که جریان نقدی ربع شما در

[ad_1]

تعداد زیادی از مردم نمی باید یک ایده از جریان نقدی ربع. آیا شما یکی از آنها را ؟ اگر بله, هیچ مشکلی. امروز ما می رویم به نگاهی به همان که باید تقسیم همه مردم جهان ما در طبقه بندی های مختلف. این جریان نقدی ربع عبارتند از:

E ربع: شما باید یک کار و با این نسخهها کار به عنوان یک کارمند برای یک شرکت/سازمان

S ربع: شما شغل و خود شغل خود را

B ربع: شما مالک کسب و کار و یک تیم به کار برای شما

من ربع: شما سرمایه گذاری پول در کسب و کارهای مختلف و پول برای شما کار می کند

این به شما می دهد تصویر روشنی از آنچه که طبقه بندی شما در هستند و وضعیت مالی شما در حال حاضر. بیشتر از همه این چهار ربع چهار های مختلف باورها و ارزش ها است. بسیاری از مردم شگفت زده خواهد شد که می دانیم که. اجازه بدهید با یک نگاه دقیق در آن:

E ربع:

E مخفف ‘کارمند’. بیش از 65 درصد از کل جمعیت در سراسر جهان می آید E ربع. این افراد کار برای دیگران. شما بارها شنیده اید که بزرگان شما مشاوره مانند: مطالعه تمام دل را خوب و نمرات و شما را خوش تیپ ، درآمد hi-مشخصات درجه مانند MBA و مهندسی و غیره. در نظر گرفته شده است لازم است برای گرفتن یک کار بسیار پرداخت.

در حال حاضر هر چقدر مقیاس بالا از کار شما, اما این امر می تواند صرف کار. این که آیا شما یک صندلی اجرایی و یا یک کارمند شما را استخدام خواهد شد تحت قوانین خاص و مقررات. هر دو از اجرایی و کارمند حقوق و دستمزد در پایان ماه و امتیازات همراه با آن است. اگر وجود دارد یک جهنم از یک تفاوت بین سطح hi-class افسر و کارمند یکی از چیزهایی که بسیار مشابه: اگر شما متوقف دفتر با توجه به هر دلیلی شما نمی توانید حقوق و دستمزد هر بیشتر.

همچنین حقوق و دستمزد ثابت است و به اندازه کافی تنها برای جلسه ماهانه هزینه های ساخت صرفه جویی مانند وجوه متقابل و یا خرید سهام در بازار سهام. این جریان نقدی ربع به شما می دهد امنیت و چک ثابت هر ماه پس از اقامت شما راضی است. اما شما تا کنون فکر که این امنیت تنها یک چیز موقت? پول در حال آمدن است تنها در صورتی که شما در رفتن نگه دارید دفتر به طور منظم. اگر شما در حال از کار اخراج و یا بازنشسته بیشتر حقوق خواهد شد ورود. همچنین شما نمی توانید از ادامه کار در سن. شما باید برای انجام کاری برای بازنشستگی قبل از آن می آید. بنابراین امنیت شغلی است که تنها برای زمان قبل از بازنشستگی.

S ربع:

S مخفف خود اشتغالی و یا کسب و کار کوچک. افرادی که کار را برای خود و خود را که کار آمده تحت این رده است. مثل شما اجرای یک فروشگاه/فروشگاه و یا یک وب سایت بر روی یک سطح کوچک و یا به تنهایی. این ربع به ارمغان می آورد رضایت بیشتر و آزادی را به عنوان شما لازم نیست که به کار برای شخص دیگری. شما رئیس خود هستید. اما آن را نیز مانند E ربع. شما و یا کارکنان خود را به کار به نگه داشتن پول در حال آمدن است. بنابراین مردم در این ربع نیز مجبور به کار به طور مداوم.

B ربع:

B مخفف کسب و کار. متوسط و یا بزرگ کسب و کار صاحبان آمده در این رده است. حرکت و اقامت در این ربع نیاز به مقدار زیادی از تلاش و صبر و شکیبایی و تخصص و تجربه و مهمتر از همه ویژگی های رهبری. اگر شما می خواهید به حرکت در این ربع شما نیاز به داشتن تمام این ویژگی ها. در اینجا شما رئیس و در صندلی راننده. تیم خود و کارگران کار را برای شما به جای شما رفتن به محل کار و یا حضور در دفتر روزانه است. شما فقط نیاز به نظارت بر عملیات کسب و کار و تصمیم گیری. اگر شما یک رهبر بزرگ و یادداشت برداری اقدام همچنین شما می توانید بالا بردن کسب و کار خود و تیم را به بالاترین سطح از موفقیت و دستاورد.

این ربع به شما می دهد آزادی از زمان و پول است. بهترین مشاوره برای حرکت در این ربع است که شما باید با شروع یک کسب و کار کوچک و گسترش آن به تدریج. شما می توانید نگه داشتن در انجام یک شغل برای کسب درآمد ثابت ماهانه درآمد در حالی که چند ساعت در روز به کسب و کار خود و همچنین.

من ربع: عالی جریان نقدی ربع

من برای سرمایه گذار است که در سطح پیشرفته داشتن و در حال اجرا یک کسب و کار است. هنگامی که شما باید مقدار زیادی از پول, شما لازم نیست برای انجام هر چیزی. نه پول همه چیز را برای شما. این ربع به شما می دهد بالاترین سطح از آزادی – آزادی از زمان و پول است.

پس از اتمام 10 تا 12 سال پربار در کسب و کار شما می تواند تبدیل به یک سرمایه گذار موفق. اما به آن نیاز دارد بزرگ تجربه و دانش از بازار یو پی اس و فراز زندگی. برنامه ریزی و پیوستن به کسب و کار موفق گروه را در حال حرکت به این ربع آسان برای شما.

E و S ربع به نام فقیر یا متوسط فرد ربع. این مردم نمی توانند لذت بردن از زندگی به عنوان آنها محدود به کار برای کسب درآمد است. این دو به نام درآمد فعال ربع. هیچ کاری بدون پول این است که به عنوان ساده است.

در حالی که در B و من ربع تا زمانی که شما برای اجرای کسب و کار و سرمایه گذاری عاقلانه شما لازم نیست به نگرانی در همه. این “درآمد انفعالی” در ادامه آمده است. اگر شما می خواهید می شود غنی و برای ایجاد ثروت شما می توانید آن را در ب و من ربع فقط. اما در ابتدا شما باید برای تغییر الگوهای تفکر و طرز فکر فرد کسب و کار و سرمایه گذاری.

به تدریج و به طور مداوم شما می توانید حرکت را از اول و دوم ربع سوم و حتی چهارم یک. این کاملا امکان پذیر است. بنابراین منتظر نیست و شروع به برنامه ریزی در حال حاضر. هنگامی که شما تصمیم به تغییر سرنوشت خود هیچ چیز نمی تواند شما را از دستیابی به هدف خود را.

[ad_2]