7 چیزهایی که شما نمی دانید در مورد فضای سوزن

[ad_1]

برج سوزن فضایی سیاتل یکی از معروف ترین آمریکایی نشانه های و تشخیص است ساختمان در ایالت واشنگتن. اگر چه آن را به عنوان بلند به عنوان افسانه ای دیگر ساختمان مانند ساختمان امپایر استیت در نیویورک و یا برج ویلیس در شیکاگو, برج سوزن فضایی مطمئن می کند هیبت الهام بخش. در ساخته شده در سال 1962 برای سیاتل نمایشگاه جهانی به نماد آینده و تکنولوژی و به زودی یک آیکون. اولین چیزی که شما فکر می کنم در مورد زمانی که شما می شنوید کلمه “سیاتل” است که احتمالا به افق شهرستان با سوزن فضایی در مرکز آن است.

در حالی که سوزن فضایی است که در سراسر جهان شناخته شده وجود دارد که حقایق بسیاری از نمی دانم و احتمالا پیدا خواهد کرد بسیار جالب است. بیایید نگاهی به آنها را!

1. سوزن می تواند یک بالون

اولین طرح از ساختمان شبیه یک بالون بزرگ افسار به زمین. آن جان گراهام معمار که به معرفی ایده بشقاب پرنده که تبدیل به فضای سوزن به عنوان ما آن را در حال حاضر.

2. آن استفاده می شود سازگار با محیط زیست دوستانه

در طول سال 1962 سیاتل جهان عادلانه شعله سوخته در سر برج آن را به نگاه حتی بیشتر دیدنی و جذاب. این گاز مشعل تولید شد ‘سوزن از شعله’ حدود 40-50 متر بلند است. آن را با استفاده از خیلی سوخت آن خواهد بود به اندازه کافی برای گرما بیش از صد خانه. این تبدیل در هر 15 دقیقه در خدمت به عنوان عظیم ساعت برای این نمایشگاه است. پس از این نمایشگاه آنها تصمیم به استفاده از این انرژی در راه بهتر است.

3. آن بود که برای 46 سال

آن را تنها در سال 2008 زمانی که سوزن حرفه ای تمیز. آن را پاک با آب با درجه حرارت 194F درجه و فشار از 2900 پوند در هر اینچ مربع.

4. چتربازان آن را دوست دارم

در سال 1996 در شهر مقامات مجاز اولین پرش چتر نجات از برج سوزن فضایی. اما مدتها قبل از آن که یک زن و شوهر از آدرنالین متقاضیان رفت و به صورت غیر قانونی پرش در سال 1975.

5. آن بزرگتر می شود

این یک شوخی نیست. این ساختمان در واقع گسترش حدود یک اینچ در یک آب و هوای گرم.

6. شهر دیگری سعی کردم به آن را خرید

تجار و بازرگانان از نی لبک یکی دیگر از شهرستان واشینگتن می خواستم برای خرید سوزن فضایی از صاحبان آن ارائه آنها را یک میلیون دلار است که حتی از یک چهارم از هزینه پروژه. جای تعجب نیست که فضای سوزن هنوز در سیاتل.

7. هر کس یک بار فکر آن افتاده بود

اما آن را فقط یک روز احمق آوریل شوخی با یک نمایش کمدی محلی به نام تقریبا زندگی می کنند! آنها ایجاد نادرست عکس از سوزن در خرابه و بسیاری از مردم در سیاتل معتقد بودند درست بود. ان بی سی مجبور به عذرخواهی برای این شوخی و سردرگمی آن را آورده بود.

احتمالا وجود دارد بسیار بیشتری برای گفتن در مورد فضای سوزن اما اصلی واقعیت آن است که همیشه خوب فقط برای بازدید از این ساختمان دیدنی, فقط مانند بسیاری دیگر از مکان های جالب در سیاتل.

[ad_2]