نحوه جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا در حین بارداری

انواع ضد عفونی کننده های مختلفی وجود دارد که می توانند در اندازه های مختلفی تولید شوند. ضدعفونی كننده دست در بسیاری از تنظیمات مختلف كاربرد دارد ، زیرا امروزه افراد بسیار جوانمرد هستند. با استفاده از ژل های ضد عفونی کننده و یا کف ها ، احساس تمیز و بهداشتی حاصل می شود که به کار کمی نیاز دارد.

دستان خود را اغلب و کاملاً بشویید. اشکالات آنفولانزا و سرما از طریق قطراتی که توسط افراد آلوده پخش می شود از طریق عطسه ، سرفه ، صحبت کردن ، بوسیدن و لمس کردن سطوح با دست های آلوده منتقل می شود. همچنین می تواند پخش شود وقتی دست تمیز شما روی یک سطح آلوده لمس کند و سپس دهان ، بینی یا چشم های خود را لمس کنید. بنابراین شستشوی دستها به طور مرتب با صابون ضد باکتری و آب گرم امری حیاتی است. اما یک شستشوی سریع انجام نخواهد داد. در هنگام عمل ، 15-20 ثانیه حداقل و تا مچ دست یا آرنج خود را تمیز کنید. حتماً زیر ناخن هایتان نیز بمالید ، زیرا تعداد زیادی باکتری در آن پنهان می شود.

سطوح متداول لمس شده (سوئیچ های سبک ، دسته درب یخچال ، کنترل از راه دور و غیره) را در خانه خود روزانه و ترجیحاً با بخار تمیز کنید. مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در آتلانتا گزارش می کند بخار بهترین روش برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطح جامد است که تصور می شود با میکروب های مسری پوشانده شده است. دستگاه تمیزکننده بخار خانگی با کیفیت خوب ، یک دفاع استراتژیک عاقلانه در برابر شیوع انواع بیماری های مسری است.

ضدعفونیاتر دست duru

بنابراین مجبور بودید که از سرویس بهداشتی به طور فوری استفاده کنید و این امر مستلزم آن بود که در مکانی متوقف شوید که معمولاً هرگز مکرراً آن را متوقف نکنید. پس از چمباتمه زدن برای اطمینان از سلامتی شما در سرویس بهداشتی ، ناگهان متوجه می شوید که دست های خود را شستشو دهید که صابونی وجود ندارد. الکل ضد عفونی کننده دست دیجیکالا این دستمال مرطوب است که یک بار دیگر نجات یابد.

به آنها بیاموزید که از میکروبها وحشت کنند یا عصبی باشند. استفاده از ضدعفونی كننده دستی برای همه چیز و هرگز دست زدن به میكروبها ، کودکان را نسبت به آنها حساس تر می كند. کمی قرار گرفتن در معرض میکروب خوب است زیرا می توانید یک سیستم ایمنی قوی ایجاد کنید. همچنین برای ساختن یک سیستم ایمنی قوی قدم های دیگری بردارید ، مانند اطمینان از اینکه فرزندان شما به اندازه کافی ویتامین C و آنتی اکسیدان ها را دریافت می کنند. میکروب ها می توانند به اندازه کافی خطرناک باشند که بدن شما به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند با آنها مقابله کند.

چند دلیل خوب برای استفاده زیاد از این موارد وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر با فرزندان كوچك یا در یك محیط پزشکی كار می كنید ، در معرض بیماری های بیشتری قرار خواهید گرفت تا اینكه تمام روز خود را در یك كابین محصور شده بر روی یك كیبورد بگذرانید. همچنین ممکن است هربار که به چیزی که به طور بالقوه میکروب را لمس کند ، به یک سینک دچار مشکل شوید. این نوع شرایط ممکن است برای ژل قابل حمل فریاد بزند.

با وجود بسیاری از لوازم جانبی جدید سگ که هم اکنون در دسترس است ، این محصولی است که پیاده روی ما را با همراهی سگ خود بسیار لذت بخش تر می کند. ما به استفاده از یک دست برای نگه داشتن زباله خود ادامه خواهیم داد ، اما دست دیگر اکنون رایگان خواهد بود. علاوه بر این ، وسایل مورد نیاز ما همیشه در دسترس ما خواهد بود زیرا ما برای پیاده روی حرکت می کنیم و با ادامه راه در پنهان کاری خود را پنهان می کنیم. تمام این خواسته ها را در هنگام جستجوی کیف چمدان سگ در نظر بگیرید تا به شما کمک کند.