کودک حساب پس انداز – نمایه جهانی بیمه عمر

[ad_1]

نمایه جهانی بیمه عمر هرگز منفی بازگشت!

این بسیار قدرتمند در طول زمان است. یک نمایه سیاست جهانی زندگی 2 تفاوت/مزایای (بسیاری از, واقعا, اما در اینجا 2) که هیچ حساب دیگر می تواند بازی: سالانه قفل در و یک طبقه است که هرگز اجازه می دهد تا سرمایه گذاری خود را بروید منفی است. با کسانی که 2 ویژگی ها به تنهایی, شما سبقت گرفتن تقریبا هر سرمایه گذاری در بازار! برای پدر و مادر به دنبال محل عالی برای صرفه جویی برای کودکان خود را, این است ایده آل است. این ارائه می دهد به مراتب بیشتر از هر بانکی حساب پس انداز می تواند ارائه دهد. علاوه بر آن اضافی نفع مرگ متصل شده است.

نمایه جهانی زندگی بیمه شده اند عملا نادیده گرفته شده به عنوان ایده آل سرمایه گذاری به دلیل درک است که آن را “بیمه عمر”. اما این تنها یک بخش کوچک از قدرت نمایه جهانی بیمه عمر است. یک IUL سیاست بیشتر مزایای زندگی از مرگ های واقعی بهره مند است که آن نیز متصل به سرمایه گذاری.

یک IUL سیاست طراحی شده است به عنوان یک دائم نقدی-ارزش بیمه عمر محصول طراحی شده است که به بهتر تمام عمر و زندگی جهانی بدون فاجعه بار خطر حرکت نزولی. در واقع صفر خطر حرکت نزولی! IUL سیاست های مرتبط با عمده شاخص های بازار مانند S&P 500 یا یک خارجی شاخص و یا ترکیبی از آنها اما پول خود را است هرگز در بازار است. حامل بیمه خرس های تمام خطر است. اکثر سیاست های تضمین شده با نرخ حدود 3 درصد و غیر تضمین شده است که میزان آن به بازار شاخص شما را انتخاب کنید و برخی از آنها در واقع uncapped. معنی خود را قادر به کسب درآمد نامحدود داشت. اگر بازار و شاخص منفی است برای سال حرکت نزولی خود را حفاظت در IUL سیاست را محافظت از شما را از این ضرر و زیان است. اما شما همچنین بهره مندی از هر مثبت بازده بازار در هر سال. هرگز منفی بازگشت یک راه قدرتمند برای ساخت یک حساب بازنشستگی در هر سنی! بسته به حامل تضمین بازگشت این سیاست ها معمولا 3% در حالی که کلاه در هر سال حدود 15 درصد است. برخی از حامل هیچ کلاه در آنچه که شما می توانید کسب درآمد (با ما تماس بگیرید برای آن).

این که آیا شما به دنبال یک سیاست برای کودکان خود و یا شما را در 20 یا 30 و شروع به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی ما به شما ساخت یک custom سیاست از محبوب ترین شرکت های بیمه. ما به شما جستجو در بازار برای شما و ساخت منحصر به فرد سیاست است که مطابق با دستورالعمل ها و عملکرد شما به دنبال!

[ad_2]