یک راهنمای به بانک معاملاتي هزینه (مستقیم و غیر مستقیم)

[ad_1]

در کل معاملاتي هزینه ها به دو دسته تقسیم می-کسانی که شارژ به پایان رسید مشتری یا مصرف کننده هستند و کسانی که متهم به یک سازمان یا تاجر که آن را می خواهد اجازه می دهد تا خدمات پرداخت به مشتریان خود است.

مستقیم, مشتری, هزینه های

معاملاتي هزینه ها به طور معمول اعمال می شود تنها به مشتريان و یا دارندگان حساب از یک بانک (به عنوان بانک هیچ رابطه مستقیم با مصرف کنندگان دیگر) و حتی پس از آن تنها زمانی که مشتری فراتر از آنچه است تلقی می شود هسته رابطه تجاری است که این بانک آماده است تا به ارائه بدون هیچ هزینه های مستقیم. از این رو هزینه ها به طور معمول شارژ به مشتریان زمانی که آنها overdrawn یک حساب نوشته شده چک در شرایطی که در آنها بودجه کافی برای پوشش آن و یا شاید استفاده از خودپرداز یا ATM در بانک دیگر شبکه. اما حتی در اینجا یک بانک اجازه خواهد داد که بسیاری از معاملات بدون هزینه اگر یک مشتری حفظ تعادل مثبت (گاهی اوقات با حداقل آستانه) و یا مرتکب به درآمد به طور منظم در حال پرداخت می شود و یا ذخیره شده در هر ماه است. دلیل این است که بانک ها نگرانی زیادی در مورد مشتری “اونا” و می دانیم که هزینه های اغلب می تواند یک “تعویض عامل” اگر آنها را تبدیل به بیش از حد از یک محرک به حساب دارنده (به خصوص در حال حاضر که باز کردن یک حساب با بانک های مختلف و آنلاین می تواند انجام شود به راحتی در بسیاری از موارد). این منطق ساده در اینجا این است که آن را بیشتر مقرون به صرفه و سودآور برای حفظ مشتریان خوب که به طور منظم و ستد با بانک (و انجام این کار برای بیشتر قسمت ها در سیاه و سفید) برای آنچه که ممکن است سال های بسیاری از به خطر از دست دادن آنها را به طور کامل بیش از یک نمایشگاه اما با این وجود تحریک کننده هزینه است که “هل آنها را بر روی لبه”. اما حتی اگر این نتایج در چه ممکن است دیده می شود به عنوان یک معامله بهتر برای مصرف کننده نهایی بانک ها هنوز هم باید برای پیدا کردن راه هایی برای بهبود داخلی معاملاتي و هزینه های سربار در برخی از راه. برای برخی از معاملات مانند بانک چک سیم و انتقالات و معاملات مربوط به ارز خارجی یک مشتری خواهد بود نسبتا خوشحال به پرداخت (به عنوان این اغلب “یکی کردن” و یا موارد خاص). اما این هزینه ها را نمی خواهد همیشه پوشش هزینه های درگیر به طور کامل و بنابراین اغلب می افتد به دیگر رده اصلی به ارائه هزینه های است که می تواند پوشش هزینه ها و بانک های سربار-تاجر.

هزینه های تجاری

اگر چه هر فردی تجاری تاجر رابطه متفاوت خواهد بود بسته به یک سازمان داده شده است و اندازه نوع از کسب و کار انواع خدمات ارائه شده و غیره بانک ها خواهد شد به طور معمول هزینه بسیار گسترده ای از انواع معاملاتي هزینه برای اکثر تجار به ارائه خدمات پرداخت.

واضح ترین هزینه شارژ به تجار (چرا که آنها شده اند در اطراف برای یک مدت طولانی) هستند به صورت نقدی و چک دست زدن. در هر دو مورد این معاملات پرداخت در حال گران قیمت برای هر موسسه مالی چرا که آنها شامل دخالت انسان (یک گوی در یک شعبه یا شاید آشتی و حل و فصل کارمند در یک دفتر) و در هر دو مورد قابل توجه انسانی ورود داده ها (گاهی اوقات انجام شده چندین بار) مورد نیاز است. به عنوان یک مصرف کننده به پایان یک تاجر ممکن است قادر به کاهش هزینه ها با حفظ تعادل مثبت یا “شناور”. اما این نادر است برای هر تاجر این روزها قادر به کار بدون اضافه برداشت حداقل برخی از زمان پس هزینه ها در این منطقه نیاز به نظارت با دقت توسط هر تاجر.

خارج از نقد و چک پرداخت, اکثر معاملاتي هزینه های که در حال شارژ توسط یک تاجر بانک اعتباری و دبیت کارت استفاده از هزینه. کارت به طور معمول صادر شده به مصرف کننده بدون هزینه و بدون هزینه های معامله هنگامی که آنها پرداخت می شود به طور منظم در هر ماه. اما یک تاجر شارژ خواهد شد برای هر معامله ای که یک مشتری می سازد با یک اعتباری و یا کارت بدهی و این ممکن است بسیار پیچیده ، در برخی موارد هزینه شارژ خواهد شد یک “کل رای” می گویند برای استفاده از کارت اعتباری مانند 2.5 درصد از حجم معامله. از این رو برای 100 مصرف کننده خرید شارژ 2.50 ساخته خواهد شد به یک تاجر است. این میزان ممکن است متفاوت باشد از یک معامله را به دیگری و دلیل این است که میزان کل ساخته شده است بسیاری از زیر هزینه های است که هر تاجر باید بدانید در مورد. در اینجا تنها برخی از هزینه هایی است که به طور معمول شارژ:

