آیا ضد عفونی کننده های دستی واقعا کار می کنند؟

کیت های بقا در اشکال و اندازه های مختلفی ارائه می شوند. در دنیای کامل ، همه ما کیت های مخصوصی را تهیه کرده ایم که برای خانه ، وسایل نقلیه و بسته های استراتژیک ذخیره شده اند. اگرچه از نظر مالی امکان نگهداری چند کیت برای همه امکان پذیر نیست ، من نمونه ای از کیت اصلی را آورده ام که نقطه شروع خوبی را ارائه می دهد. یادت باشه؛ کیت های بقا به همان اندازه منحصر به فرد و متنوع هستند. وقتی شروع به ساختن خود کردید ، حتماً آن را متناسب با نیازها و سبک زندگی منحصر به فرد خود تنظیم و تنظیم کنید. محلول ضدعفونی کننده دست دتول زیر ذکر شده لیست کاملی از موارد موردنیاز شما را نشان نمی دهند و فقط برای اهداف مصور ارائه شده اند.

کمپینگ یا کوله پشتی موارد دیگری است که ممکن است نیاز به مقداری ژل ضدعفونی کننده باشد. ممکن است بخواهید از ترس اینکه ممکن است تمام شود ، از آب آشامیدنی خود برای شستشو استفاده نکنید. یک بطری پاک کننده ممکن است بهترین راه حل برای تمیز کردن قبل از غذا یا قبل از خواب باشد.

شما چه نوع کاری انجام می دهید؟ آیا شما در زمینه مراقبت های بهداشتی هستید که در هر ساعت چندین بار دستان خود را بشویید؟ شما هر بار که صابون را روی آنها قرار می دهید ، دستان خود را خشک می کنید. مراقبت از دست ، به صورت کرم دست ، برای پیشگیری از ترک خوردگی دردناک ضروری است. آیا در بیرون از منزل کار می کنید ، احتمالاً در ساخت و ساز یا محوطه سازی؟ مراقبت از دست محافظ شامل پوشیدن دستکش برای اطمینان از آسیب دیدن دستهای شما به محیط طبیعی که در آن کار می کنید آسیب نبینید و از شکاف و خارها محافظت کنید.

ضدعفونی کننده دست Purell یک پاک کننده دستی عالی است که از الکل استفاده می شود و 99 درصد میکروب هایی را که ممکن است با آنها در تماس باشید از بین می برد. وقتی آن را روی دستان خود بگذارید فوراً شروع به کار می کند و نیازی به صابون و آب ندارید. شما فقط ضدعفونی کننده را روی دستان خود قرار داده اید ، و آنها دست های شما را به هم می مالند تا کاملاً خشک شوند. این تمام چیزی است که در مورد آن وجود دارد. هرکسی که فرزندان کوچک دارد می تواند به شما بگوید که استفاده از صابون و آب چقدر گزینه عالی است. به اندازه کافی سخت است که بچه های خود را به شستن دست های خود بپردازند ، چه رسد به این که این کار را به درستی انجام دهند.

چه در بیرون از منزل و چه در خانه کار کنید ، دستان شما هر روز در معرض عناصر خانگی است که باعث ایجاد استرس در دست و ناخن می شود. از مراقبت های محافظتی دست نیز باید در خانه استفاده شود. برای محافظت از دست و ناخن باید از دستکش هنگام کار با مواد شیمیایی خانگی یا باغبانی استفاده شود. لوسیون های مراقبت از دست باید بعد از انجام ظروف یا استحمام بچه ها یا سگ استفاده شود. صابون و آب زیاد می تواند خیلی سریع دستها را خشک کند.

ضد عفونیاتر دست به انگلیسی

این مناسبت به معنای تجارت برای برخی شرکتها است. آنها با تهیه محصولات خود که مربوط به شستشوی دست مانند ضد عفونی کننده ها ، صابون ها و الکل ضدعفونی کننده هستند ، حمایت مالی می کنند. اگر می خواهید با وجود اینکه فقط یک شهروند ساده هستید ، مشارکت کنید ، غیرممکن نیست. اکنون ، می توانید دست های خود را به روش های مختلفی درست کنید مثل درست کردن هدیه ارزان قیمت خود.

اگر این چند نکته را تمرین کنید ، یک خانواده سالم تر خواهید داشت. ممکن است همه از بیماری جلوگیری نکنید ، اما از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کنید و اگر بیمار شوید ، راه بهبودی آسان تر خواهد بود….