Chihuahuas – شهری افسانه ها و اسطوره ها در مورد نژاد

[ad_1]

افسانه های شهری نیز شناخته شده به عنوان فرهنگ عامه اغلب این قصه ها ساخته توسط مردم در زمان گذشته دوره که تلاش کرده اند به ارائه توضیحات در مورد غیر قابل توضیح. برخی از این افسانه ای قصه ها و داستان ها هنوز هم وجود دارد و معطل حتی امروز. چندین داستان که فراگیر نژادهای مختلف سگ, Chihuahuas گنجانده شده است.

Chihuahuas درمان آسم و آلرژی:

یکی از این افسانه برای Chihuahuas تحسین از مکزیک می گوید که این سگ ها توانایی عجیبی در انتقال بیماری از مالک به خود و در نتیجه آزاد کردن مالک از بیماری مانند آسم و آلرژی. این افسانه ای فرهنگ عامه مطرح در امریکا که در آن ساندرا Billitz از جنگجو, آلاباما, ایالات او خریداری یک چیهواهوا با سخت قصد داشتن سگ درمان مادرش از آسم است.

Bigchihuahua.com مورد مناقشه با این ادعا که یک چیهواهوا می تواند درمان و یا کاهش اثرات آسم و حتی اگر خانم Billitz اظهار داشت که آن را به درمان ، اختصاص داده شده Chihuahua صاحبان اظهار نظر در این سایت ادعا کرد که خود را Chihuahuas واقعا درمان یا کاهش علائم آسم خود را. اما Bigchihuahua.com پشت کردن اظهارات خود با استناد به اطلاعی به من قرض بدهید اعتبار به این ادعا.

ممکن است بسیاری از تعاریف وجود داشته باشد چرا که از این راه یک چیهواهوا صاحب احساس عشق خالص “قدرت ایمان و اعتقاد و پیشنهاد است.” همچنین پس از یک چیهواهوا هم می تواند صاف و یا longhair کت و ممکن است صاف با پوشش تزئینی متعلق به به عنوان یک حیوان خانگی می تواند به تولید کمتر شوره و دیگر آلرژن هاي موجود در هوا است که می تواند باعث آسم و آلرژی در برخی افراد.

چیهواهوا بودن جاروب توسط شاهین:

اتفاق می افتد در Manhattans پارک برایانت این حادثه زمانی رخ داد که یک توریست به حال حیوان خانگی خود را به چیهواهوا در یک دسته سه تایی و دیدم روت شاهین بود که بخشی از برنامه تفریحی پارک, از بین بردن پایین و حمل سگ دور در آن تیز چنگال. ظاهرا چیهواهوا به پایان رسید تا به حال منتشر شده و رنج می برد تنها جراحات جزئی.

هیچ مدرک ارائه شده برای اثبات این ادعا که کوچک تزئینی تقریبا یک وعده غذایی برای روت شاهین. شاهین بیش از احتمال زیاد اعتقاد بر این حیوانات به موش یا دیگر حشرات موذی است. مقامات در پارک را پس گرفته احتیاطی اضافی برای جلوگیری از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. آنها همچنان خود را هاوک تفریحی برنامه که اجرا شد به خلاص شدن از شر کبوتر جمعیت در پارک. این برنامه شده است با موفقیت و پارک مقامات می گویند آنها می خواهند برای خلاص شدن از شر این برنامه به دلیل یک اشتباه کوچک.

با توجه به دیوید امری از “راهنمای خود را به افسانه های شهری و فرهنگ عامه” این شاهین داستان باید در نظر گرفته شود “در نزدیکی اسطوره است.” امری همچنین آمده است که آن را می تواند تبدیل به یک افسانه شهری اگر Chihuahua نشده بود افسار به یک دسته سه تایی ،

با اینحال یک افسانه شهری هنوز هم وجود دارد که در آن یک حیوان خانگی کوچک مانند یک چیهواهوا است که معمولا گرفتار شدن و ربوده توسط پرندگان مانند شاهین و پلیکان و دیگر پرندگان بزرگ. به احتمال زیاد آن است که یک کایوتی که شکار کردن یک چیهواهوا و دیگر حیوانات کوچک.

یک توریست اقدام به خرید یک چیهواهوا است که واقعا یک موش:

یکی دیگر از داستان به طور گسترده ای گزارش شده در اینترنت بود که یک زن و شوهر از امریکا خریداری شده یک چیهواهوا به خانه با آنها. معلوم می شود این سگ عجیب و غریب, به دنبال, اما خریدار به آنها اطمینان آن را واقعا یک چیهواهوا. هنگامی که زن و شوهر در بازگشت به کشورهای خود دامپزشک تایید کرد که آنها تا به حال در واقع خریداری شده, بی مو, مکزیکی, موش فاضلاب.

چندین نسخه از این داستان گردش در اطراف برخی اعلام کرده اند سگ ولگرد و زن و شوهر در زمان میل به آن را دیگران گفته اند این سگ نزدیک به غرق شدن نجات دادند. هنوز منابع دیگر دولت است که دامپزشک تایید حیوان بود تعدادی از گونه های مختلف موش های کره ای, چینی, و گواتمالا هستند فقط چند. تغییرات دیگر از داستان ادعا می کنند که موش بی مو بود و گفته در حال مرگ در زمان آن رسیده یک دامپزشک. باز هم مثل تمام داستان های دیگر این یکی نیز یک افسانه شهری است.

[ad_2]