تخفیف نرخ هزینه

اعتباری و بدهی شرکت های کارت (ویزا و مستر کارت که تا کنون بزرگترین این) باید آنچه که به نام “interchange” نرخ. این می تواند در محدوده قیمت — تا به منظور آن را آسان تر تاجر بانک ها اغلب زیر مجموعه ها. این شامل نرخ مانند تخفیف واجد شرایط رای دادن – یک از پیش تنظیم شده و یا توافق در صد پرداخت شده است برای هر پوند شارژ و یا غیر واجد شرایط رای دادن – هزینه اضافه شده به تخفیف واجد شرایط رای دادن در معاملات خاص. برای مثال این ممکن است رخ دهد اگر یک تاجر نیست با استفاده از یک آدرس تأیید خدمات (AVS) زمانی که آنها به صورت دستی وارد کنید و یا گرفتن یک معامله.

در هزینه های معامله

این یک خاص نرخ ثابتی (مانند 5 یا 10 پنس) است که پرداخت می شود در هر فروش پردازش از طریق کارت اعتباری خاص پردازنده. گاهی اوقات هزینه تراکنش است که به نام تبادل هزینه مجوز هزینه و یا هر پرس و جو هزینه.

آدرس تأیید خدمات (AVS) هزینه

بانک های تجاری هزینه های کوچک برای اعتبار سنجی خدمات به اطمینان حاصل شود که مشتری آدرس صورتحساب ارائه شده در گفتن یک آنلاین روند پرداخت مطابق با کارت بانک صادرکننده را ثبت کرد. با استفاده از این سرویس می توانید گاهی اوقات در نتیجه هزینه های پردازش کارت که برای فروش.

استرداد وجه/بازیابی هزینه های

هنگامی که یک مشتری درخواست بازپرداخت را انجام دهید (یا مشتری صادر کننده کارت اعتباری درخواست بازپرداخت را انجام دهید) تاجر بانک ها به طور معمول اتهام “استرداد وجه” هزینه. این می تواند به طور معمول محدوده از £10 £30. این می تواند سوار کردن سرعت زمانی که احتمالا chargebacks موفق نیست دقت کنید.

دسته ای هزینه

تاجر بانک ها اغلب نیاز است که مشتری در سازمان های کامل و یا “بستن” معاملات خود را حداقل یک بار در هر روز. دسته ای هزینه برای پرداخت هزینه برای “دروازه” و یا نرم افزار است که دسترسی به کارت اعتباری پردازش شبکه. اگر یک تاجر ندارد معاملات به روند هیچ دسته ای به پرداخت هزینه ،

بیانیه ماهانه و یا هزینه خدمات مشتری

بسیاری از بانک های تجاری اتهام یک هزینه ماهانه به منظور پوشش خود تلقی ماهانه هزینه های عملیات برای داده های تجاری (پرداخت خود را تیم خدمات مشتری به عنوان مثال).

ماهانه حداقل هزینه

بسیاری از بانک های تجاری نیاز به یک سازمان داده شده به روند حداقل میزان فروش در هر ماه و یا آنها پرداخت ماهانه حداقل. ماهانه حداقل تمایل به محدوده بین 15 و 50 در هر ماه.

پردازش و یا دروازه هزینه

وجود دارد هزینه برای اینترنت و پست الکترونیکی سفارش بازرگانان به استفاده از اینترنت خدمات دروازه اگر چه برخی از بانک های تجاری را تحت پوشش این هزینه در مشتری خود را به نمایندگی به عنوان بخشی از قرارداد بسته.

هزینه های سالانه

این اغلب شارژ توسط بانک های تجاری که رایگان تجهیزات ترمینال را پرداخت ارائه شده است (مانند حمل کارت پاک کردن ماشین آلات و یا PDQs).

لغو/ختم هزینه

اکثر حساب های تجاری نیاز به عقد قرارداد از یک یا دو سال و اگر یک تاجر لغو زود هنگام آنها به احتمال زیاد به اتهام هزینه نگهداری.

خلاصه

بانک ها در حال حاضر ساخت بخش بزرگی از سود خود را شارژ هزینه ها به مصرف کنندگان نهایی و یا دارندگان حساب (اگر چه آنها در مورد مسمومیت و این برای جلوگیری از مشتری “اونا”) و به تجار که می خواهید به ارائه خدمات پرداخت به مشتریان خود را. در دومی وجود دارد بسیاری از مستقیم و غیر مستقیم هزینه ها در مخلوط است که باید از نزدیک مورد بررسی قرار, به عنوان آنها می توانند هزینه ارائه یک محصول و یا ارائه یک سرویس خیلی گران تر از ماه مه سازمان فکر می کنم (تا 5% o درآمد ما به عنوان پیشنهاد در اوایل وبلاگ مقاله). اما با ظهور اینترنت و خیلی بیشتر انتخاب در حال حاضر در دسترس به تاجر هزینه چشم انداز برای تاجر خاص به سرعت در حال تغییر است و ممکن است برای یک تاجر برای به دست آوردن ارزش بیشتر برای هزینه های خود را صرف (به خصوص به عنوان آنها می آیند برای درک بهتر آنچه متفاوت معاملاتي ممکن است هزینه های شارژ می شود). در مقاله بعدی ما رو نگاه کنید که آیا هزینه های تجاری پرداخت در معاملات به احتمال زیاد به تغییر در طول چند سال آینده (و ما پیش بینی است که آنها قطعا تغییر قابل توجهی).

[ad_2]