چگونه به شما معرفی بچه های خود را به ATVs

[ad_1]

بیشتر و بیشتر در کودکان و نوجوانان زیر 12 سال سن در حال کشف سرگرم کننده و هیجان است که با سوار چهار. اگر پدر و مادر و یا هر دو با هم سوار در سراسر تپه های شن و ماسه و یا زمین ناهموار بچه ها خواهد بود به شدت شیفته با این فعالیت است که آنها نمی توانید صبر کنید به اندازه کافی برای سوار شدن به یک وسیله نقلیه زمین. به عنوان یک پدر و مادر شما بیش از حد هیجان زده برای روز زمانی که جوانان خود را در حال بزرگ و بالغ به اندازه کافی برای رسیدگی به چهار. اگر آن روز است که تقریبا در بینایی و یاد بگیرند که چگونه به شما معرفی بچه های خود را به ATVs اینجا.

دریافت به اندازه مناسب

اول, شما باید به فکر می کنم در مورد اندازه از کودک خود را. اگر شما مشتاق سوار, شما به خوبی می دانیم که بزرگتر قدس در حال سنگین تر و سریع تر و سخت تر به مانور. بنابراین کوچک و لاغر بچه ها خواهد شد بسیاری از مشکلات دست زدن به بزرگتر جوانان ATVs.

عمل پوشیدن تجهیزات ایمنی

در نزد وسیله نقلیه خود را به کودکان و نوجوانان خواهد بود بسیار هیجان زده است که آنها ممکن است پرش در وسیله نقلیه و بدون هر دنده. اجازه ندهید که آنها را در سوار شدن به غروب آفتاب فقط رتبهدهی نشده است. آموزش آنها اهمیت پوشیدن تجهیزات ایمنی. قبل از شروع به موتور مطمئن شوید که بچه های خود را در حال پوشیدن کلاه ایمنی بدن, armour, دستکش شلوار و یک پیراهن آستین. وجود دارد هرگز به اندازه کافی احتیاط وقتی که می آید به فرزندان خود را.

شروع زود هنگام با برق قدس

اگر شما واقعا پرشور در مورد سواری در خارج از منزل و شما می خواهید برای شروع بچه های خود را به عنوان اوایل به عنوان ممکن است برق قدس در بازار در دسترس هستند برای کمک به بچه های خود را ایجاد اعتماد به نفس. این مربع باطری فوق العاده سبک وزن و فوق العاده آهسته است. ایده این است که به بچه های خود را از آدرنالین پمپاژ سوار که شما لذت بردن از به عنوان یک بزرگسال. با آرام و امن, ابزار جنسی, کودکان در به دست آوردن مهارت های ضروری برای سوار بزرگتر قدس مانند فرمان و ترمز.

به دست آوردن تجربه با جوانان قدس

اگر آنهایی که جوان خود را تجربه سوار quad آنها آماده هستند برای رسیدگی به 50 سی سی گاز موتور ATV. این نور فوق العاده جوانان quad کوچک است با حداقل به هیچ تعلیق. از همه مهمتر این خودرو مجهز به یک فرماندار برای کنترل چهار سرعت بالا. در نظر گرفتن گام های کودک مهم است برای جلوگیری از هر گونه تصادف. پس از چند هفته و شما می توانید توسعه از بچه های خود را, شما باید این گزینه از افزایش حداکثر سرعت.

به عنوان یک اضافه احتیاط ایمنی کشتن سوئیچ متصل به یک افسار در دسترس هستند برای کوچک مربع. یک فرد بالغ می تواند به نگه داشتن افسار در حالی که راه رفتن در پشت خودرو و باید چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد سریع جلو خواهد کشتن چهار موتور است.

آنها را آماده برای بزرگتر ATVs

هنگامی که بچه های خود را نشان داده اند کافی مهارت و آگاهی گام بعدی این است به حرکت می کند تا به 70 سی سی چهار. در این سن توصیه شده برای یک ATV این اندازه 13 سال و توصیه تغییر نمی کند تا زمانی که بچه های خود را ضربه 16.

در این سطح سن و مهارت بسیار مهم است چرا که این وسایل نقلیه سنگین تر و سریعتر است که به معنی آنها خطرناک است به کسانی که با هیچ مهارت است. دوباره اطمینان حاصل شود که شما بچه ها همیشه پوشیدن تجهیزات ایمنی قبل از رفتن بر روی یک سوار. در نهایت اگر شما به عنوان یک خانواده و یا یک گروه نیست اشتباه از رفتن بیش از حد سریع است. بچه ها در حال رفتن به سعی کنید به عقب و زمانی که آنها را, آنها ممکن است مرتکب اشتباهات است که می تواند منجر به حوادث است.

[ad_2]