گوشی های اندروید امروز

[ad_1]

آندروید تلفن همراه سیستم عامل توسعه یافته توسط ارائه دهنده جستجوی گوگل. مورد استفاده در طیف گسترده ای از گوشی های هوشمند آندروید در حال حاضر بهترین فروش سیستم عامل تلفن همراه در جهان است. آندروید منبع باز سیستم عامل اجازه دادن به هر کسی که توسعه نرم افزار خود را (مانند برنامه های کاربردی یا بازی ها) به اجرا در سیستم عامل آندروید است. سیستم عامل آندروید نیز استفاده در رایانه های قرص با آخرین نسخه بودن اندروید 3.0. در حالی که سیستم عامل آندروید در حال استفاده بوده است از سال 2008 به طور منظم به روز رسانی و پشتیبانی برای گوگل نگه می دارد اندیشه پیشرو سیستم در آن است امروز.

گوشی های تلفن همراه در حال اجرا سیستم عامل آندروید همه شبیه مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده توسط سیستم عامل. سیستم عامل آندروید ساخته شده است به اجرا در تلفن های هوشمند, گوشی های است که می تواند اجرای انواع جاوا مبتنی بر برنامه های کاربردی که به گوشی اضافه شده قابلیت. علاوه بر این برای تلفن های اساسی و متن/رسانه ها خدمات پیام رسانی گوشی های آندروید انواع خدمات مبتنی بر وب و برنامه های کاربردی. تلفن های آندروید در حال ارتباط با صاحب حساب گوگل امکان دسترسی به جیمیل و تقویم گوگل و همچنین به عنوان یک تنوع از برنامه های کاربردی دیگر. در علاوه بر این به اینترنت بی سیم و بلوتوث اتصال گوشی های آندروید اجازه می دهد تا به صورت بی سیم, اتصال اینترنت با استفاده از گوشی به عنوان یک مودم برای اتصال لپ تاپ به اینترنت. تمام گوشی های آندروید اجازه می دهد برای جریان ویدئو با آخرین مدل قادر به اتصال به شبکه 4G و ویدئو کنفرانس با استفاده از Google Talk. شناخته شده ترین جنبه از پلت فرم آندروید است که دسترسی به بازار آندروید. شبیه به اپل فروشگاه برنامه بازار آندروید اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود برنامه های کاربردی و بازی برای تلفن خود را که بسیاری از آنها رایگان هستند.

اولین گوشی اندروید برای منتشر خواهد شد, G1, توسعه یافته توسط HTC منتشر شد و در سال 2008. در حال اجرا آندروید 1.0 این گوشی تا به حال بسیاری از ویژگی های در حال حاضر در گوشی های آندروید از جمله همگام سازی با حساب Google کاربر و بازار آندروید برای دانلود نرم افزار تلفن. از آن شده اند وجود دارد بسیاری از به روز رسانی به سیستم عامل آندروید – عمده به روز رسانی داده می شود نام یک دسر. جدیدترین نسخه از اندروید برای گوشی های موبایل آندروید 2.3.4 شیرینی زنجفیلی. طراحی شده برای استفاده در گوشی های 4G با افزایش عملکرد و سرعت شیرینی زنجفیلی بهتر را فراهم می کند پخش ویدئو و پشتیبانی از دوربین رو به جلو برای ویدئو کنفرانس.

سیستم عامل آندروید اجازه می دهد تا تلفن به توان تولید شده توسط بسیاری از تولید کنندگان. با نسل فعلی 4G همراه پیشرو تولید کنندگان و موتورولا و سامسونگ. موتورولا خالق Droid خط تلفن – یک سری بودند که محبوب ساخته شده توسط خود را در دسترس با Verizon خدمات در ایالات متحده است. خوانده X2, آخرین مدل در سری Droid شامل رابط کاربری چند لمسی, 8 گیگابایت حافظه همراه با 8 گیگابایت میکرو SD کارت برای ذخیره سازی و یک دوربین 8 مگاپیکسل همراه با ساخته شده است در ضبط ویدئو. سامسونگ است دیگر عمده تولید کننده گوشی های آندروید و باید با همکاری گوگل روی Nexus S. Nexus تلفن برای اولین بار به استفاده از جدید Gingerbread سیستم عامل و شامل یک پردازنده قدرتمند و رم 512. Nexus S دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی است و می تواند دسترسی به شبکه 4G استفاده از حداکثر سرعت دویدن طرح خدمات. شرکت های دیگر مانند HTC تولید گوشی های آندروید به عنوان به خوبی به مصرف کننده طیف گسترده ای از گزینه هنگامی که در تلاش برای انتخاب بهترین گوشی اندروید برای نیازهای خود.

[ad_2]