2008 تویوتا 4Runner نقد و بررسی – نقد و بررسی از سال 2008 تویوتا 4Runner SUV

[ad_1]

2008 تویوتا 4Runner است که هر دو تکنولوژی زرنگ و دانا و قابل اعتماد با چندین ویژگی جدید که ارائه ایمنی و عملی است. قابل توجه ویژگی های جدید عبارتند از: 4Runner عقب-صندلی دی وی دی سیستم سرگرمی با عقب صوتی کنترل از راه دور, جک RCA و دو هدفون بی سیم برای مسافران است. نیز وجود دارد مانیتورینگ فشار تایر که هشدار درایو زمانی که سطح بسیار پایین است.

2008 تویوتا 4Runner ارائه می دهد چندین استاندارد های ایمنی ویژگی های استاندارد از جمله جلو و جانبی و پرده ای کیسه هوا و خودرو کنترل پایداری که خود را طراحی شده است برای کمک به راننده نامطلوب شرایط جاده. خود را کنترل کشش و الکترونیکی توزیع نیروی ترمز کمک به 4Runner یکی از امن ترین Suv ها در جاده ها است. بیش از حد آن را نگه می دارد در ذهن با کودک-محافظ عقب قفل درب و پنجره تحریم و فرزند داری سیستم که شامل مجریان و افسار براکت.

پرتو چراغ جلو و یک قدرت شیب/اسلاید moonroof با کاهش سر و صدا تکنولوژی و آفتابگیر اضافه کردن به ظاهر براق از 4Runner در حالی که تپه کمک به کنترل اضافه کردن به راحتی بر روی این مدل است.

آرامش داخلی است که توسط 4Runner را کنترل آب و هوا با عقب تهویه و تصفیه هوا و 60/40 تقسیم برابر پایین دوم-ردیف نیمکت صندلی. این 4Runner نیز می آید استاندارد با AM/FM CD با شش بلندگو در شیشه FM تنوع آنتن و MP3/WMA قابلیت پخش. قابلیت های بلوتوث بی سیم با تکنولوژی ماهواره ای و رادیویی و یک دی وی دی سیستم ناوبری و عقب دوربین های پشتیبان نیز در دسترس هستند.

تویوتا شامل چند نمایش اطلاعات با گذشت زمان و مصرف سوخت کروز محدوده و متوسط داده است. آن 236-اسب قدرت V6-موتور یا 260 اسب قدرت V8 موتورهای ثابت کند که 4Runner قدرتمند است و همچنین عملی است.

تویوتا 2008 4Runner یک وسیله نقلیه است که به ارمغان می آورد با هم استطاعت ایمنی و تکنولوژی ساخت آن را سخت SUV به تصویب این سال است.

[ad_2]