Forex Cash Cow استراتژی

[ad_1]

فارکس گاو پول نقد استراتژی یک استراتژی سرمایه گذاری برای هر کسی که می خواهد برای ایجاد درآمد به طور منظم در بازار ارز خارجی (که باید همه!). دلیل آن است که آنقدر بزرگ است زیرا آن را شامل عملا هیچ خطر و تضمین جریان منظم درآمد.

این استراتژی نمی خواهد شما را خالص عظیم سود در هر نقطه, اما آن را به طور منظم سود هر ماه. آن است که غیر منطقی به انتظار به دست آوردن 20 درصد در هر ماه. مرکب ماهانه 10.000 دلار سرمایه گذاری خواهد net بازگشت سالانه حدود 90000 دلار.

سوال این است که چگونه این کار می کند و چرا هر کس آن را انجام? فارکس گاو پول نقد استراتژی کار می کند با شناسایی ساده و الگوهای منظم در بازار ارز خارجی و تحصیل معاملات بر اساس این الگوها. به همین دلیل هر کس انجام نمی آن را دو دلیل اصلی وجود دارد, آن را آسان به شناسایی این الگوها و این نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است.

به طور سنتی, افرادی که موفق شده اند با استفاده از این روش باید صرف ساعت های بی شماری تجزیه و تحلیل بازار فارکس و اجرای تنها تعداد انگشت شماری از معاملات در یک ماه داده شده است. این کار دشوار است که اکثر مردم نمی تواند مدیریت کند.

همه چیز در حال تغییر در حال حاضر. از سال 1980s بزرگ شرکت های سرمایه گذاری شده اند با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری برای انجام این کار دشوار و وقت گیر کار می کنند. تنها در حال حاضر مصرف کننده نسخه از این نرم افزار در دسترس عموم است. برنامه های نرم افزاری هم اکنون می توانید شناسایی روند را برای شما تجزیه و تحلیل مقادیر عظیمی از داده ها است که انسان هرگز نمی تواند مدیریت کند.

[ad_2]