چگونه به دریافت 10 دلار از بیت کوین رایگان آسان و ساده

[ad_1]

در حال حاضر شما've احتمالا شنیده در مورد بیت کوین – داستان وجود دارد که هزاران دلار یک شبه با این و دیگر Crypto-ارز.

مانند هر سرمایه گذاری وجود دارد یک عنصر از خطر است. این است که چرا شروع با 10 دلار از بیت کوین یک راه خوب برای آن را امتحان کنید و شروع به یادگیری چگونه از آن همه کار می کند. I'm هنوز جدید به این همه خودم و تصادفا در سراسر این فرایند در طی تحقیقات من. آن را به من کمک کرد, بنابراین من فکر کردم من باید آن را به اشتراک با شما.

اولین چیزهایی که بدانید در مورد خرید بیت کوین هستند که وجود دارد چند راه اصلی برای خرید آن's نیست که پیچیده به انجام این کار.

دو راه برای خرید بیت کوین هستند از طریق یک واسطه یا از طریق تبادل. اتمام Coinbase ارز آنها're یکی از بزرگترین مبادلات باید تمیز و آسان به درک رابط در دسترس هستند توسط برنامه های مختلف موبایل و کامپیوتر سیستم عامل و پیشنهاد شما به ما 10 دلار رایگان بیت کوین برای شروع است. وجود دارد دیگر مبادلات که من سعی کردم که به خوبی کار – BTCMarkets و Coinspot به نام یک زن و شوهر که هر دو خوب هستند اما تنها Coinbase دارای 10 دلار راه اندازی جایزه.

مزایای اضافی از Coinbase هستند که این عمل به صورت محلی در ارزهای مختلف – اگر شما در استرالیا به عنوان مثال تمام اطلاعات خود را نمایش داده خواهد شد در دلار استرالیا بنابراین شما don't نیاز به نگه داشتن انگشتان خود را با نرخ ارز و مانند آن.

همچنین شایان ذکر است که بیت کوین است که نه تنها cryptocurrency که Coinbase معاملات با – شما همچنین می توانید خرید Etherium (ETH) بیت کوین پول نقد (BCH) یا LiteCoin (LTC) – هر ارز و شما تصمیم به استفاده از, شما هنوز هم می توانید دریافت 10 دلار رایگان بیت کوین.

بدون تاخیر هر بیشتر در اینجا آن است — چگونه شما خود را رایگان با 10 دلار از بیت کوین:

1) ثبت نام به Coinbase (لینک در پایین این مقاله شما را واجد شرایط برای 10 دلار جایزه)

2) تکمیل راه اندازی حساب مراحل از جمله بررسی ایمیل خود, آدرس, شماره تلفن و آپلود مدارک شناسایی خود را (driver's مجوز گذرنامه یا دیگر photo ID – این می تواند انجام شود با در نظر گرفتن یک عکس با گوشی خود را)

3) وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود را و بررسی کارت با مشاهده معاملات Coinbase اضافه خواهد شد به بانکداری اینترنتی بیانیه (این است که فوری و شما don't دریافت شارژ)

4) ایجاد نظم برای ما 100 دلار ارزش بیتکوین Etherium – هر – روز خود را در حال حاضر فعال حساب. اگر خود را در ارز محلی است't دلار, شما باید اطمینان حاصل شود شما سفارش معادل مقدار به 100 دلار

*** نکته مهم: تمام بیت کوین خرید متحمل هزینه و Coinbase متفاوت است. در بیشتر هزینه به صورت اولیه خود را 100 دلار در خرید باید حدود 4 ***

5) است که's آن! پس از چند روز به ما 10 دلار ارزش بیت کوین ظاهر خواهد شد در حساب Coinbase – حتی زمانی که شما تفریق خرید هزینه شما هنوز هم تا پایان پیش رو است.

بنابراین اگر شما're کنجکاو در مورد بیت کوین می خواهید به شیب پا خود را بدون خطر و می خواهید برای دریافت برخی از پول رایگان (!) در طول روند این را امتحان کنید. جایزه بیت کوین را بیش از پوشش هزینه های خود را که برای اولین بار از سپرده و می تواند کمک به شما در یادگیری آنچه در آن's همه چیز در مورد.

صدا خوب است ؟

برخی از یادداشت های نهایی:

• این روند تنها کار خواهد کرد اگر شما یک مشتری جدید از Coinbase. اگر شما در حال حاضر یک حساب کاربری شما نمی خواهد دریافت اعتبار رایگان

• شما فقط می توانید دریافت رایگان $ 10 اگر شما ثبت نام با استفاده از لینک زیر.

• فوق پیشنهاد مدت زمان محدود – پس از ایجاد حساب کاربری خود را با استفاده از لینک شما 180 روز که در آن به خرید از 100 دلار ارزش Bitcoin, Litecoin, یا Etherium و هنوز هم دریافت 10 دلار اعتبار است.

من امیدوارم که شما موفق و خوش شانس آینده با بیت کوین و رایگان امکان استفاده از 10 دلار است. رایگان پول نمی آیند در اطراف هر روز و با نرخ که در آن بیت کوین رشد کرده است به تازگی 10 دلار می تواند ضرب کاملا به سرعت! طرح من این است که فقط نشستن در $ 110 دلار در حالی که برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و احساس می کنید برای Bitcoin's یو پی اس و فراز زندگی. اجازه دهید's ببینید که چگونه ما بروید.

[ad_2]