Schwinn Joyrider مدل 13-PR300: خوب است, اما آن را بی خطر است ؟

[ad_1]

Schwinn Joyrider ثابت چرخ پرسه زن جاگ کردن مدل 13-PR300 بسیار خوب متوسط قیمت در حال اجرا پرسه زن. آن را تا به حال بسیاری از ویژگی های ساخته شده در, برای راحتی اما ما می خواهیم نگاهی به برخی از ویژگی های مهم تر برای اولین بار مطمئن شوید که شما می توانید احساس امن با استفاده از این محصول است.

اجازه دهید ما شروع به در بالا و کار ما راه را به پایین. یکی از اولین موارد در هر پرسه زن در نظر گرفتن مسئولیت رسیدگی به. به منظور برای یک پرسه زن به امن از نظر ما رسیدگی باید راحت, بعد از همه, شما در حال رفتن به نگه داشتن دسته برای مدتی. آن را باید یک لاستیکی گرفتن برای راحتی. یکی دیگر از توجه است که دسته قابل تنظیم شود به طوری که آن را راحت برای ارتفاع خود را که آیا شما در حال چهار پا شش یا شش فوت و چهار شما می خواهید به در یک موقعیت راحت در حالی که با استفاده از آن.

وجود دارد همچنین دو تن دیگر از موارد مهم در مورد ایمنی و کنترل که مربوط به رسیدگی است. شما باید یک افسار فقط در مورد شما باید از لغزش و سقوط, شما نمی خواهم پرسه زن به در خود را. همچنین امن در حال اجرا پرسه زن باید یک دست-ترمز بر روی دسته آن را آهسته یا متوقف کردن آن در مواقع اضطراری و یا شما فقط در حال کاهش باشد. یک ترمز دستی خیلی با این نسخهها کار مانند یک ترمز بر روی یک دوچرخه و می تواند کاهش سرعت و یا توقف پرسه زن.

بعد اجازه دهید نگاهی به شاسی. امن در حال اجرا پرسه زن باید حداقل 16 تا 20 اینچ چرخ و سیستم تعلیق است که تضمین سوار صاف برای نوزاد خود را. شما می خواهید فرزند خود را به سوار صاف اما چرخ های بزرگ و عقب بهار تعلیق به شما کنترل بیشتری از خود پرسه زن و آن را آسان تر و امن تر به کار گیرند.

درست است که پایه اقلام مکانیکی از یک پرسه زن جاگ کردن اما آنچه در مورد “سوار”. اگر کودک شما می تواند صحبت می کنند آنها را به شما بگویم که شما باید یک سیستم پشتیبانی برای آنها و یکپارچه صندلی پد است که می آید برای تمیز کردن آسان. محموله گرانبها کاملا نیاز به یک پنج نقطه مهار سیستم برای امن آنها را در صندلی خود را فقط مانند یک راننده خودرو مسابقه ای. شما می خواهید کودک خود را به امن در صندلی و شما باید قادر به نگه داشتن چشم در آنها با داشتن یک مش روی صفحه نمایش در پشت است که شما می توانید از طریق. این همچنین اجازه می دهد تا برای تهویه به نگه داشتن نوزاد راحت است.

و در نهایت بسیار مهم است موضوع ایمنی, اگر چه برخی می گویند آن را فقط به راحتی ذخیره سازی. شما نیاز به مقدار زیادی از ذخیره سازی برای نیازهای شما و کودک شما نیاز دارد. “امن” در حال اجرا پرسه زن تا به حال مقدار زیادی از زیر صندلی سازی برای ملزومات و جایی برای نوشیدنی های خود را بعد از همه به امن شما باید هیدراته ماندن و نگه داشتن فرزند خود را هیدراته و همچنین. همچنین ایمنی باید به یک محافظ تاج و آب و سپر است که ساخته شده است در برای محافظت از کودکان خود را از عناصر.

Schwinn Joyrider مدل 13-PR300 که ما باید تحقیق تمام این ویژگی های ایمنی ، ما در نظر آن را به یکی از امن ترین اگر نه امن ترین در حال اجرا پرسه زن در بازار و آن را بسیار متوسط قیمت برای همه, ایمنی و راحتی ساخته شده است که به این مدل است. آن را تا به بسیاری از زنگ ها و سوت, اما آن را نیز دارای یک قاب آلومینیومی سبک وزن و قابل حمل چرخ های آسان برای فشرده سازی. دوام این در حال اجرا پرسه زن است که یکی از بزرگترین ویژگی های ایمنی.

[ad_2]