EDTTEX شمع کاهش سر و صدا و لرزش

[ad_1]

EDTTEX شمع یکی از بسیاری از تخصص شمع که خدمت کرده اند به ارائه قابل اعتماد و صدای ستون زمانی که راه حل های سنتی ستون برنامه های کاربردی عملی با توجه به هزینه های, محدودیت, محدودیت های زمانی یا محدودیت های زیست محیطی.

برای افرادی که کار نمی کنند در زمینه ساخت و ساز ارزش EDTTEX شمع دشوار است به درک. اکثر رهگذران در سایت های ساخت و ساز در مناطق شهری به طور معمول تجربه مشاهده مسدود از یک سایت کار و در نتیجه درک اندکی از استانداردهای سخت است که باید در جهت “رشد” یک ساختار بزرگ از زمین است. این امر می تواند منصفانه است که می گویند که پروژه های ساخت و ساز در مناطق شهری اغلب می تواند ایجاد سرخوردگی برای مسافران پیاده و کسب و کار است که در این منطقه است.

بزرگ پروژه های تجاری در این مناطق ایجاد مشکلات در ساخت و ساز خدمه نیز هست. بر خلاف جدید پروژه های ساخت و ساز است که می تواند به طور معمول در بر داشت در مناطق کافی زمین خالی مجاور به برنامه ریزی پروژه های درون شهری, پروژه های مطرح و چالش های است که می تواند در نتیجه تاخیر در این پروژه که در نتیجه اضافی (و ناخواسته) هزینه.

بسیاری از امروز اکران بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی واقع در مناطق شهری است. این مکان آن را آسان تر برای بیماران مبتلا به دسترسی به تسهیلات از طریق وسایل نقلیه شخصی و یا جمعی حمل و نقل. بیماران که در شکننده متحده نیاز به کاهش سر و صدا و ارتعاشات برای کمک به بهبود خود را. متاسفانه اکثر ماشین آلات ساخت و ساز طراحی شده است برای انجام یک کار خاص از طریق استفاده از موتورهای قدرتمند که تولید صداهای بلند است که می تواند در نتیجه از دست دادن شنوایی دائمی اگر کافی حفاظت شنوایی استفاده نمی شود. شرکت های ساخت و ساز می تواند برای جریمه بیش از آستانه از پیش تعیین شده است که با دخالت اطراف کسب و کار. هنگامی که مهندسین درک ترکیب خاک پایه و اساس پیمانکار اطلاع از جزئیات این زمین و همچنین محدودیت هایی که ممکن است در حال حاضر با توجه به محیط زیست است.

ساخت و ساز از پایه و اساس است که به طور معمول با صدای بلند و کثیف روند. ماشین آلات غول پیکر است که نیاز به حفر زمین به اعماق مورد نظر به طوری که تقویت شده با نوار فلزی را می توان با هم افسار توسط استادکار با استفاده از سیم به حفظ شکل آن در حالی که بتن ریخته شده در اطراف آن است. با توجه به نامطلوب ترکیب خاک آن است که اغلب مشترک برای زمین کاشته می شود با انبوهی; فولاد یا بتن ستون که قرار داده شده برای ارائه پشتیبانی مناسب برای پایه و اساس است. این شمع ها اغلب رانده شده به زمین توسط یک شمع دیزل شمع راننده. این فرایند با صدای بلند و یکنواخت و ناخواسته در بسیاری از مناطق شهری است. ارتعاشی شمع رانندگان مفید در این شرایط اما همیشه می توانید برای رسیدن به هدف مورد نظر از مهندسین ساخت و ساز.

EDTTEX شمع در حال حاضر منحصر به فرد راه حل جایگزین برای موقعیت های زمانی که سنتی شمع های کاربردی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. این شمع ساخته شده از فولاد و بتن لوله های مرکب داخل زمین در یک پیچ مانند مد بسیار گشتاور بالا و پایین نیروی فشار است. به عنوان شمع کار می کند راه خود را به زمین خاک است آواره و نقل مکان به خارج از شمع و فشرده به اتاق را برای شمع. این عمل در نتیجه صفر مته از بین بردن و تا حد زیادی کاهش سر و صدا و لرزش برای محیط اطراف است.

[ad_2]