Cashflow 101 بازی – استراتژی های برنده

[ad_1]

چند ایده برای کمک به شما برنده شدن در این Cashflow 101 بازی.

بیایید شروع کردن با مفهوم جمع آوری پول. شما می توانید هر چیزی را انجام دهید بدون آن, بنابراین شما نیاز به اهرم آن را به عنوان آنجا که ممکن است. شما این کار را با خرید به اندازه سهام به عنوان احتمالا شما می توانید احتمالا با استفاده از بسیاری از پول نقد یدکی خود را!

$1 به اشتراک گذاری خرید کارت (که در واقع دو تا از آنها) باید یک معدن طلا را به عنوان زمانی که شما فروش شما می تواند تا 40 برابر پول خود را.

اگر شما انتخاب می کنید این کارت شما باید قرض گرفتن پول از بانک (بدون رفتن) و فقط صبر برای شما و یا کسی دیگری را به انتخاب کنید تا مربوط به فروش کارت. این پول اضافی باید شما را قادر به خرید ‘معاملات بزرگ’ و شما به سرعت خواهد بود قادر به خارج شدن از ‘موش نژاد’. پس از آن شما خواهد شد پول بیشتری از شما می دانید چه باید بکنید ،

همیشه خرید ملک هر زمان که شما می توانید با پول نقد یدکی حتی اگر cashflow ضعیف است و یا حتی منفی است. شما ممکن است یک فرصت برای فروش ملک در سود اگر شما یا کسی دیگری را بر میدارد ‘بازار’ کارت.

هنگام خرید کسب و کار و یا اموال در صورتی که هزینه بیشتر برای خرید از شما می توانید استطاعت به یاد داشته باشید به عامل افزایش Cashflow برای دیدن اگر آن را به ارزش انجام است. این ممکن است به ارزش فقط رفتن دور مسابقه موش انجام بسیار کمی برای چند می رود به پرداخت پول قرض گرفته شده از بانک برای پرداخت است که ‘معامله بزرگ’.

نکته بعدی این است که یک مسئله مهمی اما من مردم نادیده گرفتن آن را در همه زمان.

اگر شما مقدار زیادی از پول چیزی برای انجام با آن. آیا بر روی آن نگه دارید. حداقل شما می توانید انجام دهید این است که برای پرداخت برخی از بدهی های خود را. به یاد داشته باشید که برخی از آنها بیشتر ارزش پرداخت بیش از دیگران است. دوباره این درست است که در زندگی واقعی است.

در حال حاضر نرخ بهره در حال ضعیف و آهسته ‘ پول در بانک است و در واقعیت از دست دادن ارزش با نرخ تورم پس از آن کار را برای شما انجام کاری با آن.

در مسیر سریع, همیشه برای قمار گزینه برای بالا بردن cashflow خود را اگر شما می توانید برای آن پرداخت.. هرگز از دست هر مربع سبز فرصت است.

در مجموع من فکر می کنم که زندگی همه چیز در مورد در نظر گرفتن فرصت ها و بازی Cashflow. شما باید چیزی را انجام دهید با هر نوبت از یک کارت به جای فقط در حال انتظار برای این معامله بزرگ به نوبه خود تا. بازی مبارک!

[ad_2]