چگونه برای به دست آوردن MT4 کارگزار تخفیف

[ad_1]

یک MT4 کارگزار باعث می شود پول در اسپرد و کمیسیون و زمانی که گردش مالی بسیار بزرگ کارگزار خود باعث می شود مقدار زیادی از پول را از معاملات خود را. است وجود دارد یک راه برای گرفتن تخفیف و یا تخفیف نقدی بر این همه پول کارگزار خود ساخت از تجارت خود را? بله وجود دارد! نگاهی به زیر محاسبه مثال:

فرض کنیم که شما برای باز کردن یک حساب کاربری با FXCM که بسیار معتبر MT4 بروکر ارائه می دهد که 0.6 پیپ تخفیف در هر رفت و برگشت زیادی معامله شد. یک پیپ معادل حدود 10 دلار به طور متوسط اگر شما تجارت EURUSD EURCHF و EURGBP. بیایید می گویند که شما سپرده 2000 دلار در حساب. برآورد ما این است که شما به نوبه خود بیش از حدود 10-15 بسیاری در هر 1000 دلار در هر ماه در حساب خود را هنگامی که با استفاده از FAPTurbo و Megadroid. فرض کنیم که شما گردش مالی 24 تعداد زیادی در هر ماه خود را 2000 دلار حساب.

نقدی ماهانه خود تخفیف در ماه اول و سپس آن را: 0.6 × 10 × 24 = 144 تومان

سالانه خود را ROI بود (144×12/2000) حدود 86 درصد در سال است.

این است که بسیار محافظه کار و رقم از آن را ندارد هر گونه ترکیبات در همه به توجه و فرض صفر رشد از مشاوران متخصص. با فرض نرخ رشد ماهانه از 20 ٪ شما می توانید 4500 دلار در هر سال از این برنامه تنها. آن است که 100 ٪ رایگان برای ثبت نام و خود را گسترش و یا کمیسیون همان باقی می ماند پس از پیوستن به این برنامه بنابراین واقعا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا به پیوستن به. آن است که به سادگی فقط پول در حال انتظار برای جمع آوری شده توسط شما!

FXCM است که نه تنها MT4 کارگزار متصل است که به تخفیف نقدی فارکس. شما همچنین می توانید ادعا می کنند یک cashback از زیر کارگزاران: Alpari UK, Avafx, Dukascopy, Etoro, FXCBS, FXCM, forex trading-pips, تماس, Fx Pro, GallantFX رفتن بازارهای لایت فارکس Marketiva Tadawul FX X فارکس.

اگر شما یک معامله گر فارکس, ثبت نام برای این برنامه امروز و شروع به استفاده از تخفیف نقدی سیستم و دریافت برخی از پول از کارگزاران. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و ثبت نام لطفا به لینک زیر بروید.

[ad_2]