C-بخش اسکار – چگونه به تعمیر و یا حذف شکم خود را از اسکار

[ad_1]

بسیاری از زنانی که کودکان توسط سزارین مشکل دارند با خود C-بخش اسکار بعد از آنها دیگر داشتن فرزند. اگر چه عرضی برش آسان تر برای مخفی کردن است که اغلب استفاده می شود بسیاری از بیماران تا به حال یک برش عمودی است که بسیار قابل مشاهده در یک لباس شنای زنانه دوتکه.

بسیاری از بیماران شکایت از پس مشکلات از جمله:

درد-درد شایع تر است در اوایل بعد از عمل جراحی. برش خط می تواند تبدیل به مطرح قرمز و خارش دار و دردناک است. این علائم معمولا شروع و در حدود 6 هفته پس از زايمان است.

افسار یا تنگ اسکار-طولانی مدت سایت برش می تواند تبدیل به تنگ و افسرده به بافت ها تبدیل به چسبنده به زمینه ای فاسیای عضله دیواره شکم.

افسردگی در پوست-برش خط می تواند افسرده و اگر نرمال چربی در اطراف منطقه آسیب دیده است یک divot می تواند به شکل عمیق در منطقه برش قابل مشاهده است در لباس.

یک کیسه یا برابر از پوست در پایین شکم-بسیاری از بیماران شکایت دارند که آنها را در یک کیسه و یا پوست شل ریختن (فولد) در پایین شکم پس از سزارین ، این یک برابر از پوست که به شکل بالا برش عرضی و ناشی از زخم انقباض. آن است که به نام “trap door” ناهنجاری و بسیاری از بیماران شکایت دارند که شکم کیسه یا برابر دیده می شود از طریق لباس.

گزینه های برای بهبود C-بخش زخم

تزریق استروئید – دردناک قرمز مطرح برش اغلب می تواند تحت درمان با تزریق کورتیکواستروئید راه حل است. به طور معمول 2-3 تزریق 6 هفته از هم جدا هستند لازم است به منظور کاهش حجم و قرمزی برش خط. در دراز مدت این تزریق می تواند باعث مشکلاتی مانند چربی لاغری-اسکار افسرده می شود. علاوه بر این رشد قابل مشاهده رگ های خونی در پوست رخ می دهد. به همین دلیل ما در حال حاضر با استفاده از درمان لیزر یا IPL درمان است.

IPL-نور شدید پالسی- IPL یک نور درمان شبیه به لیزر است. IPL یک روش درمانی موثر برای قرمز برش. قبل از شروع درمان موثر تر IPL خواهد بود. ما می توانیم درمان قرمز برش به عنوان اوایل به عنوان 3-4 هفته و معمولا 3-4 درمان 6 هفته از هم جدا هستند مورد نیاز است.

1540 غیر مفعول لیزر کسری– این 1540 غیر مفعول کسری اربیم لیزر موثر در مطرح صاف یا ناصاف C-بخش زخم. این است که بسیار مدرن و جدید درمان است که ما با استفاده از اغلب. 3-4 جلسه 6 هفته از هم جدا هستند و معمولا مورد نیاز است.

فولاد تجدید نظر-ساده عمل از برش خط با دقت پلاستیک فولاد بسته شدن می تواند بسیار موثر برای بسیاری از بیماران است.

کوچک کردن شکم و پهلو و یا شنای پهلو-بسیاری از بیماران بیش از حد شل شدن پوست در ناحیه پایین شکم پس از بارداری است که آنها نمی توانند سفت, مهم نیست چقدر سخت آنها از ورزش و یا چه مدت آنها در رژیم غذایی. بیمارانی که C-بخش زخم معمولا نیز شکایت از یک توده و یا کیسه در پایین شکم که بسیار ناراحت کننده نشان می دهد از طریق لباس و نمی خواهد برود با ورزش و ماساژ است. برای این بیماران کوچک کردن شکم و پهلو و یا شنای پهلو شکم به نفع هر دو سفت کردن شکم و تصحیح کیسه یا توده.

فولاد تجدید نظر با لیزر لیپوساکشن– افسرده عمودی C-بخش زخم اغلب چسبنده به زمینه ای فاسیای عضله و چربی اطراف آسیب دیده است. در این موارد یک عمل ساده و بسته شدن نتایج در منطقه افسرده شدن دوباره پس از عمل جراحی مجدد. یک راه حل این است که مالیات غیر مستقیم افسرده منطقه و استفاده از لیزر لیپوساکشن برای کاهش چربی اضافی در دو طرف C-بخش اسکار و شکستن انسجام بافت قبل از بستن زخم.

اگر شما با توجه به درمان خود را در C-بخش اسکار مطمئن شوید که به بحث در مورد آن را با Obstetrcian. اگر شما برنامه ریزی به عمل جراحی مشورت با یک جراح پلاستیک تایید شده توسط هیئت آمریکایی از جراحی پلاستیک.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن قبل و بعد از عکس از C-بخش اسکار اصلاح.

[ad_2]