گاوچران’ پارک مرکزی

[ad_1]

چگونه بسیاری از مردم شما روی چیزی حساب کردن بازدید از پارک محلی خود که در آن شما پیاده روی با سگ خود را هر روز ؟ 100? 22? اگر از یک هزار نفر در روز بازدید از پارک خود را هر روز خواهد بود که 365,000 پارک کاربران از یک سال.

تصور کنید اگر خود را پارک کردم 25 میلیون بازدید کننده در هر سال است.

که چگونه بسیاری از مردم رفتن به پارک مرکزی نیویورک هر سال است. آن است که پر بازدید ترین پارک در ایالات متحده است. و این که تنها دو پا دفعات مشاهده شده است. پس چه می تواند شما انتظار می رود اگر شما سگ خود را به امریکا محبوب ترین پارک ؟

هر کس می داند پارک مرکزی اما اگر شما هرگز راه می رفت از طریق آن 843 هکتار شانس هستند که تصویر خود را از آنچه در آن مانند به نظر می رسد اشتباه است. آیا شما تصویر سنگ outcroppings? تپه? آبشار در جنگل های انبوه? این همه بخشی از پارک مرکزی.

پارک را پوشش می دهد 6 درصد از کل جزیره منهتن. آن را بخشی بهتر از یک هفته به پوشش 58 کیلومتر پياده که شما را به گذشته 9000 نیمکت و در سراسر 36 به صورت جداگانه طراحی پل. پارک نکردم با 26,000 درختان و بخشی از آن به وسعت زمین به جریب که در زیر آب از 14 دریاچه ها و برکه. و نابغه در پارک مرکزی است که در هر اینچ از آن گردد نه با طبیعت اما دست مرد است. این طبیعت ظاهر طراحی معماری Frederick Law Olmsted و Calvert Vaux دقیقا 150 سال پیش.

به عنوان محتمل آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد حتی با یک نمونه از 70000 بازدید کننده در یک روز ممکن است به افزایش نسبی تنهایی خود را با سگ در پارک مرکزی. دو تا از بهترین مکان ها برای ناپدید می شوند با سگ خود را در حال Rambles در مرکز این پارک که در آن بسیاری از چرخاندن مسیرهای تقاطع تحت یک درهم و برهم کردن از درخت و تپه و ناهموار شمال end بزرگ در اطراف تپه ها و دره. اگر چه سگ خود را مجاز به شنا در هر یک از این دریاچه ها, حوضچه یا فواره در اینجا شما می توانید پیدا کردن برخی از doggie پاشش در یک روز گرم از جمله آبشار در جریان است.

سگ خود را می خواهد trotting به از روی سطوح است که طیف وسیعی از آسفالت به تراشه های چوب به خاک و حتی یک بیت از پنجه پسند چمن در Wildflower, علفزار. سگ نیز مجاز برای به اشتراک گذاشتن مسیرهای افسار در پارک. بهترین و در عین حال سگ می تواند پیاده روی را با شما خارج از دسته سه تایی بین ساعت 9:00 p. m. و ساعت 9:00 صبح در طول روز به شما خواهد شد پیدا کردن گروه از صاحبان سگ تجمع با سگ romping خارج از دسته سه تایی در مکان هایی مانند چمن بزرگ و در جای دیگر نگه داشتن یک دسته سه تایی در دست اگر از شما خواسته به افسار سگ خود را.

یکی باید ببینید در پارک مرکزی برای سگ خود را مجسمه برنزی از Balto اختصاص داده شده به سورتمه حمل کردن سگ که سوار بیش از 1000 آلاسکا زمستان مایل به تحویل دارو برای جلوگیری از diptheria بیماری همه گیر در Nome, سفر حماسی است که الهام گرفته از امروز بزرگ آیدیتارود سگ سورتمه نژاد. یکی از 29 مجسمه در پارک Balto می توان بر روی یک سنگ بقوم ont اصلی او مسیر منتهی شمالی از تیش کودکان باغ وحش.

[ad_2]