چگونه برای کاهش هزینه های خود را برای طرح اینترنت وای فای

[ad_1]

متصل ماندن حیاتی است امروزه. این که آیا آن را در کسب و کار در مدرسه و یا در خانه به اینترنت و بودن همیشه در دسترس است مهم است. اما در سریع span تغییرات در طرح اینترنت و مصرف آن نیز می آید همراه با یک واقعا تعجب آور لایحه مقدار هر پایان ماه.

در واقع شما می توانید به کاهش خود اینترنت وای فای طرح هزینه و بدون به خطر انداختن بیش از حد. شما نمی خواهد نیاز به رضایت با سرعت کافی برای نیازهای خود را و یا یک سرویس است که معیارهای خود را برآورده نمی. در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه شما می تواند به کاهش صورتحساب خود را هزینه:

انتخاب بهترین طرح

انتخاب بهترین طرح راه رفتن است. بیشتر از اینترنت وای فای وله مختلف از شرکت های ارائه دهنده اینترنت. آنها معمولا ارائه خدمات در یک قیمت بسیار پایین و با مقدار زیادی از قدرت پردازش و مزایای دیگر. باید یک لیست از ویژگی های ارائه شده توسط چند ارائه دهندگان اینترنت در منطقه شما. مقایسه کنید با توجه به مزایای خدمات به مشتریان و مشتریان هر نام تجاری ارائه می دهد و همچنین به عنوان هزینه های اضافی شما ممکن است ذخیره به عنوان شما خود را تغییر ارائه دهندگان اینترنت.

سوئیچ به کاهش پهنای باند طرح

اگر شما در حال استفاده نیست به این ولگردی و قانونی شکنی از اتصال به اینترنت خود را مانند دانلود و یا آپلود فایل های بزرگ سعی کنید برای تبدیل به یک کاهش پهنای باند طرح است. ارزیابی چگونه شما با استفاده از اینترنت. اگر شما فقط استفاده از آن برای مرور وب سایت چک کردن و ارسال ایمیل های ساده و تحقیقات شما می توانید در نظر تعویض به یک مقدار پایین تر از پهنای باند برنامه ریزی برای کاهش هزینه ماهانه. اگر شما در حال پرداخت پول برای یک سرویس است که شما به طور کامل با استفاده از, شما به احتمال زیاد همان چیزی که با چیز دیگر در مورد کسب و کار شما. همیشه برای انتخاب عملی.

استفاده از تلفن همراه خود را به عنوان یک اتصال اینترنت دستگاه

اگر شما با استفاده از کمتر از آنچه شما در واقع عضو هستید و شما باید داده های تلفن همراه به عقب آن است که بهترین را به استفاده از تلفن همراه خود را به برنامه داده و به کاهش هزینه. ارسال ایمیل و پاسخ به تماس های اسکایپ حتی در حالی که بر روی بروید با دستگاه تلفن همراه خود را.

امکان استفاده از WiFi رایگان

وجود دارد بسیاری از مکان ها در مترو ارائه می دهد که رایگان اتصال به اینترنت مانند WiFi . مراکز قهوه مکان رستوران ها و هتل ها تنها برخی از مکان های چند شما می توانید چفت در اینترنت برای چند دقیقه بدون نیاز به پرداخت یک سکه.

در نظر گرفتن پیش پرداخت

اگر شما در حال کار بر روی بودجه در هر ماه شما می توانید با در نظر داشتن آن را در پیش پرداخت. در این راه شما می توانید به طور مستقیم نظارت بر استفاده و طرح خود را داده ، روشن کردن اتصال به اینترنت خود را زمانی که مورد نیاز نیست و یا به سادگی استفاده از اینترنت اعتباری وله سرویس دهنده اینترنت شما ارائه می دهد.

[ad_2]