پیشگیری از آنفولانزا در دستشویی های عمومی

بیاموزید که چگونه میکروب ها را با ضدعفونی کننده دست Purell بجنگید. این پاک کننده مایع قابل حمل می تواند میکروب ها و ویروس ها را از بین ببرد و تقریباً در هر مکانی که می توانید با خود به همراه داشته باشید. شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی نیاز به دست های تمیز دارید و داشتن یک دستشویی در دسترس همیشه گزینه ای نیست. اکنون می توانید هر کجا که بروید ، آن را با خود حمل کنید.

3) کیف چمدان سگ ما باید در مجموعه ای از رنگهای جذاب موجود باشد و همچنین در اندازه های مختلف عرضه شود تا نیازهای ما را برآورده کند. این باید بسیار بادوام و قابل شستشو باشد ، فقط درصورتی که حیوان خانگی ما تصمیم بگیرد که لیز را از روی گل بکشید.

برای آن لباس مورد علاقه که به نظر می رسد خراب است ، این را امتحان کنید. کمی پورل را روی پارچه تمیز و سفید بمالید. پارچه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که ضد عفونی کننده لباس با آغوش کمی روی جای ناخوشایند مانند قسمت داخلی آستین یا پشت دکمه ، لکه دار نخواهد شد. اگر از آن آزمایش عوارض جانبی نداشته باشید ، پس از همان حرکت دبینگ به طور مستقیم روی لکه استفاده کنید. باید انتقال جوهر از پوشاک به پارچه سفید را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که Purcell را در آن مالیده نیستید ، فقط آن را به آرامی بزنید.

دستان خود را بعد از استفاده از دستشویی بشویید ، اما برای باز کردن درب از حوله کاغذی استفاده کنید. همه افراد به اندازه شستن دست خود کوشا نیستند و می توانند میکروبهایی را روی دسته بگذارند. هنگام باز کردن درب خود را در معرض دید خود قرار ندهید ، از حوله کاغذی برای محافظت استفاده کنید.

برای از بین بردن شیره ، به ضد عفونی کننده دست ، آب و یک پد تمیز کننده پارچه نیاز دارید. با استفاده از ضدعفونی کننده دستی مستقیماً روی لکه شیره شروع کنید. آن را با انگشتان خود مالش دهید. ژل ضدعفوني كننده دست دتول چند دقیقه بنشیند. این کار باعث می شود تا ضدعفونی کننده وارد شیر شود. اجازه ندهید خیلی طولانی بنشیند. شما نمی خواهید ضد عفونی کننده خشک شود. حالا می توانید پد تمیز کاری را بگیرید و شیره را کار کنید. ناخن انگشتی نیز کار خواهد کرد. فقط کارش را ادامه دهید تا تمام شیره از بین نرود. به عنوان مرحله آخر کوسن را با آب بشویید تا تمام الکل موجود در ضد عفونی کننده از بین برود. این ماده مخفی است که شربت را از بین می برد.

ژل ضدعفونیویر دست tak

کیت بقا شما باید همراه با موارد استاندارد موجود در بسته شما باشد. در هر سفر ، صرف نظر از مدت زمان ، ایده خوبی است که علاوه بر کیت بقای خود ، عادت داشته باشید که وسایل زیر را در یک بسته روزانه یا یک بسته فانی نیز بسته بندی کنید.

H1N1 همانطور که همه ما می دانیم یک بیماری بسیار مسری است. از زمان شیوع اول تاکنون بیش از 400 کشته گزارش شده است. مسافرت و حضور در مدارس و کار بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است. بسیاری از افراد با پوشیدن ماسک صورت و استفاده از ضدعفونی کننده دست سعی در جلوگیری از ابتلا به ویروس H1N1 دارند. موافقم که این ویروس نباید وارد سیستمهای ما شود و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا از بروز این اتفاق جلوگیری کنیم. استفاده منظم روزانه از هر دو Silver Shield و Silver Shield Gel بهترین دفاعی است که ما داریم.