که قدمت مردان جوان و چرا ؟ گربه وحشی پشمالو انقلاب

[ad_1]

یک سوم از زنان مجرد بین سنین 40 تا 60 هستند قدمت مردان جوان حداقل 8 سال خود را junior. به عنوان زنان پیشرفته مالی و آموزش آنها دیگر خود را “گیر” در نقش های سنتی که آنها را شکسته است. با ظهور کنترل تولد و تبلیغات مقتدر از خیابان مدیسون هل دادن تمایلات جنسی در چهره های ما به ما فروش برخی از محصولات و یا خدمات زنان در حال گرفتن یک نگاهی به موانع دیگر آنها در حال حاضر می تواند مقابله و شکستن; به طور خاص: سن.

اگر یک زن در 24 فکر می کردم یک مرد در 24 گرم بود پس چرا او نگاه او را به همان راه که او تبدیل می شود 40? چرا که زنان چادری در گذشته به رهبری اطراف بینی اجتماعی بیشتر از زمان, آنها خجالت یا “مجاز” به “وجود” با تمایلات جنسی خود را. آنها انتظار می رود وفادار, همسران بزرگ مادران و خانواده مهندسین و دیگر قابل قبول اجتماعی نقش. با نادر استثنا هر sideward نگاه یک مرد جوان که می توانست پسر خود مواجه شد با اخراج فوری و زیادی گناه. برخی از فیلم بیرون آمد و به چالش کشیدن این misbeliefs: تابستان 42 تحصیلات تکمیلی هستند و فقط یک زن و شوهر. فلش رو به جلو به امروز با تلویزیون نشان می دهد مانند زنان خانه دار ناامید و این واقعیت که زنان احساس بسیار آزادتر و آزاد در بیان نفس اماره خود حفظ تناسب اندام با غذا خوردن مناسب و کار کردن جوانی از سر گرفتن بدن خود را با لیپوساکشن و ایمپلنت های پستان و توسط golly… مردان شروع به پاسخ. در حال حاضر که او در یک موقعیت را انتخاب کنید از استخر از مردان زني در پاهای خود را که آیا شما فکر می کنم او در حال رفتن به را انتخاب کنید?

پف کرده, خسته, محاصره, گذشته, خود را نخست shlub یا یک جوان داغ سالم با “ماندن در قدرت”? او از نخست دیگر افسار به گریه نوزادان و مردی که متوقف قدردانی خود را از مدتها پیش. یک مرد برای او نگه داشته خودش را برای, اما او نبود و در عوض ، او هنوز هم می تواند به نوبه خود او را اما او می خواهد برای تبدیل نور به “انجام وظیفه” با او. اضافه کردن به مخلوط این واقعیت است که اگر او یک استارت همسر پس از آن که شوهر او بازدید بحران میانسالی زمان و معاملات خود را در برای همان مدل فقط با کمتر از سال و مسافت پیموده شده در آن او در سرد چپ. خوب نیست هر بیشتر. چه خوب است برای غاز خوب است برای gander. به نوبه خود در مورد بازی جوانمردانه. و همه کسانی که دیگر کلیشه است که فقط اتفاق می افتد به طور واقعی در حال حاضر اعمال شده در این مورد. به عنوان این جنبش به شکستن سن بين دو جنس کاغذ برداشته نگه دارید و آن را در نهایت تبدیل به قابل قبول به عنوان مردان مسن آشنایی و ازدواج با زنان جوانتر است.

هنگامی که زن به نظر می رسد در اطراف آنچه در بازار موجود است او به سرعت نا امید به تحقق بخشیدن به که چه مانده است در خارج وجود دارد در مورد مردان سن او و یا در خانه بازنده هستند و روان defectives خود محور narcissists و مردانی که تصویر خود را به عنوان قربانیان خود را از همسران سابق; زین با نفقه مانورهای رندانه برای جلب توجه از فرزندان آنها تنها دیدن هر آخر هفته تنزل به زندگی در یک آپارتمان و در حالی که همسر سابق نگه می دارد در خانه و جدید زن خوش شانس برای دریافت هر گونه خرده احساسی از لحاظ جسمی و روحی و یا روانی. چه این بچه ها واقعا باید ارائه دهد ؟ جای تعجب نیست که زنان به دنبال مردان جوان به عنوان جایگزین مناسب. تنها وجود دارد نه بسیاری از خارج وجود دارد در جهان قدمت آنها می خواهند برای دیدار با خود برد. بنابراین زنان شروع دوباره گزینه های خود را. آنها بیرون رفتن با دوست دختر خود را و دریافت توجه از بچه ها. در ابتدا این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و ممکن است آنها را با قلم مو آن را خاموش و یا فکر می کنم آن است ، اما با گذشت زمان آنها متوجه است که مردان در محدوده سنی خود هستند شاهزاده Charmings آنها می خواهم به امید دیدار جوانتر بچه ها نگاه بهتر و بهتر.

این هیچ راز که زنان در تمام سنین می خواهید که اکسی توسین شیمیایی در مغز است که آنها تا به حال به عنوان نوجوانان زمانی که آنها به حال اول خود را شکستن. یک مرد جوان می تواند برای آنها فراهم است. با یک پیر مرد, یک زن یک فرصت دوباره به هم متصل با او نفسانی سمت و تمایلات جنسی. او مجبور نیست به احساس عجله به اوج لذت جنسی (جعلی یا نه) توسط یک مرد مسن تر که استقامت و گذشت او. و آیا من ذکر post coital cuddling? چه چیزی می تواند بهتر از sensation با یک جوان سپاسگزار که آسین عاشق او و ندارد بزرگ, چاق, حلقه? (با عرض پوزش اگر من صدای بی رحمانه در اینجا, اما من تنها گزارش آنچه من می شنوم از زنان من به صحبت در مورد این موضوع.)

پس همه شما توله وجود دارد که عشق ورزیدن به زنان با اعتماد به نفس…شادی. ممکن است زن شما می خواهید به صرف زمان با به میدان بیایند اما به او زمان و فقط خودتان را با او. بسیاری از زنان هنوز راه خود را پیدا میکنند و ممکن است مطمئن شوید که اگر این برای آنها است یا نه و تجربه او با “اولین” توله کمک خواهد کرد که داستان بگویید.

(c) Fayr Barkley, Ph. D.

[ad_2]