10 قانون برای آهنگسازی و شرایط خود را برای فاکتورها

[ad_1]

جامد شرایط و ضوابط برای خود فاکتور بسیار مهم برای کسب و کار کوچک شما. اگر شما بتونم پیچیده به درک و یا گیج کننده به عنوان خوانده شده, شما ممکن است انجام برخی از آسیب شدید به جریان پول نقد خود را. چرا ؟ عمدتا به این دلیل که اگر مشتری نمی تواند خود را درک فاکتور آنها در حال رفتن فقط پرداخت. مشتری خود را می خواهد به مطمئن شوید که آنها در حال قیمت مناسب مقدار کالا و یا خدمات است که آنها درخواست شده است.

1. شروع به فکر کردن در مورد تمام پتانسیل مشکلات حقوقی و حالات.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید قبل از نوشتن خود را با شرایط و ضوابط برای این است که لیست تمام احتمالی موانع قانونی و یا شرایط است که می تواند اتفاق می افتد.

به عنوان مثال:

 • چه اقدامات شما را اگر مشتری پرداخت نمی کند فاکتور ؟
 • چه اتفاقی می افتد اگر شما در گذشته به دلیل در ارائه خدمات و یا محصولات خود و یا خدمات به مشتری است ؟
 • چه خواهد شد شما اگر مشتری ناراضی است و خود را با کالا و خدمات ؟
 • چه اتفاقی خواهد افتاد اگر محصول یا خدمات آسیب دیده است که ارائه شده توسط خود مشتری تحویل سرویس ؟
 • وجود دارد هر گونه مشوق اگر مشتریان خود را پرداخت قبل از آن ،
 • چه نوع نرخ بهره از شما می خواهم به پرداخت هزینه برای اواخر پرداخت ؟
 • اگر مشتری است که علاقه مند به مذاکره مجدد قرارداد فقط پس از توافق دو طرف به ضوابط و شرایط ؟
 • می توانید مشتریان خود درخواست بازپرداخت? اگر آن چه در حالات اجازه می دهد برای این کار ؟
 • چه اتفاقی می افتد اگر دامنه کار گسترده تر می شود?
 • اگر وجود دارد misestimate در بودجه و یا نقل قول است که برای آن پرداخت ؟
 • چه کسی مسئول است اگر یک محصول را می شکند و پس از خریداری ؟
 • چه استراتژی شما آن را انجام توافق یا قرارداد فسخ میشود ؟

آن را ممکن است زمان کمی برای فکر کردن در مورد و تدوین این لیست اما به محض این که شما باید تمام این نوشته به شما خواهد شد در یک موقعیت برای نوشتن آینده و شرایط در یک فلش با مشتریان دیگر که شما اضافه کردن به لیست مشتری خود را. مهمتر از همه داشتن مناسب ترین شرایط و ضوابط برای شرکت شما اطمینان خواهد داد که شما در حال جبران و مراقبت از کسب و کار خود و اگر اقدام قانونی است که تا کنون انجام شده است.

2. ارائه تمام قطعات مهم و فاکتور.

این برنامه شامل تمام عناصر مهم یک فاکتور را در حال رفتن به تنها سرعت روند پرداخت آن را نیز پاسخ هر پرسش است که مشتری با توجه به کالا یا خدماتی که شما ارائه شده برای آنها.

هنگامی که تولید فاکتورها اطمینان حاصل شود که شما عبارتند از:

 • آرم خود را
 • شماره فاکتور
 • اطلاعات تماس خود را
 • مشتری خود را اطلاعات تماس
 • موعد مقرر
 • محصولات و یا خدمات شما ارائه و هزینه های خود را
 • فرم پرداخت که شما قبول
 • پرداخت اولیه فاکتور تخفیف و یا اجرای هزینه های اواخر

قبل پستی از فاکتور اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات مناسب است و که آن را در حال ارسال به شخص درست. هر گونه خطا به راحتی می توانید آهسته کردن روند پرداخت و شما را به نظر می رسد کمتر حرفه ای.

3. به وضوح توضیح محصولات/خدمات ارائه شده و یا دامنه یا پروژه.

این است که قطعا مناسب ترین بخشی از شرایط و ضوابط در صورت حساب خود را. چرا ؟ چرا که این توصیف آنچه به خصوص مشتری به شما پرداخت.

مانند به عنوان مثال اگر شما در حال استخدام برای یک اینترنت-سایت برای یک مشتری و آن را بیش از مشتری است که تصور داشتن یک شرح زمان و هزینه های آن را به شما هزینه به پایان کار پاسخ هر نوع سوال و یا شک و تردید مربوط به مبلغ نهایی فاکتور.

4. کوتاه شدن شرایط پرداخت خود را

این باید {نوع} آشکار, اما زمانی که شما به مشتریان مقدار زیادی از زمان را به یک پرداخت دیگر آن طول می کشد برای شما پرداخت می شود که در نوبت منجر به کندتر جریان نقدی.

