یاد بگیرند که چگونه شما می توانید پول را از معامله در بازار فارکس سیستم شبکه

[ad_1]

ما در حال حاضر آمدن به قلب چگونه پول با استفاده از این بدون توقف, پوشش, فارکس استراتژی تجاری. در مقالات قبلی در این سری ما در مورد تجارت بدون توقف نه نگران بودن که راه می رود قیمت و مکان به پول نقد در معاملات سود آور است. ما در حال حاضر به توضیح دهید که چگونه آن را ممکن است برای پول در خرید و فروش در همان زمان با استفاده از ساختار شبکه.

بدون توقف, پوشش, شبکه, سیستم تجارت با استفاده از این اصل که یکی باید قادر به پول نقد در در به دست آوردن هر راهی که بازار حرکت می کند. تنها راه این است که از نظر منطقی ممکن است که یک نفر باید یک خرید و یک فروش معامله فعال در همان زمان. اکثر معامله گران می گویند که انجام این معامله خودکشی اما اجازه دهید این تحقیق در جزئیات بیشتر.

بیایید می گویند که یک معامله گر وارد بازار با خرید (خرید 1) و فروش (فروش 1) فعال زمانی که یک ارز در یک سطح می گویند 1.0100. قیمت و سپس حرکت به سطح سطوح 1.0200. خرید خواهد شد و سپس مثبت 100 پیپ. فروش منفی خواهد بود با 100 پیپ. در این نقطه ما را به پول نقد در مثبت معامله و بانک 100 پیپ. فروش در حال حاضر با این حال حمل یک دست دادن -100 پیپ. سیستم شبکه یک نیاز به مطمئن شوید که معامله گر می تواند پول نقد در هر حرکت در بازار است. برای انجام این کار یکی را دوباره وارد خرید (خرید 2) و فروش (فروش 2) معامله در این سطح (سطح سطوح 1.0200).

در حال حاضر برای راحتی بیایید فرض کنیم که حرکت قیمت به سطح 1.0100 (نقطه شروع).

دوم فروش (فروش 2) در حال حاضر رفته مثبت 100 پیپ و دوم خرید (خرید 2) حمل دست دادن -100 پیپ. با توجه به قوانین شما خواهد پول نقد فروش (فروش 2) و دیگری 100 پیپ اضافه خواهد شد به حساب خود را. که به ارمغان می آورد کل نقد در در این نقطه به 200 پیپ (خرید 1 فروش و 2). در حال حاضر برای اولین بار فروش که همچنان فعال منتقل شده از سطح سطوح 1.0200 بود که در آن -100 به سطح 1.0100 که در آن است در حال حاضر شکستن حتی.

4 معاملات هم اضافه شده در حال حاضر جادویی نشان می دهد به دست آوردن:- 1st خرید (خرید 1) نقد در +100 2 فروش (فروش 2) نقد در +100, 1st فروش (فروش 1) در حال حاضر حتی شکستن و 2 خرید (خرید 2) -100. این به طور کلی دست از 100 پیپ در کل. ما می تواند انحلال تمام معاملات و برخی از شامپاین به عنوان ما را ساخته اند یک افزایش 100 پیپ.

لطفا مطمئن شوید که شما را در درک ریاضیات در پشت جنبش های بحث شده در بالا. شما ممکن است مجبور به بازخوانی و رسم حرکات بر روی یک تکه کاغذ را به مطمئن شوید که شما را در درک مفهوم.

این شکل 100% اصلاحی تشکیل که در آن قیمت حرکت می کند تا به یک شبکه سطح و سپس به عقب برمی گرداند به شروع شبکه سطح و در نتیجه سود خوبی برای معامله گران بازار فارکس. وجود دارد بسیاری از دیگر جنبش های بازار است که به نوبه خود این عجیب و غریب “خرید و فروش در همان زمان” فعالیت به سود. مقاله بعدی را پوشش 50% فیبوناچی شکل گیری است که به تولید همان مقدار از سود.

وجود خواهد داشت بسیار بیشتر بدون توقف, پوشش, شبکه, سیستم تجارت در مقالات آینده در این دایرکتوری. آنها را از دست ندهید.

[ad_2]