5 محاسن Bitcoins که شما نمی't Know

[ad_1]

اکثر مردم شنیده اند از مدت Bitcoin اما don't باید یک ایده روشن از آنچه در آن واقعا است. به سادگی تعریف بیت کوین یک غیر متمرکز نظیر به نظیر ارز دیجیتال سیستم طراحی شده به کاربران توانایی به روند معاملات از طریق دیجیتال واحد از ارز به عنوان شناخته شده Bitcoins. به عبارت دیگر, آن است که یک ارز مجازی.

سیستم بیت کوین ایجاد شد و در سال 2009 توسط نامعلومی برنامه نویس (s). پس از بیت کوین به دست آورد های بزرگ توجه و همچنین اختلاف به عنوان یک جایگزین برای دلار, یورو و ارزهای کالا از جمله طلا و نقره.

یک شبکه خصوصی از رایانه های متصل شده توسط یک برنامه استفاده می شود برای انجام معاملات و روند پرداخت بیت کوین. ایجاد Bitcoins بر numer الگوریتم های پیچیده ریاضی و خرید آن ساخته شده است با استاندارد ملی پول ارز. کاربران بیت کوین می توانید سکه های خود را با تلفن های هوشمند خود و یا کامپیوتر.

به عنوان یک جدید و رو به رشد ارز مجازی بیت کوین دارای برخی مزیت متمایز بیش از متعارف دولت مسطح ارز. در اینجا 5 مزایای که شما لذت بردن از زمانی که با استفاده از بیت کوین

1) بدون مالیات

هنگامی که شما خرید از طریق دلار, یورو و یا هر دولت دیگر تخت ارز, شما مجبور به پرداخت علاوه بر این مبلغ پول به دولت به عنوان مالیات. هر purchasable مورد خود تعیین نرخ مالیات. هنگامی که شما're ساخت یک خرید از طریق بیت کوین خرید و فروش مالیات اضافه نمی خرید خود را. این تلقی به عنوان یک شکل قانونی از فرار از پرداخت مالیات است و یکی از عمده مزایای استفاده از بیت کوین کاربر.

با صفر نرخ مالیات بیت کوین می تواند در مفید آمده است به خصوص در هنگام خرید اقلام لوکس و منحصر به فرد هستند که به یک سرزمین خارجی است. از جمله موارد بیشتر از نه به شدت مشمول مالیات توسط دولت است.

2) انعطاف پذیر, پرداخت آنلاین

بیت کوین یک سیستم پرداخت آنلاین و درست مانند هر دیگر مانند سیستم کاربران بیت کوین باید لوکس برای پرداخت سکه های خود را از هر گوشه ای از جهان است که دارای یک اتصال به اینترنت. این به این معنی است که شما می تواند دروغ گفتن در تخت خود را و خرید سکه به جای در نظر گرفتن درد از سفر به یک بانک خاص و یا فروشگاه برای دریافت کار انجام می شود.

علاوه بر این, پرداخت آنلاین از طریق بیت کوین نیازی نیست که شما برای پر کردن در اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات شخصی خود را. از این رو بیت کوین پردازش معاملات بیتکوین که خیلی ساده تر از آن انجام شده از طریق ما حساب های بانکی و کارت های اعتباری.

3) حداقل هزینه های معامله

هزینه ها و هزینه های ارز هستند و بخشی از استاندارد سیم و نقل و انتقال بین المللی خرید. بیت کوین است و نه نظارت و یا تعدیل توسط واسطه هر گونه نهاد و یا سازمان دولتی. بنابراین هزینه های معاملات نگهداری می شوند بسیار پایین بر خلاف معاملات بین المللی ساخته شده از طریق متعارف ارز.

علاوه بر این در معاملات بیت کوین نیست به زمان مصرف پس از آن را شامل نیست عوارض معمولی مجوز مورد نیاز و مدت انتظار.

4) پنهان هویت کاربر

همه معاملات بیتکوین گسسته هستند و یا به عبارت دیگر بیت کوین به شما می دهد گزینه ای را از کاربر گمنامی. Bitcoins شبیه به پول نقد تنها خرید این معنا که معاملات خود را هرگز نمی تواند ردیابی به شما و این خرید ها هرگز ارتباط خود را با هویت شخصی. به عنوان یک ماده در واقع, آدرس بیت کوینی که ایجاد شده است برای کاربر در خرید است هرگز همان دو متفاوت معاملات.

اگر شما می خواهید, شما باید این گزینه به طور داوطلبانه آشکار و انتشارات خود را معاملات بیتکوین اما در اکثر موارد کاربران حفظ هویت خود ،

5) بدون مداخلات خارج

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از بیت کوین است که آن را حذف شخص ثالث وقفه. این به این معنی است که دولت ها و بانک ها و دیگر واسطه های مالی هیچ قدرت آنچه را مختل کاربر معاملات و یا مسدود کردن یک حساب بیت کوین. همانطور که ذکر شد قبل از, بیت کوین است که صرفا بر اساس یک همکار به همکار سیستم . از این رو کاربران بیت کوین بیشتر لذت ببرید آزادی هنگام خرید با بیت کوین از آنها در هنگام استفاده معمولی پول ملی است.

ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین نسبتا جدید و پناهگاه't در عین حال قرار داده شده است از طریق عمده آزمون. به عنوان یک نتیجه بسیاری احساس می کنید که وجود دارد برخی از خطرات درگیر در استفاده از بیت کوین ، صرف نظر از مضرات احتمالی Bitcoin, it's آشکار است که قابلیت های آن را به اندازه کافی قوی هستند تا آن را مشروع مدعی را به چالش متعارف ارز در آینده ای نه چندان دور.

[ad_2]