Prepping برای Cryptocurrency جهان: چین Edition

[ad_1]

بیش از سال گذشته cryptocurrency بازار در زمان یک سری از سنگین مشت از دولت چین. این بازار در زمان بازدید مثل یک جنگجو اما combos گرفته اند و از عوارض آن در بسیاری از cryptocurrency سرمایه گذاران. بازار عملکرد بدون زرق و برق در سال 2018 محدودتر در مقایسه با آن ستارگان هزار درصد سود در سال 2017.

چه اتفاقی افتاده است ؟

از سال 2013 دولت چین باید اقدامات انجام شده برای تنظیم cryptocurrency اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه که اجرا شد در سال 2017. (لطفا این مقاله برای تجزیه و تحلیل دقیق از رسمی اطلاع صادر شده توسط دولت چین)

2017 شد یک بنر سال برای cryptocurrency بازار با تمام توجه و رشد آن را به دست آورد. شدید نوسانات قیمت مجبور بانک مرکزی به اتخاذ بیشتر اقدامات افراطی از جمله ممنوعیت اولیه سکه عرضه (ICOs) و clampdowns داخلی cryptocurrency مبادلات. به زودی پس از استخراج معدن کارخانه ها در چین مجبور شدند تا با استناد به بیش از حد مصرف برق. بسیاری از مبادلات و کارخانه منتقل خارج از کشور برای جلوگیری از, مقررات, اما باقی مانده قابل دسترس برای سرمایه گذاران چینی. با این وجود آنها هنوز هم موفق به فرار از چنگال اژدهای چینی.

در آخرین سری از دولت به رهبری تلاش ها برای نظارت و ممنوعیت cryptocurrency تجارت در میان سرمایه گذاران چینی, چین, تمدید آن “چشم عقاب” به مانیتور خارجی cryptocurrency مبادلات. شرکت ها و حساب های بانکی مشکوک به انجام معاملات خارجی با crypto-مبادلات و فعالیت های مرتبط به معرض اقدامات از محدود کردن خروج از محدوده را به انجماد حساب. شده اند وجود دارد حتی در جریان شایعات در میان چینی ها در جامعه بیشتر اقدامات شدید به اجرا خارجی در سیستم عامل است که اجازه می دهد تا تجارت میان سرمایه گذاران چینی.

“این که آیا وجود خواهد داشت بیشتر اقدامات نظارتی ما باید منتظر دستور از مقامات بالاتر.” گزیده ای از مصاحبه با رهبر تیم از چین, اطلاعات عمومی, امنیت شبکه, نظارت آژانس, تحت وزارت امنیت عمومی 28 فوریه

چرا چرا چرا!?

تصور کنید فرزند شما سرمایه گذاری خود را و یا پس انداز برای سرمایه گذاری در یک محصول دیجیتال (در این مورد cryptocurrency) که او هیچ راهی برای تایید صحت آن و ارزش. او و یا او می تواند خوش شانس دریافت کنید و آن اعتصاب غنی و یا از دست دادن آن همه زمانی که crypto-حباب پشت سر هم. در حال حاضر در مقیاس است که به میلیون ها نفر از شهروندان چینی و ما در حال صحبت کردن در مورد میلیاردها یوان چین.

بازار پر است از کلاهبرداری و بی معنی ICOs. (من مطمئن هستم که شما شنیده و خبر از مردم ارسال سکه به صورت تصادفی آدرس با وعده دو برابر شدن سرمایه گذاری های خود و ICOs که به سادگی حس را ندارد). بسیاری از unsavvy سرمایه گذاران در آن برای پول و مراقبت کمتری در مورد فن آوری و نوآوری در پشت آن. ارزش بسیاری از cryptocurrencies است مشتق شده از بازار حدس و گمان است. در طول crypto-بوم در سال 2017, شرکت در هر ICO با هر یک از معروف مشاور پردازنده امیدوار کننده تیم و یا یک مناسب و معقول اعتیاد به مواد مخدره و شما تضمین حداقل 3X سرمایه گذاری خود را.

عدم درک از شرکت و فن آوری در پشت آن همراه با گسترش ICOs یک دستور غذا برای فاجعه است. از اعضای بانک مرکزی گزارش می دهد که تقریبا 90 درصد از ICOs جعلی هستند و یا شامل غیر قانونی جمع آوری کمک های مالی. به نظر من دولت چین می خواهد به اطمینان حاصل شود که cryptocurrency باقی می ماند ‘کنترل’ و نه بیش از حد بزرگ به شکست در جامعه چینی. چین در نظر گرفتن مراحل درست به سمت امن تر تنظیم cryptocurrency جهان, البته تهاجمی و بحث برانگیز است. در واقع ممکن است بهترین حرکت این کشور گرفته شده در دهه.

