Bitcoins – شما باید از آنها استفاده کنید ؟

[ad_1]

بیت کوین راه اندازی شد به عنوان یک ابتکار عمل خصوصی در سال 2009. بر خلاف سنتی ارزها مانند یورو و پوند و دلار, آن است که توسط کنترل مرکزی قدرت پولی. جای آن است که بیمه یک همکار به همکار شبکه از آن کاربران رایانه است. این است که چگونه اسکایپ, چت تصویری, خدمات عمل می کند.

اساسی واحد از ارزش است بیت کوین. با این حال هر بیت کوین را می توان تقسیم به satoshies. یکی ساتوشی برابر است با صد میلیون از بیت کوین (به عنوان مثال یک بیت کوین تقسیم به هشت رقم اعشار).

Bitcoins و satoshies می توان از یک کاربر اینترنت به دیگری به منظور پرداخت هزینه برای کالا یا خدمات در صفر هزینه. این اجازه می دهد تا شما را به انتقال بین المللی بدون نیاز به ظرف غذا به اطراف با نرخ ارز و طاقت فرسا اتهامات عنوان شده علیه بانک. بیت کوین می تواند خریداری شده و فروخته شده به صورت سنتی نقدی ویژه در بورس.

کیف پول بیت کوین

به منظور استفاده از بیت کوین شما نیاز به یک کیف پولیک قطعه خاص از نرم افزار که در آن شما, فروشگاه, ارسال و دریافت بیت کوین. وجود دارد سه نوع از کیف پول نرم افزار کیف پول موبایل کیف پول و کیف پول وب.

نرم افزار کیف پول نصب شده بر روی کامپیوتر شما و آنها شما می دهد کنترل کامل بیش از کیف پول خود را. کیف پول همراه نصب شده در گوشی های هوشمند خود و یا قرص خود را و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بیت کوین برای معاملات روزانه در مغازه ها و سوپر مارکت ها توسط اسکن یک پاسخ سریع (QR) کد. وب سایت کیف پول واقع شده در شبکه جهانی وب به عنوان مثال آنها یک شکل از ذخیره سازی ابر.

پرداخت با استفاده از بیت کوین فوق العاده آسان است. آنها را می توان ساخته شده از کیف پول خود را در کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند فقط با وارد کردن گیرنده و آدرس و مقدار و سپس فشار دادن دکمه ارسال. گوشی های هوشمند نیز می تواند به دست آوردن یک گیرنده آدرس توسط اسکن یک کد QR و یا با آوردن دو گوشی که حاوی near-field-communication (NFC) تکنولوژی شکل ارتباط رادیویی نزدیک به یکدیگر است.

دریافت و پرداخت فقط به عنوان آسان… همه شما باید انجام دهید این است به پرداخت کننده خود را به آدرس bitcoin.

حفاظت از کیف پول خود را

یک کیف پول بیت کوین است که مانند یک کیف پول پر از پول نقد. برای کاهش خطر از دست دادن و شما باید تنها مقدار کمی از bitcoins خود را در کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند و نگه داشتن بخش عمده ای از bitcoins خود را در یک محیط امن تر مانند یک کیف پول آفلاین. ارائه کیف پول خود را رمزگذاری شده یک آفلاین بازگشت به بالا اجازه خواهد داد که شما را به بهبود خود را در کیف پول خود را از کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند به سرقت رفته بود.

رمزنگاری کیف پول خود را اجازه می دهد تا شما را به مجموعه یک رمز عبور است که باید ورودی قبل از بودجه خارج می شود می تواند. اما دوره نقاهت بعد از یک بیت کوین رمز عبور غیر ممکن است اگر آن را از دست داده است. است که چرا شما باید کاملا مطمئن شوید که شما می توانید به یاد داشته باشید رمز عبور خود را. اگر ارزش bitcoins خود را بسیار مهم است و شما می توانید کلمه عبور را ذخیره در یک بانک خرک و یا هر کجا که شما فروشگاه مقالات مهم.

به منظور به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است شما باید از فروشگاه خارج از خط به عقب یو پی اس در مکان های مختلف با استفاده از رسانه های مختلف مانند درایوهای فلش USB و سی دی.

چرا که بیت کوین قابل اجرا بر روی نرم افزار شما دانلود به کامپیوتر (PC و یا لپ تاپ) و یا گوشی های هوشمند, شما نیاز به به روز رسانی این نرم افزار به طور منظم در سفارش خود را به نگه داشتن کیف پول و معاملات امن است.

مزایای استفاده از بیت کوین

Bitcoins چندین مزایای قابل توجه:

1-شما می توانید ارسال و دریافت مقدار بی حد و حصر از پول بلافاصله در هر زمان و از هر نقطه در جهان است.

2-پردازش هزینه نیست هیچ هزینه و یا تنها بسیار کوچک هزینه.

3-معاملات بیتکوین غیر قابل برگشت هستند که برای محافظت از فروشندگان جعلی chargebacks که به طور فزاینده ای مشترک با کارت های اعتباری.

4-پرداخت بدون اطلاعات شخصی در حال رد و بدل شده فراهم می کند که حفاظت قوی در برابر سرقت هویت.

5-دریافت و پرداخت فرآیند کاملا بی طرف و شفاف و قابل پیش بینی است.

معایب bitcoins

اما با استفاده از بیت کوین دارای چندین معایب:

1-آنها هنوز پذیرفته شده جهانی و در نتیجه نمی توان در همه جا.

2-ارزش آنها فرار است به این دلیل که تعداد بیت کوین در گردش خون بسیار کوچک به طوری که معاملات نسبتا کوچک می تواند تاثیر خود را در قیمت به طور قابل توجهی.

باید به شما استفاده از بیت کوین?

جواب کوتاه این است که هیچ یا حداقل نه در راه بزرگ است.

Bitcoins قابل تعویض دارایی های با دوام و قابل حمل ابداع و کمبود یعنی آنها باید تمام ویژگی های معمولی پول (یورو, دلار, پوند, و غیره). آنها ارزش داشته باشد به طوری که آنها می تواند برای رد و بدل ارزهای دیگر در مبادلات.

در آن نهفته است خطر است. بار وجود دارد که ارزش بیت کوین می تواند نوسان به طور گسترده ای توسط 50% در یک روز. بنابراین به عنوان یک ذخیره ارزش آنها نه برای ضعیف النفس. به عبارت دیگر شما باید پول بیشتری از شما می توانید از دست دادن استطاعت در قالب bitcoins.

با این حال یک کیف پول با مقدار کمی از بیت کوین در آن استفاده می شود می تواند به صورت جزئی و روز به روز معاملات کمک خواهد کرد که شما آشنا با اینترنت ارزهای. به عنوان مقدار بیت کوین در گردش خون را افزایش می دهد ارزش خود را viz-a-یعنی ارزهای دیگر باید ایجاد ثبات و شما می توانید شروع به استفاده از آنها برای بزرگتر معاملات.

[ad_2]