یک گام جلوتر از دیگران باشید

[ad_1]

قابل توجه دبیرستان‌ها، مراکزآموزشی و دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در آزمون‌های آزمایشی سنجش؛ ثبت‌نام دو نوبت آزمون آزمایشی جامعِ سنجش (جامع 5 و جامع 6) برای پایه‌های دوازدهم و فارغ‌التحصیلان پیش‌دانشگاهی از تاریخ  08/04/1399 آغاز شده است. اطلاعات ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی www.sanjeshserv.ir قابل دسترسی است.

 

ثبت‌نام دو نوبت آزمون آزمایشی جامع سنجش (علاوه بر نوبت‌های قبلی) جهت آمادگی هرچه بهتر داوطلبان در آزمون سراسری 1399- 1398 بر روی پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjeshserv.ir  آغاز گردید. گفتنی است این آزمون‌ها برای دانش‌آموزان پایه‌ دوازدهم و همچنین فارغ‌التحصیلان پیش‌دانشگاهی برگزار می‌شود.

 

به اطلاع می‌رساند این شرکت برای داوطلبانی که در یکی از آزمون‌های جامع قبلی (جامع یک الی چهار) این شرکت ثبت نام نموده‌اند تخفیفاتی درنظر گرفته است. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی این شرکت به آدرس www.sanjeshserv.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات این آزمون­ها می‌توانید به پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانیwww.sanjeshserv.ir  و کانال تلگرامی به آدرس @sanjesheducationgroup مراجعه نمایید.‌
مدیران و مشاوران محترم دبیرستان­ها و آموزشگاه­ها می­توانند برای اطلاع و برخورداری از تسهیلات و تخفیفات ویژه ثبت­نام­های گروهی با شماره تلفن­های 3-88844791 – 021 تماس حاصل نمایند.

 

شماره تماس : 42966-021
روابط عمومی
شرکت تعاونی خدمات آموزشی

کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

همین حالا ثبت نام کنید

[ad_2]

Source link