Crypto روند – نسخه دوم

[ad_1]

در اولین نسخه از رمزنگاری روند ما معرفی رمزنگاری ارز (CC) و پاسخ به چند سوال در مورد این فضای بازار جدید. وجود دارد بسیاری از اخبار در این بازار هر روز. در اینجا برخی از نکات برجسته است که به ما یک نگاه اجمالی از نحوه جدید و هیجان انگیز این بازار فضایی است که:

World's بزرگترین قراردادهای آتی ارز برای ایجاد یک قرارداد آتی برای بیت کوین

تری دافی جمهور از بورس شیکاگو (CME) گفت: “من فکر می کنم گاهی اوقات در هفته دوم در ماه دسامبر you'll ما را ببینید [bitcoin futures] قرارداد برای مثال. امروز شما می توانید کوتاه bitcoin بنابراین's تنها یکی از راه های آن را می توانید بروید. شما یا آن را خرید و یا فروش آن را به شخص دیگری. بنابراین شما ایجاد دو طرفه بازار, من فکر می کنم آن را's always بسیار کارآمد تر. ”

آموزش مداوم در نظر دارد برای راه اندازی Bitcoin آتی تا پایان سال در انتظار نظارتی بررسی است. اگر موفق این را به سرمایه گذاران یک راه مناسب برای رفتن “بلند” و “کوتاه” در بیت کوین ، برخی از فروشندگان ارز داد و ستد وجوه نیز در زمینه بیت کوین ETF's که آهنگ بیت کوین آتی.

این تحولات به طور بالقوه اجازه می دهد تا مردم را به سرمایه گذاری در رمزنگاری ارز در فضا بدون داشتن CC's آشکار و یا با استفاده از خدمات یک CC ارز. بیت کوین آتی می تواند دیجیتال دارایی مفید تر با اجازه دادن به کاربران و واسطه ها به پرچین خارجی خود را-خطرات ارز. که می تواند به افزایش cryptocurrency's تصویب توسط تجار که می خواهید به پذیرش بیت کوین پرداخت اما با احتیاط از فرار آن ارزش. سرمایه گذاران نهادی نیز استفاده می شود به تجارت تنظیم قراردادهای آتی که در حال't گرفتار پول شویی نگرانی.

CME's حرکت می کند همچنین نشان می دهد که بیت کوین تبدیل شده است بیش از حد بزرگ به چشم پوشی از ارز به نظر می رسید به حکومت crypto آتی در گذشته بوده است. بیت کوین است که فقط در مورد همه کسی است که صحبت کردن در مورد در brokerages و شرکت های تجاری که دچار افزایش نگرانی اما غیر منتظره ای ارام بازار. اگر قراردادهای آتی در بورس در زمان خاموش, این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای هر ارز دیگر مانند آموزش مداوم به گرفتن تا آنجا که مقیاس و نقدینگی مهم است که در بازارهای مشتقات.

“شما می توانید't چشم پوشی از این واقعیت است که این در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از یک داستان است که برنده't برود” گفت: دافی در مصاحبه ای با CNBC. وجود دارد “جریان اصلی شرکت” که می خواهید دسترسی به بیت کوین وجود دارد و's “بزرگ مقید کردن تقاضا” از مشتریان او گفت:. دافی نیز فکر می کند آوردن نهادی معامله گران به بازار می تواند بیت کوین را کمتر فرار است.

روستای ژاپنی به استفاده از رمزنگاری ارز به افزایش سرمایه برای تجدید حیات شهری

ژاپنی روستای Nishiawakura تحقیق در مورد ایده برگزاری اولیه سکه ارائه (ICO) برای افزایش سرمایه برای تجدید حیات شهری. این یک روش بسیار رمان و آنها ممکن است بخواهید برای ملی حمایت از دولت و یا به دنبال سرمایه گذاری خصوصی. چند ICO's دارای مشکلات جدی داشتند و بسیاری از سرمایه گذاران تردید دارند که هر نشانه ای را ارزش به خصوص اگر ICO معلوم می شود یکی دیگر از شوخی و یا کلاهبرداری. بیت کوین قطعا هیچ شوخی بود.

اولیه سکه ارائه – (ICO)

ما اشاره نمی کند ICO در اولین نسخه از رمزنگاری روند بنابراین اجازه دهید's ذکر آن در حال حاضر. بر خلاف ارائه عمومی اولیه (IPO) که در آن یک شرکت واقعی محصول یا خدمات برای فروش و می خواهد شما را به خرید سهام در شرکت خود یک ICO برگزار می شود توسط هر کسی که می خواهد برای شروع یک جدید Blockchain پروژه با هدف ایجاد یک نشانه در زنجیره ای خود را. ICO's هستند غیر قابل تنظیم و چندین بوده است مجموع شمس. مشروع ICO با این حال می تواند جمع آوری مقدار زیادی از پول نقد به صندوق جدید Blockchain پروژه و شبکه. آن است که به طور معمول برای یک ICO برای تولید یک رمز قیمت در نزدیکی شروع و سپس نزول به واقعیت به زودی پس از. چون یک ICO است که نسبتا آسان به نگه دارید اگر شما می دانید تکنولوژی و باید چند دلار وجود داشته است و امروز ما باید حدود 800 نشانه در بازی. همه این نشانه باید نام همه آنها رمزنگاری ارز و جز به خوبی شناخته شده نشانه مانند بیتکوین Ethereum و Litecoin آنها لقب alt-سکه ها. در این زمان Crypto روند را توصیه نمی کند شرکت در یک ICO به عنوان خطرات بسیار بالا است.

گفت: ما به عنوان در شماره 1 این بازار است که “غرب وحشی” در حال حاضر ما توصیه احتیاط. برخی از سرمایه گذاران و adopters اولیه ساخته شده اند سود زیادی در این بازار space; اما وجود دارد بسیاری از کسانی که از دست داده اند و بسیاری یا همه. دولت ها با توجه به مقررات به عنوان آنها می خواهند به دانستن در مورد هر معامله به منظور مالیاتی همه آنها را. همه آنها دارای بدهی بزرگ هستند و برای پول نقد.

تا کنون رمزنگاری ارز به بازار خودداری کرده است که بسیاری از دولت ها و بانک های معمولی مشکلات مالی و مشکلات, و فناوری Blockchain پتانسیل برای حل بسیاری از مشکلات است.

یکی از ویژگی های بزرگ از بیت کوین است که مؤلف انتخاب تعداد محدودی از سکه های که تا کنون می تواند تولید – 21 میلیون – نتیجه حصول اطمینان که این رمزنگاری سکه هرگز نمی تواند متورم شود. دولت می تواند چاپ به عنوان مقدار پول (فیات ارز) به عنوان آنها می خواهم و باد ارز خود را به مرگ.

مقالات آینده خواهد حفر کردن به توصیه های خاص, اما اشتباه نکنید اولیه سرمایه گذاری در این بخش خواهد بود و تنها برای خود نظری سرمایه و پول است که شما می توانید از دست دادن استطاعت.

CRYPTO روند خواهد بود راهنمای خود را اگر و زمانی که شما آماده برای سرمایه گذاری در این بازار فضایی.

در ارتباط باشید!

[ad_2]