چگونه می توانم متوقف کردن من جک راسل از ادرار در خانه – خانه آموزش یک توله سگ جک راسل

[ad_1]

این سوال خوبی است. چگونه به خانه قطار جک راسل سگ توله یکی از دلهره آور ترین وظایف شما به عنوان یک صاحب سگ. اما چون جک Russells آنقدر هوشمند, خانه, آموزش, جک راسل سگ توله می توان به راحتی و به سرعت اگر شما به دنبال برخی از دستورالعمل های اساسی.

توله سگ 8-10 هفته

بسته به اینکه چگونه توله سگ خود را, شما ممکن است انتظار بیش از حد. اگر توله سگ خود را بیش از حد جوان جسمی او ممکن است قادر به نگه داشتن خود را از روده. اکثر سگ آمد به خانه جدید خود را 8-10 هفته سن داشتند. در این مرحله آنها قادر به نگه داشتن مثانه خود را برای تمام شب و آنها باید گرفته شود هر چند ساعت.

اگر خود را JRT کمتر از 6 ماه آماده می شود که شما در حال رفتن به کمتر از رعایت کامل به خانه و آموزش که شما را از حوادث در زمان. صبور و مثبت بمانید.

شروع

اولین و مهمترین, اگر شما واقعا می خواهید یاد بگیرند که چگونه به خانه قطار جک راسل, توله سگ شما باید مایل به گرفتن حداقل 2 هفته کار می کنند. چرا ؟ چرا که شما نیاز به نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از توله سگ خود را بسیار با دقت به طوری که شما می توانید حس زمانی که او را به توالت و سپس شفاعت.

تعیین فضای خود

تعیین یک فضا فقط برای خود JRT. آن را به یک فضای که در آن کف برای تمیز کردن آسان است. این خواهد بود که خود را به بازی و خواب منطقه است. باید آن را یک منطقه است که می تواند به راحتی بسته و کوچک به اندازه کافی برای کنترل شود.

این خواهد بود که خود را تریر “اتاق” تا خانه آموزش می شود و تا زمانی که شما معرفی جعبه. او یک پتو – perferably یکی با عطر و بوی خود را بر روی آن یک کاسه آب و مقداری اسباب بازی و نگه داشتن آن در خود جدید “اتاق.”

اجازه ندهید در خانه پرسه زدن رایگان

اگر شما جدی در مورد خانه آموزش یک جک راسل, توله سگ, و می خواهید نتایج سریع خود را جک راسل نمی توانید دسترسی رایگان به خانه تا زمانی که او به طور کامل در خانه آموزش دیده.

من می دانم که برای تلفن های موبایل بی رحمانه اما وجود دارد یک دلیل خوب برای این نوع از سفت و سخت محدودیت در آغاز راه است. اگر شما سگ خود را رایگان و سلطنت او را ردهها همه جا. شما نمی خواهد که یک فرصت برای رهگیری او و او را به محل مناسب شما می خواهید او را به خلاص شدن از شر – است که در خارج از.

هنگامی که شما در حال یادگیری چگونه به خانه قطار جک راسل سگ توله شما خواسته می شود برای انجام بسیاری از چیزهایی که به نظر می رسد بی رحمانه به سگ خود را در ابتدا. اما شما رو به اعتماد به فرایند و انجام آنچه شما خواسته به انجام اگر شما می خواهید نتایج.

نگه داشتن چشم خود را بر روی او در هر دقیقه

شغل شما این است برای تماشای توله سگ خود را مانند یک شاهین. اگر شما باید برای شستن ظروف کراوات یک افسار به این ترتیب او می تواند تنها تا کنون و شما هنوز هم می تواند او را گرفتن در عمل اگر او شروع به رفتن به حمام.

طول جک راسل, خانه, آموزش, آن مهم است که شما گرفتن سگ خود را در عمل او را انتخاب کنید تا و او را در خارج به طوری که او همکاران چمن خاک و سیمان با رفتن به حمام.

آماده می شود برای بسیاری از اسان سفر,

اگر شما نمی توانید در خانه بمانند با توله سگ خود را برای دو هفته پیدا کردن کسی که می تواند. در ادامه شما را قادر به گرفتن سگ خود را در عمل و انتخاب کنید تا به او و او را در خارج از زمانی که او به ادرار یا مدفوع سریع تر او را تبدیل به خانه آموزش داده است.

خرید جعبه

من می دانم که شما فکر می کنم آن را بی رحمانه به قرار دادن یک سگ در یک جعبه. اما واقعا سگ عاشق این ایده داشتن یک دن. آنها می خواهم به حلقه در گوشه و پنهان کردن. این آرامش آنها است. بنابراین یک جعبه به آنها را مانند خانه خود را.

هدف از جعبه

هدف از این جعبه برای آموزش سگ خود را که آن را پناهگاه امن و که او نمی باید خاک را در آن. پس چگونه این کمک در خانه آموزش ؟

سگ متنفرم به خواب که در آن آنها مدفوع.

هنگامی که سگ خود را در جعبه گذاردن او در شب و او شروع به ناله و شکایت کردن آن را نشانه ای او را به رفتن به حمام. او را بلافاصله به حیاط خلوت و اجازه دهید او را به انجام کسب و کار خود را. سپس ستایش او – حتی اگر از آن است که ساعت 2:00 صبح!

اگر شما در خانه, اما نمی توانید به تماشای توله سگ خود را و شما می توانید او را در جعبه. اما تنها ترک او را در وجود 2-3 ساعت است. پس از آن او را به رفتن احمقانه.

چه اندازه جعبه شما باید دریافت کنید?

جعبه خود را نباید آنقدر بزرگ است که توله سگ خود را به تن اتاق به حرکت در اطراف. اگر اتفاق می افتد که او را فقط به یک پایان و استفاده از آن به عنوان حمام خود را. ما می خواهیم برای جلوگیری از آن. دریافت یک جعبه است که به اندازه کافی بزرگ برای او به کشش و ایستادگی در.

او را ترک نمی در جعبه گذاردن او تمام شب یا با هیچ راهی برای از بین بردن خودش! به یاد داشته باشید اگر او کمتر از 6 ماه او هنوز هم توسعه نیست قوی عضلات مثانه.

زمانی که باید برود اسان?

وجود دارد سه بار توله سگ بیشتر نیاز به از بین بردن خودش را:

1. زمانی که او برای اولین بار از خواب بیدار

2. پس از او خورده است.

3. پس از بازی شدید

اگر شما توجه نزدیک به توله سگ خود را به شما احساس زمانی که او را به رفتن اسان و شما شروع به گرفتن او را قبل از او در نمایشگاه علائم.

خود جک راسل نیز نیاز به رفتن اسان درست قبل از خواب و یک بار در طول شب.

به یاد داشته باشید توله سگ خود را هنوز هم یادگیری و بهترین او می تواند. هنگامی که او را از حوادث و او را نمی داد او را مالش بینی خود را در آن (که کار نمی کند) و یا ضربه زدن به او. شما فقط ترساندن او. ستایش او را برای این کار بزرگ او زمانی که او احمقانه در جای مناسب!

[ad_2]