DIY خلاء تعمیرات لازم نیست برای رابطه جنسی

[ad_1]

شکسته خلاء بمکد نه فقط به معنای واقعی کلمه. از رشد کرم های گرد و غبار جمعیت است که آن را ترویج به قریب به اتفاق مجموعه ای از unidentifiable خام که نه چندان مرموزی تجمع شکسته خلاء واقعا ضربات.

در ساده تر و بی گناه تر بار یک خلاء است که کار نمی کند به آسانی تعمیر فیلتر تغییرات برس پاک سازی و/یا تنظیم ارتفاع تنظیمات. اما با ظهور به طور فزاینده پیچیده تمیز کردن ماشین آلات (رباتیک خلاء کسی؟), این ایده از تثبیت خود را وکیوم می شود تهدید آمیز است.

اما نگران نباشید! یا حداقل نگرانی نه هنوز. من رفتن به خلاء repair pro, Mo از پویا خلاء و او می گوید: بسیاری از جارو برقی تعمیرات در واقع آسان شغل. به وضوح برخی نمی شود اما اگر خود را در خلاء نمی خورد مانند آن را باید به پس از آن نگه داشتن خواندن برای مو راه حل های ساده قبل از انداختن یک سکه به اشکال زدایی خاک خود را از شیطان است.

خالی کردن کیسه به طور کامل.

این آبشار در “پایین آویزان میوه” دسته اما مردم فکر می کنم خلاء کیسه یا قوطی خالی است که آن را فقط نیست. Mo می گوید: مسدود کردن است که معمولا در کیسه/قوطی مصرف منطقه تنها جایی که کیسه مطابق با شلنگ.

هنگامی که شما حذف کیسه یا قوطی می باشد که به بررسی منطقه ای که در آن کیسه و شلنگ پاسخگویی به طوری که وجود ندارد داغ چرخ کامیون یا آووکادو دانه توقف خلاء خود را از انجام آن کار کثیف.

ارتفاع مهم است.

دوباره میوه کم حلق آویز, اما اگر دستگاه خود را ندارد و تماس کامل با طبقه آن را به معنای پاک کردن و سپس آن را نمی خواهد کار تقریبا به عنوان به خوبی. بررسی کنید که خلاء و فرش (یا هر سطح) به طور کامل در تماس با و بدون شکاف موجود است.

تذکر مفید: بسیاری از خلاء به شما اجازه تنظیم آنها را به ارتفاع مناسب. آن را شبیه یک شماره گیری با اعداد و یا برخی از مرتب کردن بر اساس گزینه برای “فرش” و یا “طبقه لخت”, اما این گزینه وجود دارد. سرهم بندی کردن با این تنظیمات به شما کمک کند پیدا کردن ارتفاع مناسب.

توسط شلنگ خود را خراب کردن ؟

تقریبا همه خلاء وجود یک شلنگ و کسانی که مزاحم همه چیز مقصد #1 برای خاک و آوار به سپرده. گاهی اوقات مانده سپرده در نزدیکی شلنگ خروج یا ورود آنها را آسان برای دیدن و رفع… اما نه همیشه.

Mo توصیه, جدا شدن شلنگ و گرفتن یک نگاه از طریق آن برای دیدن اگر شما می توانید نقطه ای که در آن مسدود است. اگر آن را در وسط (و قانون مورفی می گوید ما آن خواهد بود) و سپس سعی کنید به دست گرفتن جارو و یا چیز دیگری با یک دیگر رسیدگی و دقت فشار آن را از طریق به حذف انسداد است.

این خلاء مهر و موم شده?

این یک خلاء است که با این تعریف نشان می دهد باید آن را مهر و موم شده. اما گاهی اوقات آن را مهر و موم شده است که تعریف به معنای آن شکسته شده است.

شایع لکه های که در آن خلاء خود را از دست خلاء هستند

– شلنگ متصل به قوطی

– که در آن کیسه در دیدار شلنگ

– کیسه های خود را… همانطور که در تاپیک rip در کیسه (نکته: سعی کنید مجرای مداخله rip)

شخص برتر از اقران نوار زمان 1 بیش از حد بسیاری از ضرب و شتم…

برخی از خلاء کار متوقف خواهد شد اگر/وقتی که خود را در حال چرخش برس یا “همزن میله” توقف چرخش. این بسیار ساده است پیدا کردن آن گیر کرده (روشن کردن دستگاه و سعی کنید چرخش قلم مو خود را با دست). متاسفانه این همیشه به عنوان آسان به آن را دریافت نورد دوباره.

به طور منظم دلایل غلطک نمی دوار شامل stringy مواد پیچ در پیچ محکم در اطراف شخص برتر از اقران نوار در حالی که آنها در حال مکیده شدن به خلاء. این به نوبه خود است که شخص برتر از اقران بار به یک لنگر است که آنها می توانند افسار خود را به متوقف کردن آنها را از مکیده شدن به پوچ خالی از ماشین خود را درونی recesses.

رفع این نیاز به یک خوب ابزار برش و کل بسیاری از مقدس صبر و شکیبایی است. شما می توانید برش مزاحم رشته ها/موضوعات/موها به انتشار غلتک از آن دیررس اما اگر آن را به یک ظرف غذا و یا خود شخص برتر از اقران نوار به پایان می رسد تا به دنبال حتی بیشتر از ضرب و شتم شما فقط باید جای آن را با یک بهتر است.

بررسی کمربند درایو.

کمربند درایو چیزی است که باعث می شود شخص برتر از اقران نوار تابع در زمانی که خلاء استفاده شده است. در صورتی که شخص برتر از اقران بار در حال چرخش آزادانه و سپس حرکت بعدی این است که گرفتن نگاه خوب در خلاء درایو کمربند که شامل گرفتن شخص برتر از اقران نوار.

تلنگر خلاء برای دسترسی به شخص برتر از اقران نوار. یک نگاهی از نزدیک به دیدن اگر وجود دارد هر کلیپ یا لولا که در حال تامین امنیت نوار. اگر وجود دارد خنثیسازی آنها و از بین بردن قلم مو.

گاهی اوقات درایو کمربند پاپ با شخص برتر از اقران نوار گاهی اوقات شما باید برای رسیدن و دریافت آن است. در هر صورت پس از آن شما باید آن را چک کنید برای دیدن اگر آن را گران و یا ضرب و شتم. حتی اگر آن را شکسته یا به دنبال ضرب و شتم شما واقعا باید آن را پاک کردن یک بیت از آنجا که با انجام این کار شما می تواند به توقف مشکلات بیشتر در آینده است.

در نهایت…

گاهی اوقات همه شما فقیر خلاء نیاز است کمی مناقصه مراقبت توام با عشق و توجه است. گرد و غبار آن را پاک کردن آن و مطمئن شوید که آن قطعات حیاتی در شکل خوب است. وزارت معارف می گوید بزرگترین شگفتی است که چگونه کثیف و غفلت برخی از افراد اجازه دهید خود را وکیوم کنید.

دفعه بعد شما خلاء است که با داشتن مشکلات عملیاتی سعی کنید این نکات را به دیدن اگر شما می توانید آن را خودتان تعمیر. آن را به شما صرفه جویی در پول و توانمند سازی ورزش در رسیدن به می دانم (اگر نه کاملا تسلط) جارو برقی خود را.

[ad_2]