گام های اساسی را برای دریافت آماده برای معامله در بازار فارکس

[ad_1]

معامله در بازار فارکس ممکن است به نظر می رسد کمی پیچیده است اما اگر شما نگاهی به زمان برای یادگیری در مورد اهرم نرخ بهره جفت ارز و…. آن را به زودی تبدیل خواهد شد کمتر تهدید آمیز است. معامله در این بازار می تواند نسبتا ساده با پیروی از سیگنال های بصری در نمودار ارائه شده توسط سیستم عامل های تجاری و یا بیشتر در عمق با خواندن روزانه گزارش های مالی به پایه معاملات. این نوع از تجارت در بازار فارکس است که بر اساس اولویت های شخصی زمان که شما مایل به سرمایه گذاری و مبلغ در حساب کاربری خود شوید.

بیایید نگاهی به چند گام برای یادگیری بیشتر در مورد تجارت در بازار فارکس:

شروع به یادگیری اصول اولیه

اولین گام برای یادگیری در مورد تجارت در بازار فارکس است برای شروع مطالعه در مورد اصول اولیه است. وجود دارد مقدار زیادی از آموزش های آنلاین و راهنمای به عنوان خوانده شده و همچنین تجارت مرجع تخصصی. خواندن لغات فارکس است یک راه عالی برای یادگیری و درک خاص صنعت کلماتی مانند, نقدی, قیمت, اهرم, خرید و فروش پخش, پر, هیچ, لمسی, و غیره. در مراحل اولیه آن است که عملی را به سادگی آشنایی با اصول اولیه. ترک تجاری واقعی تا یک درک قوی از معامله در بازار فارکس است به دست آورد.

ثبت نام برای یک حساب آزمایشی

بسیاری از کارگزاران را اول وقت معامله گر یک فرصت برای باز کردن یک حساب دمو برای به دست آوردن یک ایده واقعی چگونه با این نسخهها کار بازار. هنگامی که حساب دمو باز است, ممکن است به آزمایش با انواع روش های تجارت یادگیری مکانیک تجارت و سعی کنید از چند معاملات در زمان واقعی را ببینید که چگونه بازار جریان می یابد. به طور کلی این است که ارزش ماندن با حساب آزمایشی تا یک درک مناسب از های مختلف روش های تجاری شناخته شده است و قادر به خواندن نمودار های مختلف و داده ها.

یادگیری در مورد مدیریت ریسک

عمده مهارت برای یادگیری قبل از شروع به تجارت مدیریت ریسک. هر معامله گر است که قادر به مدیریت خطر بالقوه است که بیشتر احتمال دارد به از دست دادن پول خود را در کوتاه مدت. بهتر است برای یادگیری در مورد مدیریت ریسک قبل از شروع به تجارت. مطالعه های مختلف پول روش های مدیریت ریسک و پاداش نسبت به کمک در روند ایجاد یک طرح تجاری قابل استفاده.

باز کردن یک حساب تجاری

یک محل عالی برای شروع است با یک میکرو حساب تجاری. این است که سریع و آسان به راه اندازی و تنها نیاز به یک سرمایه گذاری کوچک شروع کنید. این شروع اولیه تا مقدار می تواند به عنوان کم به عنوان $25. در روزهای اول بهتر است به نگه داشتن معاملات کوچک و به آرامی افزایش خطر ابتلا به تکمیل دست آوردن مهارت و دانش و همچنین زمانی که سرمایه تجاری شروع به رشد می کنند.

[ad_2]