کار کردن در پرسپولیس افتخار بزرگی است / بازیکنانم قهرمان تربیت شدند

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین ، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر اظهار داشت: هر بازی که می‌گذرد و به انتهای لیگ نزدیک می‌شویم، حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود. فکر می‌کنم با شرایطی هم که فولاد دارد هر دو تیم در این بازی برای گرفتن سه امتیاز انگیزه زیادی دارند.

وی افزود: فکر می‌کنم بازی سختی هم برای دو تیم باشد، فولاد تیم باکیفیتی است که از سرعت برخودار است. فکر می‌کنم بازی زیبایی را هم شاهد خواهیم بود و ان‌شاءالله بتوانیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم و به سه امتیاز برسیم. ما دوست داریم زودتر به قهرمانی لیگ برسیم، هر چند هواداران کنارمان نیستند و از نعمت حضور آنها بی‌بهره هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت مصدومان این تیم نیز گفت: امیری، عالیشاه و نادری یکی دو روزی است تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند و هنوز به آمادگی صد درصد نرسیده‌اند، ولی به تمرینات گروهی اضافه شدند.

گل‌محمدی در مورد اینکه هفته گذشته با کمبود نفرات در دیدار با ماشین‌سازی مواجه بود، بیان کرد: ما به خاطر مصدومیت، پنج شش بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و اوساگونا هم که هنوز نتوانسته است به ایران بازگردد. کمال کامیابی‌نیا هم محروم بود. در مجموع هفت هشت بازیکن‌مان را نداشتیم و جوانان‌مان را به تبریز بردیم که خدا را شکر پیروز هم شدیم.

وی در واکنش به سؤالی درباره تهدیدش به استعفا و اینکه چقدر این تهدید جدی است، توضیح داد: من اصلاً اسم استعفا را در مصاحبه نیاوردم، این برداشتی بود که مصاحبه‌کننده از حرف‌های من داشت. متأسفانه تماس گرفتم تا این خبر حذف شود که فکر می‌کنم این اتفاق هم افتاد. من اصلاً صحبت از استعفا نکردم. کار کردن در این تیم افتخار بزرگی است و من اصلاً حرفی از استعفا نزدم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه کالدرون گفته است هر مربی می‌تواند با این بازیکنان پرسپولیس قهرمان شود، گفت: در اینکه ما بازیکنان خوبی داریم، شکی نیست. این بازیکنان قهرمان تربیت شدند و پیروزی در وجودشان است. ما هم حالا یک سهم کوچکی این وسط داشتیم. در هر صورت برای صحبت‌های کالدرون ارزش قائلم و نمی‌توانم در مورد صحبت‌های او نظر بدهم. هر مربی ممکن است ایده‌های خودش را داشته باشد. بازیکنان اصلی‌ترین فاکتور باشگاه هستند که می‌جنگند و بدون شک ما بازیکنان خوبی داریم.

گل‌محمدی در مورد شانس قهرمانی زودهنگام تیم پرسپولیس نیز بیان کرد: همه چیز بستگی به نتایج خودمان دارد. فکر می‌کنم با شرایطی که در جدول داریم اگر در دو بازی پیروز شویم قهرمانی‌مان مسجل خواهد شد. ما اگر فولاد و نساجی را ببریم قطعاً قهرمان می‌شویم.

وی در پایان درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و برگزاری متمرکز این مسابقات در کشور قطر، اظهار کرد: به ما هم همین را گفتند، طبق آخرین صحبتی که شده، اعلام کردند بازی ها از 24 شهریور ماه تا 12 مهر ماه به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود. حالا ما باید یک برنامه‌ریزی خوب برای این مسابقات داشته باشیم. بعد از پایان لیگ کلاً دو هفته زمان داریم تا برای این مسابقات آماده شویم که این کار را سخت می‌کند. باید در این دو هفته هم نقل‌وانتقالات داشته باشیم، هم استراحت کنیم و هم تمرین. فکر می‌کنم باید شرایط سختی را تحمل کنیم و با توجه به شرایط آب و هوایی برنامه‌ریزی فشرده شده است.

[ad_2]

Source link