عکس های آنفلوآنزا – آیا آنها ارزشمند هستند؟

آیا فکر حمام کردن در میلیون ها میکروب شما را لرزاند؟ خوب ، باید فکر می کنید شما میکروب هستید؟ لحظه ای متوقف شوید و به تمام چیزهایی که در طول روز لمس می کنید فکر کنید.

آشپزخانه احتمالاً بزرگترین زمین پرورش میکروب است. بیایید آن را “زمین صفر” بنامیم. در هر آشپزخانه متوسط ​​بیش از 7 میلیارد میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا ایجاد می شود. خیلی از میکروب هاست آنها در همه جا هستند: روی میز و سایر سطوح سخت ، تخته های برش ، دستگیره درب یخچال ، دربهای سوئیچ ، سوئیچ های روشنایی ، منطقه اطراف تخلیه سینک آشپزخانه و شیر آب های آشپزخانه ، به جز چند مورد.

استفاده از ضد عفونی کننده دست. شستشوی دست میکروب های زیادی را می کشد اما یک ضد عفونی کننده با الکل باعث می شود میکروب های اضافی از بین بروند. نباید جایگزین صابون و شستشوی سنتی آب شود بلکه مکمل آن باشد. همچنین روشی مناسب برای تمیز کردن دستان شما در هنگام تهیه صابون و آب نیست. یک ظرف ضد عفونی کننده را همیشه با خود حمل کنید. میکروب های موجود در دستان شما را می کشد اما از قرار گرفتن در معرض آینده محافظت نمی کند. بیشتر در مواقع عمومی استفاده کنید. این محصول باید 60٪ الکل یا بالاتر باشد تا مؤثر باشد.

کالاهای ضد عفونی ساز دست دیجی کالا

هرگز موارد استفاده شخصی را به اشتراک نگذارید. مسواک ، تیغ و ابزار مراقبت از ناخن همه مکان های مناسبی برای پنهان کردن باکتری ها هستند. اشتراک این موارد می تواند به معنای اشتراک میکروب و عفونت با دیگران باشد. بعد از استفاده از مسواک ، برس را در یک فنجان دهان ضد عفونی کننده قرار دهید. شستشو باعث از بین رفتن هر باکتری که ممکن است بر روی مو باقی بماند ، خواهد بود. سایر موارد استفاده شخصی مانند گیره ناخن ها و تیغ ها را می توان با مالیدن الکل ضد عفونی کرد.

برای کاهش مدت زمان و شدت بیماری می توان از داروهای ضد ویروس پزشک مانند تامیفلو و رلهزا استفاده کرد ، اما فقط در 48 ساعت اول از شروع علائم مصرف می شود.

ضد عفونی کننده های دستی برای تمیز کردن دست ها مناسب هستند زیرا معمولاً بیش از 99٪ میکروب ها را می کشند. ژل ضد عفونی کننده دست دیجی کالا آنها می توانند به جلوگیری از انتشار میکروب ها در اطراف کمک کنند. آنها همچنین می توانند به افراد کمک کنند که در گذشته دستهای کثیفی داشته باشند که احساس تمیز کنندگی کنند.

شستشوی دست یک روش عالی برای جلوگیری از شیوع میکروب است. جلوگیری از گسترش میکروب ها به حفظ یک محیط سالم کمک می کند. اتخاذ این عادت ساده به سمت ارتقاء سلامتی بسیار طولانی پیش خواهد رفت.