یک 412 ممکن است پاسخ

[ad_1]

شاید شما مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک که در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی و تعجب که چگونه شما در حال رفتن به دریافت پول به اندازه کافی به شما 401(k) بنابراین شما در واقع می توانید استطاعت به بازنشسته. چند سال پیش شما نیست که این معضل به دلیل نمونه کارها خود را به دنبال بزرگ است. اما امروز این یک داستان متفاوت است. و در حال حاضر که بازنشستگی کمتر از 10 سال دور از شما ممکن است گرفتن یک کمی نگران است.

یا شاید خود را به رغم نیات شما نادیده گرفته شده به صرفه جویی بسیار زیاد در همه برای دوران بازنشستگی خود را در طول سال. در این میان رشد کسب و کار شما نیز تا به حال به خرید یک خانه و فضای اداری قرار دادن بچه ها از طریق کالج پرداخت برای یک عروسی و یا دو و احتمالا حتی برای مراقبت از پدر و مادر پیری.

در اصل زندگی کردم و در این راه از هر گونه صرفه جویی.

خوشبختانه, یک راه حل وجود دارد. در نظر گرفتن شروع 412(من).

از آنجا که اکثر مردم با آن آشنا نیست یک 412(من) در اینجا چگونه کار می کند:

طراحی شده برای صاحبان کسب و کار کوچک با 20 یا کمتر کارکنان یک 412(من) یک تعریف به نفع برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به جمع قابل توجهی دارایی های بازنشستگی در یک دوره کوتاه از زمان.

برای مثال اگر شما از 55 سال است و می خواهید به بازنشسته در سن 60 یا 65, شما می توانید شروع به یک 412(من). در حالی که ملاقات با یک واجد شرایط بازنشستگی planner, شما می توانید تعیین چه مقدار از درآمد ماهانه و یا یکجا می خواهید در دوران بازنشستگی. سپس شما می توانید برنامه ریز ساختار یک 412(من) است که تضمین می کند شما می توانید این مبلغ به پنی.

این چگونه ممکن است ؟ این 412(من) به طور کامل بیمه طرح به این معنی که شما نمی توانید از دست دادن هر گونه پول شما در قرار داده است. علاوه بر آن تضمین شده است به ارائه برخی از حداقل بهره در هر سال. هر گونه پول شما کمک می رود به ترکیبی از مقرری ثابت یا ثابت شاخص مقرری و شما همچنین ممکن است بیمه زندگی در این طرح است.

چرا که سهم خود را در ثابت حساب ثابت و بیمه عمر خود را می توانید برنامه ریز “آیا اعداد” بر اساس نرخ بهره و به شما بگویم که دقیقا چه مقدار شما باید هنگامی که شما بازنشسته. شما نیز در اثر خرید بیمه عمر با قبل از مالیات دلار.

قبل از شما اجرا و باز کردن یک 412(من) برای خودتان دانستن حقایق از طرح و چگونه به بهترین استفاده از آن.

چه کسی واجد شرایط است یک 412(من) است ایده آل برای صاحبان کسب و کار کوچک خود را در اوج درآمد سال. پس این برنامه اجازه می دهد تا برای صرفه جویی قابل توجهی خود را به شرکت و یا حرفه ای عمل باید بسیار سودآور و پایدار جریان درآمد و جریان نقدی. شما همچنین باید برنامه ریزی برای بازنشسته در 10 سال یا کمتر و به دنبال یک درآمد قابل توجهی کسر مالیات برای جبران خود را بالا بدهی مالیاتی.

چقدر می توانم کمک کنم ؟ سهم خود را به 412(من) هستند و بر اساس سن و درآمد. شکل دقیق به شما کمک می کنند می تواند به عنوان بالا به عنوان $350,000 در هر سال بسته به وضعیت شما. در کل شما مسن هستند و بیشتر به شما می تواند کمک. اگر شما در حال گنجانیده شده است, شما حتی می توانید کمک بیشتر به شما کسب درآمد در یک سال و از جمله از طریق برنده شدن در قرعه کشی و یا ارث. و هر پنی شما قرار داده و به 412(من) است پناه از مالیات درست مثل خود 401(k).

آیا من از دست دادن هر گونه پول ؟ این 412(من) طرح به طور کامل بیمه. که به معنی آن است که بودجه با ترکیبی از بیمه عمر و مقرری یا مقرری به تنهایی. بنابراین تضمین 412(من) طرح مشتق شده از بیمه عمر و/یا سالیانه قرارداد است که آن صندوق و وابسته به ادعای پرداخت توانایی صدور بیمه گر زندگی. بنابراین شما و برنامه ریز نیاز به انتخاب شرکت های معتبر با برتر قدرت مالی. در علاوه بر این به پول خود را در حال محافظت از نوسانات بازار آن را نیز حفاظت از ادعا و یا قضاوت مانند ورشکستگی.

چه اتفاقی می افتد زمانی که من نیاز به پول ؟ پول شما به کمک یک 412(من) و همچنین علاقه ای که ایجاد شده است مالیات معوق. هنگامی که شما بازنشسته, شما هم می توانید در قرعه کشی ماهانه درآمد خود را از 412(من) و یا شما می توانید یکجا در دسترس و رول آن را به حساب ایرا. هر گونه پول شما در قرعه کشی به عنوان درآمد مشمول مالیات خود را در زمان براکت مالیاتی رای دادن. اما هر گونه پول شما رول بیش از یک حساب ایرا است که مشمول مالیات نیست. شما تنها متحمل مالیات زمانی که شما در واقع پول خود را استفاده کنید.

آنچه در مورد قانونی بودن? بسیاری از حسابداران رسمی اغلب آشنا با 412(من). کسانی که نمی دانند در مورد آن به یاد داشته باشید که این طرح ها در گذشته, به طوری که آنها توصیه نمی آن را امروز. پس از سقوط بازار سهام در سال 2000 برخی از برنامه ریزان تجاوز به 412(من) با قرار دادن بیمه عمر بیشتر به این طرح از مجاز توسط قانون. از آن پس IRS تصفیه شده که چگونه برنامه کار می کند. آموزش حقوق بازنشستگی حرفه ای است که متخصص در تعریف سود برنامه ریزی می تواند به شما مشاوره بیشتر در این.

باب Falisey رئیس جمهور Falco Consulting Services, Inc., لس آنجلس, کالیفرنیا که بیش از 30 سال بازنشستگی تجربه به تازگی خلاصه پیشرفت 412(i), “The 412(من) بخش از کد درآمد داخلی شده است به خوبی شناخته شده در گذشته به دلایل مختلف در طول ریگان سال مالیات به طور قابل توجهی کاهش می یابد و مردم تمایلی به استفاده از مالیات مزایای بازنشستگی; در طول کلینتون در سال, بازار سهام عملکرد بسیار عالی بود و سهام محصولات که شامل ریسک مجاز در این طرح است. آن است که در حال حاضر تبدیل شدن به بسیار محبوب است و من از آن استفاده می شود و بیشتر و بیشتر توسط صاحبان کسب و کار.”

گرفتن چشم خود را بر روی آن یک بار صاحبان کسب و کار کوچک درک مزایای 412(من) آنها نمی توانید صبر کنید برای ایجاد یک. بنابراین اگر شما به تماشای بازنشستگی خود را نمونه کارها کاهش بیش از چند سال گذشته و یا اگر شما بیش از حد شلوغ در حال رشد کسب و کار خود و غفلت به رشد خود را پس انداز 412(من) ممکن است “شانس دوم” شما بوده ام به امید.

[ad_2]