E-معاملات ارز – یک جایگزین به بازار آتی و معامله در بازار فارکس

[ad_1]

من برای پیدا کردن آن شگفت انگیز است که تقریبا هر روز من چیزی دریافت آنلاین یا آفلاین است که بزرگترین رخنه در تجارت است. شما می دانید چیزهای. این سیستم که روش کاملا تست شده و تست شده در هر, قابل تصور, مد و wildly موفق است. برخی از کار برای یک دوره از زمان, اما بیشتر نیست. دهه آماری واقع هنوز باقی مانده 90+% از معامله گران آتی خواهد شد از دست دادن همه سرمایه های تجاری خود را در سال اول خود را از تجارت. در حال حاضر وجود دارد و امیدوار کننده جایگزین.

وارد e-تجارت ارز. در شرایط ساده e-پول اینترنت پول است. E-ارز امکان خرید اینترنتی کالا و خدمات در سرعت رعد و برق و از همه مهمتر با سطح بالایی از امنیت است. بسیار بالاتر از کارت های اعتباری, بانک انتقال و غیره. تقاضا برای ارز باید تنها رشد تجارت در اینترنت رشد می کند.

پس چه باید انجام دهید با تجارت ؟ معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از پول الکترونیکی متفاوت. هر یک حمایت اساسی ارز و یا یک فلز گرانبها. نیاز به ارز بین این ارزهای الکترونیکی و یا تبدیل یک ارز به پول نقد. بسیار شبیه به یورو به اتحادیه اروپا است. ما می تواند سود حاصل از فرایند تبادل و سود حاصل از نوسانات اساسی ارز ارزش.

همان استراتژی اساسی اعمال می شود به e-معاملات ارز به عنوان با معاملات آتی. عرضه و تقاضا دیکته قیمت در درجه اول. شما می توانید خرید ارز الکترونیکی است که در طول تاریخ خوب انجام شده (خرید روند) و یا به راه مخالف و خرید کسانی که زیر انجام به دنبال یک به نوبه خود در اطراف. شما حتی می توانید نمودار آنها را اگر شما می خواهم.

اهرم که شمشیر دو لبه است که معامله گران آتی هستند تا با آشنا نیز در حال حاضر در e-تجارت ارز. شما می توانید به قرض گرفتن در برابر نمونه کارها خود را به خرید ارز الکترونیکی. این ترکیبات تاثیر می گذارد تقریبا ظالمانه است. برخی استدلال می کنند که شما هرگز مجبور به پرداخت اهرم. من ادعا می کنند که آن را پرداخت اگر شما بسته خود را e-ارز حساب به دلیل نهایی خود را به تعادل خواهد بود کمتر از مقدار قوی تر. نکته در اینجا است که اهرم در معاملات آتی است که اغلب اوقات مرگ به خوبی در نظر گرفته شده و معامله گر در مقابل اهرم فراهم e-currency trader همراه با ترکیب روزانه بر ایجاد نمونه کارها رشد در یک سرعت فوق العاده. آن را غیر معمول نیست برای دیدن نمونه کارها رشد 20 – 40 ٪ در هر ماه.

معاملات آتی و e-تجارت ارز مشترک نزولی. منحنی یادگیری بزرگ است و می تواند خسته کننده و پر هزینه است. هر کدام از این اصطلاحات منحصر به فرد است که غیر ممکن است به کار در اطراف تا زمانی که شما یک درک خوب از معنی است. خوشبختانه در این دنیای اطلاعات ما قادر به پیدا کردن منابع آنلاین و آفلاین که کوتاه است که منحنی. چه مقدار از آن کوتاه است وابسته است که چقدر زمان شما می خواهید به اختصاص.

کارشناسان صنعت را مورد بحث برای سال مقدار بهینه یک صندوق باید آینده خود را حساب. واضح است هدف در حال حرکت است که سرمایه کافی برای مقاومت در برابر کاهش دوره. بسیاری از عوامل رفتن به این, اما من دیده ام اعداد محدوده هر نقطه از $10 ، 000 تا 50 ، 000 و$. اگر این مورد است پس شکی نیست که چرا اکثر قراردادهای آتی معامله گران از دست دادن به عنوان بسیاری از آنها مایل به صندوق تنها مقدار مورد نیاز برای پوشش حاشیه و یا کارگزاران حساب معمولا حداقل چند هزار دلار است. یکی از بزرگترین دلایل برای کسب و کار کوچک شکست است که در زیر با حروف بزرگ صادق در معاملات آتی.

E-تجارت ارز متفاوت است که کارشناسان توصیه می کنند با شروع با چند صد دلار و اجازه دهید سیستم ساخت حساب کاربری خود شوید. هر چه مسیر شما را انتخاب کنید فقط در تجارت با ریسک سرمایه است.

E-تجارت ارز قطعا دارای مزایای بیش از سنتی معاملات آتی و به خوبی ممکن است ارزش خود را مورد توجه جدی قرار گیرد.

[ad_2]