گزینه های باینری چه هستند?

[ad_1]

دودویی گزینه های ابتکاری و راه نسبتا جدید گزینه های تجاری. این نام برگرفته از وجود دو ممکن است نتایج (بالا یا پایین “در پول” و یا “از پول”) از این رو نام های باینری. ایده این است برای پیش بینی که راه دارایی خواهد رفت پس از یک دوره از پیش تعریف شده از زمان. برای مثال شما ممکن است پیش بینی دلار/یورو افزایش 1.35 پس از 24 ساعت. اگر از آن می رسد که نقطه بازده شاید 85% امکان پذیر است. اگر آن را نمی کند شما از دست دادن سرمایه گذاری خود را, اما بسیاری از کارگزاران بازگشت کوچکی به شما تا 15 درصد است.

تجارت گزینه های باینری است که بر اساس تحقیقات و یک مقدار مشخصی از آگاهی از دارایی معامله. در حالی که شما لازم نیست به یک متخصص هر دانش شما قطعا کمک می کند تا مدیریت خطر خود را. آنلاین سیستم عامل در دسترس است را تجارت آسان از هر نقطه در جهان هنگامی که شما یک اتصال به اینترنت. تمام اطلاعات و تحقیقات شما نیاز نیز آنلاین در دسترس است.

گزینه های باینری را می توان در بورس سهام, شاخص سهام در بازار فارکس جفت یا کالاها. تجارت گزینه های باینری ساده است و می تواند سودآور با بازگشت سریع در دسترس است اما هیچ چیز قطعی است و ضرر و زیان را می توان ساخته شده و همچنین.

برای شروع من توصیه می کنم یادگیری همه چیز شما می توانید در مورد این شکل از تجارت است. آموزش خود را و خودتان بهترین شانس ممکن است. Greg Davis نوشت: یک کتاب بسیار عالی خود را با شرح گزینه های باینری استراتژی است و آن را مناسب برای هر دو جدید و چاشنی گر به طور یکسان.

وجود دارد برخی از اصطلاحات مورد استفاده در تجارت دودویی است که شما را پیدا خواهد کرد مفید می دانم. اگر یک معامله گر معتقد است بازار بالاتر رفتن او خواهد خرید “تماس”. اگر معامله گر معتقد است که بازار در حال رفتن پایین او را خرید “قرار داده”. به منظور برای یک تماس را به پول قیمت باید بالاتر از قیمت اعتصاب در زمان انقضای. به منظور برای یک قرار به پول قیمت باید زیر قیمت اعتصاب در زمان انقضای. اعتصاب قیمت انقضاء و پرداخت همه تعریف در ابتدا از تجارت است. (من اضافه خواهد شد کامل glossary بعد).

یکی از مزایای استفاده از تجارت گزینه های دودویی است که ریسک و پاداش شناخته شده از ابتدا. آن را واقعا مهم نیست چقدر بازار حرکت می کند و یا علیه شما برنده یک مقدار ثابت و یا از دست دادن یک مقدار ثابت است. به عنوان شما هرگز خود را از دارایی های شما به “تجارت” در شما هیچ نقدینگی مسائل. یکی از این معایب است که شما باید حق بیش از 55 درصد از زمان را به پول با بسیاری از کارگزاران.

در خلاصه گزینه های باینری که یک راه جدید و ابتکاری برای سرمایه گذاری قماری در سهام و فارکس, شاخص ها و کالاهای اساسی, اما با مزایا و معایب.

اما شما می توانید افزایش شانس خود را از موفقیت های هوشمند تحقیق و اجرای خوب یک استراتژی جامد شبیه به آنهایی که مورد بحث در گزینه های باینری قلدر. (وجود یک ضمانت برگشت پول, بنابراین شما واقعا باید چیزی برای از دست دادن, اما زمان خود را, بررسی روش های خود را).

گزینه های باینری در حال سرگرم کننده و راه سریع برای ایجاد برخی از پول اضافی اما هوشمند و یا شما می توانید از دست دادن و هیچ سرگرم کننده!!

تا دفعه بعد – تجارت مبارک!

[ad_2]