Britax بلوار 70 CS Review

[ad_1]

Britax بلوار 70 CS صندلی ماشین واقعا یک انتخاب خوب از فرزند داری و ارزش در نظر گرفتن زمانی که شما نیاز به کیفیت بالا و قابل اعتماد صندلی ماشین.

در این مقاله من می خواهم به ارائه اطلاعات مهم را برای شما به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه قبل از خرید.

در مورد Britax

Britax شناخته شده و مورد اعتماد شرکت است که یک رهبر در تولید با کیفیت محصولات کودک برای سال های بسیاری تا زمانی که شما خرید یکی از محصولات خود را, شما می توانید مطمئن شما خواهد شد گرفتن بالای محدوده محصول است که تمام ایمنی و طراحی امکانات لازم برای نگه داشتن فرزند خود را امن و راحت در حالی که سفر.

یکی از محبوب ترین و بهترین فروش صندلی ماشین است Britax بلوار 70 CS تبدیل خواهد شد که کودک خود را از نوزاد تمام راه را از طریق تا زمانی که آنها حدود 70 پوند وزن در نتیجه صرفه جویی در پول در خرید صندلی ماشین برای هر مرحله از رشد خود را.

یکی از بهترین چیزها در مورد 70 CS است که یک گزینه در دسترس نیست با هر نام تجاری تبدیل صندلی ماشین است که کودک شما به راحتی می توانید اقامت در عقب رو موقعیت تا زمانی که 40 پوند که به شرح زیر توصیه مقامات است که به ما این است امن ترین راه برای کودکان به مسافرت و آنها نیاز به باقی می ماند در این موقعیت زمانی که ممکن است ترجیحا تا زمانی که حداقل 2 سال سن.

ویژگی های ایمنی Britax بلوار 70 CS:

با تصادف با خودرو شماره 1 علت آسیب کشنده در کودکان زیر 12 Britax گنجانیده شده است بسیاری از ویژگی های ایمنی به بلوار 70 CS به نگه داشتن فرزند خود را به عنوان امن به عنوان می تواند در صورت تصادف.

آنها عبارتند از:

 1. با استفاده از safecell تکنولوژی واقع در پایه صندلی و در صورت سقوط آن فشرده سازی و کاهش مرکز ثقل است که به نوبه خود کاهش احتمال آسیب.
 2. مجتمع فولاد قاب – تضمین صندلی ماشین ایمن لنگر به صندلی خودرو که به حداقل رساندن حرکت رو به جلو از کودک زمانی که درگیر در تصادف.
 3. انرژی جذب بالعکس افسار بافته شده – مجریان قسمت بالای صندلی برای به حداقل رساندن به جلو چرخش است.
 4. یک صندلی سفت و سخت پوسته با دیوارهای جانبی و قابل تنظیم سر داری پوشیده شده با یک لایه اضافی از انرژی جذب فوم Epp.
 5. با هم این امکانات فراهم حداکثر سر و قفسه سینه محافظت در صورت پیشانی و یا طرف تاثیر سقوط توسط حاوی فرزند خود را سر و سینه خود را در صندلی.

دیگر ویژگی های مهم:

 1. کلیک کنید و امن تکنولوژی فراهم می کند که قابل شنیدن صدا است که به شما می دهد یک ایده از زمانی که مهار تنگ است به اندازه کافی.
 2. Reclines در هر دو عقب و جلو رو به حالت.
 3. 2 موقعیت دست و پنجه نرم
 4. اندود شده با چگالی بالا فوم
 5. انتخاب مد روز پوشش مجموعه و تطبیق حلقه پد
 6. درهم و برهم کردن رایگان 5 نقطه مهار با 10 مهار تنظیمات ارتفاع
 7. ضد لغزش پایه محافظت از وسیله نقلیه صندلی.
 8. حق بیمه پایین تر و چفت و اتصالات را به صورت سریع و ساده و نصب و راه اندازی
 9. دکمه اجازه می دهد تا شما را به راحتی حذف اتصالات.
 10. ساخته شده است در قفل آف اجازه می دهد تا شما را به نصب صندلی ماشین با سهولت با استفاده از وسیله نقلیه خود را از دامان و کمربند شانه.
 11. سریع-تنظیم سیستم مهار و دست و پنجه نرم.
 12. یک سال گارانتی محدود است.

پوشش آمده در طیف وسیعی از طرح های مختلف و رنگ و حذف آسان برای تمیز کردن بدون نیاز به حذف صندلی.

رنگ ها و طرح های:

 1. طرح
 2. عقیق
 3. سوفیا
 4. واورلی
 5. درخت فان نقره ای

سهولت استفاده:

برای بسیاری از افراد نصب و استفاده از Britax بلوار 70 CS آسان است اما برای برخی وجود دارد به نظر می رسد مسائل چند با سگک بودن دشوار است به فشار و چرخاندن تسمه که به نظر می رسد خطای کاربر در اکثر موارد.

بنابراین بهتر است آن را به طور کامل به خواندن دستورالعمل قبل از استفاده که نصب آن به درستی اولین قدم در حفظ کودک خود را امن در حالی که سفر.

در جمعبندی:

Britax گرفته هر پیشگیرانه اندازه گیری آنها می توانید از فکر می کنم برای تولید ایمن و راحت صندلی ماشین برای نوزادان است.

بنابراین اگر شما به دنبال برای یک امن و راحت و بسیار توصیه می شود تبدیل صندلی ماشین و سپس شما می توانید مطمئن شوید که Britax بلوار 70 CS نیازهای شما را برآورده.

[ad_2]