4 راه های ابر انسانی نرم افزار موجب صرفه جویی در وقت و پول & دادن

[ad_1]

محاسبات ابری تبدیل کرده راه کسب و کار انجام شده است. حداقل 95% از شرکت ها با استفاده از نوعی از خدمات ابر که آیا آنها ابر سیستم عامل ذخیره سازی برنامه های کاربردی و یا ترکیبی. برای آن دسته از شرکت ها در صنعت نیروی انسانی ابر نیروی انسانی نرم افزار نیاز به بخشی از این معادله است. ارزش ارائه شده در امنیت بیشتر و تحرک و کارایی و مقیاس پذیری ارائه جامع ارزش برای شرکت های نیروی انسانی استفاده از نیروی انسانی خود نرم افزار به کمال است.

در اینجا برخی از سودمند ترین مزایای استفاده از cloud نیروی انسانی نرم افزار نسبت به نرم افزار سازمانی.

1.) سطح بالاتر بازیابی و امنیت

نگه داشتن نیروی انسانی امن اطلاعات می تواند گران روند. پشتیبان گیری امن, سخت افزار, آموزش, آن, امنیت حرفه ای و سایر اقدامات امنیتی تشدید هزینه ها سریع تر از شما می توانید می گویند “نقض داده ها” به ویژه به عنوان تهدیدات سایبری در ادامه به ضرب در نرخ هشدار دهنده. سال گذشته نگران کننده افزایش ransomware (که هزینه در سراسر جهان کسب و کار 1 میلیارد دلار باج پرداخت) باعث می شود قوی امنیت و بازیابی پاسخ همه مهم تر نیروی انسانی شرکت.

حق ابر نرم افزار نیروی انسانی باید کمک به امنیت خود و بازیابی گزینه های. نرم افزار خود را باید پیاده سازی و تشویق کارکنان خود را به استفاده از به عنوان بسیاری از آن امنیت بهترین شیوه ممکن است. برخی از نیروی انسانی نرم افزار نیاز به کاربران برای ساخت کلمات عبور پیچیده از ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و اعداد و کاراکترهای خاص را قبل از آنها به تصویب. علاوه بر این, شما نیاز به دانستن است که خود را نیروی انسانی نرم افزار شریک است با استفاده از یک تیم از سیستم های مهندسین که اولویت بندی کار کامل و امنیت, بهترین شیوه به انکار هکرها پشت درب دسترسی در وهله اول.

خود نرم افزار نیروی انسانی باید با استفاده از یک ردیف 4 مرکز داده ارائه می دهد که برخی از بالاترین آپ تایم و گزینه های امنیتی از میزبانی هر محیط زیست است. برای یک مرکز داده برای دریافت این سطح از اعتبار وجود دارد نیاز به یک fault-tolerant سایت زیرساخت های آن از طریق برق قدرت ذخیره سازی و اختصاصی مراکز توزیع ارائه می دهد یک رود, 99.995% در دسترس بودن. که در صورت قطع برق و یا حتی اطلاعات برگزار می شود برای باج محلی خود را ابر نرم افزار به سادگی می توانید بازگرداندن سیستم خود را به آخرین ذخیره سرور کپی کنید.

2.) تحرک بیشتری در هنگام استخدام به آن نیاز دارید

وضعیت فعلی بازار باعث می شود قرار دادن هر یک رقابت برای دیدن که نیروی انسانی شرکت است سریع ترین در رفلکس. استخدام و تیم فروش است که افسار به میز خود را در یک نقطه ضعف جدی است. به خصوص زمانی که رقابت این است که قادر به به روز رسانی خود را CRM و به سرعت در تماس با مشتریان و داوطلبان بر روی بروید.

با استفاده از راست ابر نرم افزار نیروی انسانی, نیروی انسانی شرکت های ارتقاء توانایی خود را به سرعت در حرکت دادن. استخدام با توانایی برای تماس با نامزدهای هر زمان و از هر مکان گسترش توانایی خود را به کارگماری زمانی که نامزد هستند در واقع در دسترس است. به علاوه آن را بهبود می بخشد توانایی تیم خود را به سایت بازدیدکننده داشته است و هنوز هم مدیریت نامزدهای متعدد در یک بار. قابلیت های در دسترس از طریق بالا ابر نیروی انسانی نرم افزار برای دسترسی به ویژگی های کامل از نرم افزار های خود را واقعا باعث می شود تفاوت که نسبت به برنامه های تلفن همراه است که یک چاره اندیشی موقت است.

3.) ارتقاء نرم افزار است که آیا قطع کسب و کار

مدرسه قدیمی enterprise نرم افزار تا به حال یک نقطه ضعف جدی که آن را به روز رسانی و مقیاس پذیری. هنگامی که ویژگی های جدید اضافه شد, نیروی انسانی سازمان خواهد یا نیاز به انجام یک سیستم جامع به روز رسانی و یا ارتقاء خود را بسته با فروشنده. هنگامی که آن زمان برای ارتقاء دسترسی به اطلاعات حیاتی برای فروش و جذب تیم خواهد بود در قرار دادن مکث در حالی که شما دانلود کردم و گسترش بسته نرم افزار. در یک صنعت که در آن چند ساعت می توانید از دست دادن تقاضای بالا استعداد هر گونه تاخیر غیر قابل قبول است.

ابر انسانی نرم افزار به عنوان سرویس گرا نرم افزار به ندرت به یاد ماندنی تغییرات که از خط خارج شدن عملیات با هر ارتقا دهید. ویژگی های جدید و تکه های اضافه تدریجی و تغییرات ساخته شده در نرم افزار ارائه دهنده سرور های جلوگیری از عمده تاخیر در سیستم های داخلی خود.

4.) برش هزینه های مربوط به سرور

سایت سرور برای خود نیروی انسانی داده های مالی بزرگ تخلیه. آنها را غیر ضروری فضای فیزیکی است که می افزاید: به, ملک, اجاره, هزینه ها, بالا بردن, برق, هزینه های تقاضای سرمایه گذاری در سخت افزار است که دشوار است به فروش و نیاز به تکنسین های محل برای نظارت, پشتیبانی و رفع. مگر اینکه شما در مرکز داده های کسب و کار آن را ثانویه هزینه که هزینه راه بیش از آن ارزش است. به ویژه هنگامی که یک گزینه مقرون به صرفه مانند ابر نرم افزار نیروی انسانی وجود دارد.

با ابر گزینه های نیروی انسانی شرکت قادر به مقیاس کسب و کار خود را برای دیدار با زمان خواسته های ذخیره سازی. خود را نیروی انسانی ارائه دهنده نرم افزار تنها به شما پرداخت مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی شما در واقع با استفاده از معنی وجود دارد هیچ هزینه های زاید برای استفاده نشده تکه از فضای هارد دیسک. علاوه بر این, ابر, ارائه دهنده نرم افزار می تواند به گسترش این هزینه از مرکز داده های خود را در سراسر طیف گسترده ای از مشتریان خود را بطور قابل توجهی کاهش هزینه در هر فایل.

گرفتن بهترین ابر نیروی انسانی نرم افزار برای جفتک انداختن خود را

حالا که ابر نرم افزار اصلی رفته نیروی انسانی شرکت های بسیاری از گزینه های به اطمینان حاصل شود آنها را انتخاب ابزار است که آنها را ذخیره کنید بیشتر وقت و پول و سرمایه گذاری.

[ad_2]