Digitizing از امروز's ارز

[ad_1]

شما ممکن است باور من نیست اما اگر من به شما گفت: ده سال پیش که پول می تواند انتقال از طریق دستگاه تلفن همراه خود را از فردی به فرد دیگر با کمی به هیچ هزینه مرا باور می کنید ؟ در گذشته چند سال تلفن همراه نظیر به نظیر پرداخت برنامه های کاربردی به دست آورده اند محبوبیت فوق العاده ای در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان در سراسر ایالات متحده است. بسیاری از شرکت ها تسهیل فرآیند پرداخت در میان مصرف کنندگان در سطح بین المللی توسط تکامل از همکار به همکار سیستم پرداخت.

شرکت های مانند Venmo پی پال و نقد برنامه را ساخته اند آن را بسیار آسان برای مصرف کنندگان و کسب و کار برای انتقال پول از یک دیگر در کمی به هیچ هزینه. نقد برنامه سریعترین رشد از سه است و در حال حاضر رتبه # 1 نرم افزار امور مالی در سیب فروشگاه نرم افزار در ایالات متحده است. آن's بهره وری است که شبیه هیچ دیگر, هنگامی که شما کارت خود را اطلاعات مربوط به برنامه با استفاده از ایمیل و یا شماره تلفن پول را می توان از یک حساب به دیگری فقط در فشار یک دکمه بر روی گوشی های هوشمند خود را. فرد دریافت این وجوه می توانید انتخاب کنید به آن را فورا دریافت در هزینه های کوچک (1.0%) را انتخاب کنید و یا برای دریافت پول در 2-3 روز کسب و کار بدون اینکه شارژ هیچ هزینه.

اگر چه این سرویس است't بسیار سودآور برای صاحب این شرکت دسترسی به آن را فراهم می کند میلیون ها نفر از کاربران فعال به نظیر به نظیر پرداخت میان هر یک از دیگر به صورت روزانه. نقد برنامه به تازگی تصمیم به بین المللی با ساخت خود را در دسترس در تمام برنامه ها در سراسر ایالات متحده و کانادا و ژاپن و استرالیا و انگلستان برای به حداکثر رساندن کارایی آن در سراسر جهان است.

در این سال پول, برنامه, معرفی, نقدی, کارت, که در آن مصرف کنندگان می توانید انتخاب کنید به دلخواه خود دبیت کارت و صرف پول در دسترس خود را در نقد برنامه حساب بدون آن که مربوط به حساب بانکی شخصی. به عنوان یک کاربر اولین بار بزرگترین ترس با استفاده از همکار به همکار برنامه های پرداخت مانند پول نقد برنامه امکان گرفتن اطلاعات شما به سرقت رفته یا هک شدن. شرکت نشانی از یک کار بزرگ با ارائه رسید بعد از هر تراکنش از طریق پیام متنی یا ایمیل امن است که هر یک از پرداخت های ساخته شده توسط صاحب حساب. متصل به هر یک رسید است / لغو و گزینه گزارش به منظور اطمینان از دارنده حساب کنترل کامل بیش از بودجه خود را.

در نتیجه نقد برنامه روشن ساخته است که قصد آن است که به گسترش به کشورهای دیگر و برای پیدا کردن راه هایی برای تبدیل شدن به سودآور محلی و بین المللی. بهره وری آن است که شبیه هیچ دیگر; های ساخت خود را در دسترس در کف هر گوشی های هوشمند و جوان, بزرگسالان تمایل به دادن درخواست یک محاکمه اجرا به دلیل آن که رایگان برای دانلود در فروشگاه app و کمی به هیچ هزینه ارائه شده است .. این محدودیت به نظر می رسد بی پایان برای این رشد نرم افزار که قیمت سهام در ادامه به افزایش از $ 16.98 سهم (سال گذشته) به در حال حاضر در $ 49.60 یک سهم. من شخصا معتقدم که این شرکت تنها انتظار می رود همچنان به رشد از اینجا به عنوان نسل جوان همچنان به انقلابی در راه پول را می توان از یک دیگر است. محبوبیت خود تنها انتظار می رود به رشد به عنوان بزرگسالان جوان خواهد رله استفاده از این برنامه به کودکان خود را به عنوان این باعث می شود انتقال پول مجازی و تقریبا فوری. به فکر می کنم که پول قابل انتقال از فردی به فرد دیگر در یک چشم بر هم زدن بدون همیشه جسمی دیدن پول نقد به نظر می رسد حقیقی پول نقد برنامه برای اولین بار از بسیاری از شروع به کلملتی از امروز's ارز.

[ad_2]