی در جایی که آنها واقعا مورد ستایش قرار داد از به عنوان بسیاری از فرهنگ ها باید نسخه خود را از قبیله ای خالکوبی.

از آفریقا که افاضه خود را از طبیعت و حیات وحش به تاریکی خالکوبی. آفریقایی, خالکوبی به طور خاص نیز به دیگران اجازه دهید می دانم که افراد خاص در یک قبیله به عنوان به خوبی. به عنوان رزمندگان رشد و یادگیری آنها خواهد بود مشخص شده به دیگران اجازه دهید می دانم که آنها یک سالمند در عین حال که در آن بزرگان را زیبا پیچیده و بسیار دقیق خالکوبی نه تنها برای دکوراسیون اما ارعاب برای دیگران نیز هست.

به مصر و پرستش خدای خورشید. که در آن royals آراسته شد با طرح های زیبا اما این به نظر می رسید به یک زن منحصر به فرد عمل.عمل دادن یک امضا در دوران باستان متفاوت است تا حد زیادی از تمرین امروز تبدیل شده است که بسیار بیشتر تصفیه شده. معمولا کوچک چوبی ستونهاي باريك استوانهاي شكل خواهد بود با استفاده از یک تیز پیوست, برخی فکر می کنم چوب در ابتدا و سپس برنز سوزن و حتی بعد از آن چندین سوزن خواهد بود افسار با هم برای رسیدن به حتی تیره تر و یا بیشتر طراحی ظریف.

این الگو خواهد بود حک شده بر روی پوست و سپس جوهر مخلوط خواهد بود در اثر مالش بر روی پوست تا زمانی که آن را جمع آوری به اچ منطقه است. برخی می گویند که سیاه و سفید از خالکوبی های قبیله ای ساخته شده با مخلوط دوده و شیر با هم برابر پوست است. به عنوان ذکر شده در بالا برای مصریان آن را به ما گفته شد که یک زن عمل. برخی از محققان بر این باورند که آن را مورد استفاده برای ایمن گارد بارداری و تولد.

بسیاری از شواهدی که پیدا شد از مومیایی شد پیچیده مهره و الماس طرح های در معده و ران بنابراین هنگامی که یک زن می تواند متورم با کودک الماس شکل خواهد گسترش با مادر است.

ساخت یک نوع خالص در اطراف معده او به امن محافظت از کودک در حال رشد و الگوهای ران شد اختصاص داده شده به الهه که به تماشای بیش از فرزند عریان زنان در طول کار خود را. یکی از قانع کننده ترین حرکات در همه خال کوبی قبیله ای است که تاریخ توجهی تعداد زیادی از مردم از سراسر جهان بودند خالکوبی در بطریقی شکل یا فرم.

به این معنی که آنها تا به حال نه تنها طرح های پیچیده خود ایمان یا دین اما به طور عمده و اغلب آن را از حیات وحش, حیوانات و جانوران اسطوره است. شاید بخاطر آن بود که آنها فکر می کردند از این حیوانات به عنوان معنوی چشمگیر و یا که آنها به نوعی ارتباط خود را با شخصیت های خاص جانوران است.

از مصر به آفریقا و بازگشت همه بیش از بقیه جهان یک چیز مطمئن است. خالکوبی های قبیله ای بودند که دلایل بسیاری استفاده می شود و باید به طول انجامید و در سراسر قرن ها تا به امروز.

[ad_2]