چگونه به انتخاب دویدن کالسکه

[ad_1]

دویدن کالسکه فقط یکی از بسیاری از گزینه ها در هنگام انتخاب یک پرسه زن برای کودک جوان خود را. رفته اند روز هنگامی که وجود دارد هیچ انتخاب و در همه حال در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید از طیف گسترده ای. اما چه کسی باید آهسته دویدن (یا در حال اجرا) پرسه زن چه هستند برخی از مزایای شما چه نیاز به نگاه از کجا و چگونه باید به شما خرید ؟

هنگامی که تصمیم گیری که در آن نوع از پرسه زن برای شما بهتر است اول شما نیاز به فکر می کنم در مورد شیوه زندگی خود را. آیا شما در شهرستان زندگی می کنند و یا حومه? آیا شما قصد دارید که بیشتر به استفاده از خودرو و یا استفاده از حمل و نقل عمومی ؟ یا شاید شما می خواهید به گرفتن این فرصت را به استفاده از پاهای خود را کمی بیشتر! و سپس دویدن طفلانه می تواند برای شما, بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی ها و مزایای.

اگر فرزند شما کمتر از 75 پوند است. و می نشستن تا غیر مسلح تا کنون از ویژگی های اصلی این نوع از پرسه زن است که قادر به گرفتن فرزند خود را با شما در حالی که شما در حفظ و مناسب است. شما می توانید یک روز بزرگ و خود پرسه زن قادر خواهد بود به انجام همه چیز شما نیاز برای نوزاد در حالی که شما هر دو لذت بردن از هوای تازه.

قاب آلومینیومی است که به طور معمول سبک تر و ساده تر از تمام زمین ، اما به دلیل بزرگتر مثلثی چرخ پایه ساختار نیز تمایل به بزرگتر و شما ممکن است پیدا کردن این نوع از پرسه زن است نامناسب برای باریک پیاده رو و مغازه درگاه. دویدن کالسکه بسیار مانورپذیر به دلیل قفل شو جلو گردان چرخ. چرخ ها به طور معمول 12, 16 یا 20 اینچ با لاستیک پنوماتیک. چرخ جلو طراحی شده است که کوچکتر و یا بزرگتر از عقب بسته به نوع ساخت و مدل. آن است که اندازه بزرگتر از چرخ است که کمک می کند تا بهبود جذب شوک از قاب برای محافظت از کودک در برابر بیش از حد لرزش و ضربه. البته شما می توانید بریزید برای قرار دادن در ماشین شما, اما مطمئن شوید که چرخ را انتشار سریع مکانیسم. شما ممکن است نیاز به فضای بیشتر برای این پرسه زن در ماشین خود را به مطمئن شوید که پرسه زن را به راحتی.

دیگر ویژگی های ممکن است شامل پخش کننده های mp3 و همچنین odometers برای پدر و مادر که مایل به پیگیری مسافت و سرعت خود را! این روزها تولید کنندگان قبول است که طرح های مد روز مهم برای بسیاری از پدر و مادر است.

شما همیشه باید بررسی آب و تصحیح مدل شما نگاه به نوبه خود شعاع چرخ, آیا صندلی reclines ایمنی افسار گنجانده شده است در مورد ترمز با شکست مواجه, padding, 5 نقطه مهار ایمنی عرضه شده است و شاید که آیا اگر یک آداپتور برای استفاده در دسترس با محبوب صندلی ماشین. همچنین نگاه کنید به میزان ذخیره سازی می آید که با پرسه زن. پدر و مادر نیز باید ارتفاع رسیدگی و اگر آن را می توان تنظیم را با توجه به افراد مختلف است.

برخی از محبوب ترین باعث می شود از دویدن کالسکه شامل Schwinn, Joovy و جیپ و می توان از حدود 150 دلار به بیش از $500. اگر شما تصمیم می گیرید در این نوع از پرسه زن و مطمئن شوید که آن را مناسب نیازهای شما را تشویق به رفتن به یک فروشگاه به نمایش و سعی کنید از مدل های خود را با کودک است. البته شما می توانید با خرید از این فروشگاه به عنوان این ممکن است آسان تر اگر شما مشکلات را داشته باشد اما بدون شک ارزان ترین و راحت ترین گزینه است برای رفتن به تاسیس فروشگاه آنلاین.

به طور خلاصه اگر شما می خواهید یک پرسه زن است که اجازه خواهد داد که شما را متناسب نگه دارید اما هنوز هم می تواند با کودک خود را بیشتر از زمان و سپس دویدن کالسکه برای شما هستند. تصمیم می گیرید که در آن ویژگی های که برای شما مهم است و مدل شما علاقه مند در قبل از مراجعه به فروشگاه. همانطور که با بسیاری از چیزهایی که انجام تحقیقات خود را مرکزی برای گرفتن بهترین معامله و شاد بودن را با خرید.

[ad_2]