بنابراین اگر شما یک مشتری 45 روز به پرداخت یک فاکتور مثلا که مشتری پرداخت می شود شما یک زن و شوهر از هفته دیر این بدان معناست که شما صبر کردم 2 ماه تمام برای دریافت پرداخت.

پرداخت مدت 30 روز یا حتی کمتر از استاندارد است وقتی که می آید به صورتحساب به سادگی دلیل آن را مفید در حفظ جریان نقدی. با این وجود خود را بررسی صنعت فاکتور استانداردها و چک با مشتری زمانی که خود را پرداخت چرخه اجرا می شود. این عوامل می تواند به شما کمک کند ایجاد شرایط پرداخت خود را.

5. برجسته تضمین و ضمانت نامه

آن را غیر معمول است برای هر کسب و کار است که فروش کالا و خدمات بیش از حد اغلب به تضمین و ضمانت. این باعث می شود آنها را نگاه حلال و معتبر و تضمین مشتری. اگر شما ارائه تضمین یا گارانتی, مطمئن شوید که به وضوح مشخص شده در شرایط خود و شرایط.

هرگز فراموش نکنید که برای پرداختن به موضوعاتی مانند شرایطی که در آن مشتری/مشتری از دست می دهد و خود ضمانت یا گارانتی.

6. دنبال اواخر پرداخت.

به طور کلی وجود خواهد داشت زمان هنگامی که مشتریان نمی خواهد پرداخت فاکتورها تاریخ مقرر. به جای اینکه منفعل شما باید به طور مداوم توسط ردیابی کردن کسانی که به طور خاص در اواخر پرداخت.

به طور منظم پیگیری مشتریان خود را به دلیل پرداخت تاریخ و در تماس با آنها از طریق تلفن و e-mail یا پست الکترونیکی در صورتی که پرداخت شما با توجه به تاریخ و ویژگی اواخر هزینه نظر خود را در فاکتورها مانند شارژ بهره بیش به دلیل پرداخت – که مورد اعتماد مبتنی بر ابر صورتحساب نرم افزار را برای شما انجام به طور خودکار.

در صورتی که شما نمی توانید نگه دارید از اواخر پرداخت مشتری و یا آنها پاسخگو نیست به دنبال یو پی اس شما احتمالا ممکن است برای ارسال یک مجموعه نامه استخدام مجموعه آژانس و یا آنها را به دادگاه. همه این اطلاعات شفاف از ابتدا.

7. یکی از اندازه متناسب نیست تمام.

مطمئن شوید که شرایط را به طور خاص ایجاد شده برای کسب و کار شما. به یاد داشته باشید کسب و کار شما نیست باید یکسان مورد نیاز و منابع و مشتریان که کسب و کارهای دیگر. به دلیل این که شما واقعا نمی تواند فقط کپی و چسباندن شرایط و ضوابط از معمول استفاده می شود قالب و یا دیگر کسب و کار با توجه به این که آنها احتمالا نمی خواهد آدرس خاص خود را نیاز دارد.

یک قالب واقعا خوب است برای شروع و کارگردانی شما در جهت درست اما در نهایت شما باید برای نوشتن شرایط و ضوابط که بهترین بازی خود را کسب و کار و مشتریان.

8. همیشه حرفه ای و مودب باشید.

مودب بودن می تواند تاثیر مفیدی بر روی کسب و کار شما. به سادگی با اضافه کردن یک عبارت مانند مهربانی پرداخت صورتحساب خود را در بیست و یک روز” و یا “با تشکر از شما برای کسب و کار خود را” در واقع می تواند افزایش تعداد فاکتورها پرداخت بیش از 5 درصد! این صدا ممکن است مانند بسیاری از, اما این می تواند در نتیجه هزاران دلار در هر سال حق به حساب بانکی خود را.

گذشته از کمک به شما پرداخت می شود سریع تر بودن حرفه ای و مودب به راحتی می توانید پیشرفت به تصویر نام تجاری خود را.

9. ایجاد شرایط و بدون عارضه به عنوان خوانده شده.

نگه دارید زبان خود را در شرایط ساده و شهودی است. خودتان را در کفش از شما و مشتریان شما و مشتریان درک کنند که آنها در همه آشنا با صنعت اصطلاحات و حتی حسابداری شرایط مانند به عنوان مثال “خالص 30.”

علاوه بر این هدف نه برای پنهان کردن هر چیزی فقط در یک صفحه با استفاده از یک فونت کوچک به طوری که مشتریان خود را قادر به خواندن چاپ خوب است. آن را از روی حیله و تزویر به مشتری خود و خراب کردن شهرت خود را (بدون در نظر گرفتن اگر وجود دارد هیچ چیز روی حیله و تزویر خود را در فاکتور).

10. هنگامی که در شک, درخواست برای کمک.

وقتی که همه چیز برای انجام به عنوان انتظار می رود و یا شما در باد پیچیده و یا تخصصی وضعیت دریغ نکنید به دنبال راهنمایی از شما مربی همکار مدیران کسب و کار و یا وکیل خود را. این افراد هستند که دارای تجربه در نوشتن شرایط و ضوابط و آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات پس از آن شما هستند.

[ad_2]