آیا چین موضوع اتمام حجت و cryptocurrency غیر قانونی است ؟ من به شدت شک پس از آن است که بسیار بی معنی به انجام این کار. در حال حاضر موسسات مالی ممنوع از برگزاری هر گونه دارایی های رمزنگاری در حالی که افراد مجاز به اما در حال منع از انجام هر گونه معاملات.

دولت اجرای Cryptocurrency تبادل ؟

سالانه “دو جلسه” (نام چون دو حزب عمده – ملی (NPC) و کمیته ملی مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی (CPCC) هر دو شرکت در forum)برگزار شد در هفته اول ماه مارس رهبران جمع به بحث در مورد آخرین مسائل لازم را در قانون اصلاحات.

وانگ Pengjie عضو NPCC تفننی به چشم انداز یک دولت اجرا دیجیتال دارایی های تجاری پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان آغاز پروژه های آموزشی در blockchain و cryptocurrency در چین است. این پلت فرم پیشنهاد خواهد نیاز به تصدیق حساب اجازه می دهد تا تجارت.

“با ایجاد مقررات مربوط و همکاری بانک خلق چین (PBoC) و چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات(CSRC) یک تنظیم و کارآمد cryptocurrency تبادل پلت فرم به عنوان راه و رسمی برای شرکت ها برای جمع آوری کمک (از طریق ICOs) و سرمایه گذاران به دارایی های دیجیتال خود را نگه دارید و دستیابی به افزایش سرمایه” گزیده ای از وانگ Pengjie ارائه در دو جلسه.

ماه مارس نسبت به یک ملت Blockchain

دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان تلاش کرده اند دست به گریبان با افزایش محبوبیت cryptocurrencies; اما از یک چیز مطمئن است که همه پذیرفته اند blockchain.

با وجود cryptocurrency سرکوب blockchain شده است به دست آوردن محبوبیت و تصویب در سطوح مختلف. دولت چین شده است حمایت از blockchain طرح و استقبال از فن آوری است. در واقع بانک خلق چین (PBoC) کار کرده اند در یک ارز دیجیتال و انجام مسخره معاملات با برخی از کشور را در بانک های تجاری. آن است که هنوز تایید نشده و اگر این ارز دیجیتال خواهد بود غیر متمرکز و ارائه ویژگی های cryptocurrency مانند گمنامی و تغییر ناپذیری. آن را نمی خواهد به عنوان یک شگفتی آمده اگر آن را تبدیل به فقط یک دیجیتال یوان چین با توجه به این که گمنامی آخرین چیزی است که چین می خواهد در کشور خود. با این حال ایجاد شده به عنوان یک جایگزین از یوآن پول دیجیتالی را به معرض موجود سیاست های پولی و قوانین.

بانک خلق چین فرماندار ژو Xiaochuan. منبع: CNBC

“بسیاری از cryptocurrencies دیده می شود رشد انفجاری است که می تواند تاثیر منفی قابل توجهی بر مصرف کنندگان و سرمایه گذاران خرده فروشی. ما نمی مانند (cryptocurrency) محصولات است که با استفاده از فرصت بزرگ برای حدس و گمان است که به مردم توهم پولدار شدن یک شبه” گزیده ای از ژو Xiaochuan مصاحبه در جمعه, 9th مارس.

در رسانه ها ظاهر در جمعه, 9th مارس فرماندار بانک خلق چین ژو Xiaochuan انتقاد cryptocurrency پروژه هایی که قوی تر در crypto-رونق به پول نقد در سوخت و بازار حدس و گمان است. او همچنین اشاره کرد که توسعه این ارز دیجیتال است ‘فن آوری اجتناب ناپذیر’

در سطح منطقه ای بسیاری از شهرستانها چینی را در حال رانندگی blockchain طرح برای ترویج رشد در منطقه خود. Hangzhou شهرت برای بودن مقر Alibaba اعلام کرده اند blockchain تکنولوژی به یکی از شهرستان ها را از اولویت های اصلی در سال 2018 است. دولت محلی در شهرستان چنگدو نیز پیشنهاد ساخت یک مرکز جوجه کشی پرورش تصویب blockchain تکنولوژی در این شهر خدمات مالی.

محلی کنگلومرا چنین Tencent و Alibaba نیز تشکیل شده و با همکاری blockchain شرکت یا آغاز پروژه های خود را. Blockchain شرکت های مانند VeChain نیز امن متعدد همکاری با شرکت های چینی برای بهبود زنجیره تامین شفافیت در چین است.

تمام سرنخ اشاره به این واقعیت است که چین در حال کار به سمت یک blockchain ملت است. چین همواره باز ذهنیت به اورژانس فن آوری های مانند تلفن همراه پرداخت و هوش مصنوعی است. از این پس این بدون شک که چین خواهد بود که برای اولین بار blockchain فعال کشور است. آیا ما شاهد دولت چین حمایت کردن و اجازه دهید آن شهروندان تجارت دوباره ؟ احتمالا زمانی که بازار بالغ شده است و کمتر فرار است اما قطعا در سال 2018 است.

[ad_2]