چرا 95 ٪ از معامله گران سست و فارکس تجارت ارز و چگونه می تواند به شما 5% استثنا?

[ad_1]

می شود ما انسان ها اگر ما احساسات ؟ اما ما همچنین می دانیم که احساسات در بازارهای کشنده پس چگونه ما مقابله با این کار ؟ چه چیزی باعث مکنده از 95 درصد به علاوه معامله گران در معاملات مالی حرفه ای ؟ این 95% باشگاه اعضا در آینده و رفتن به عبارت دیگر, آن است که یک زمان زندگی امن عضویت در 95 و 5 درصد باشگاه عضویت شبیه یک درب گردان. این 95, 5 پديده بسیار واقعی هستند و شما باید انتخاب کنید که کدام باشگاه شما می خواهید به در می شود, در روز و روز را.

تجارت یک بازی مجموع صفر و برای کسانی که این سوال باید تامل این ‘در قیمت داده شده یک معامله گر است که فروش و یک معامله گر است بنابراین باید دلایل بسیار متفاوت برای انجام این کار و که در آن سطح آن این است که “مجموع صفر” و یکی از شما به سست اما هنگامی که شما اضافه کردن عنصر زمان در هر دو از شما می تواند از دست دادن و یا هر دو می تواند برنده شدن بیش از حد”. کسی که به شل در تجارت برای کسی که به نفع خود است که گسترده تر واقعیت و البته دیگر وجود دارد تفاوت های ظریف.

بخش مهمی در موفق بودن معامله گر سازگار است اعدام است. بزرگترین مانع در این…? آن است که ذهن خود را که وهمی بودن است که نشسته است در جمجمه است که پرش از روی مانع. چرا آن را به نظر می رسد مانند ما در تخریب خود حالت بیشتر از نه ؟ ما تمایل به خارج شدن زود هنگام در یک تجارت سودآور و چسبیدن به بازنده. خوب ساده ترین پاسخ این است که ما در حال سوختن باید به سمت راست و در بالا از آن ما می خواهیم به همه چیز را می دانیم و یا به جای مغز می خواهد به دانستن همه چیز است. من کاملا چند از آیات در این مورد خودم و هر بار که من در مواجهه با این معضل “من عاشق بود درست است ؟ یا سود” به آرامی اما مطمئنا من تصمیم به سودآور خواهد بود. آن را فقط یک ماده از انتخاب و تطبیق. دیگر بزرگترین مانع “نیاز به دانستن” است که یک مزیت ذاتی و زهر از وجود انسان است. اگر ما کنجکاو نمی شود ما را انسان و هیچ پیشرفت و یا هر آنچه که شما ممکن است مدت این “گسترش امکانات در جهان مادی” می رخ داده است. همان کنجکاوی را کند می کند, پیشرفت ما به عنوان یک معامله گر.

تجارت در تلاش است یک ورزش ذهنی از تلاش برای اهلی خود را از ترس و حرص و آز. اضافه کردن به که تلاش در تلاش برای دانستن هر دلیل قیمت نقل مکان کرد و یا چه کسی باعث آن است. شما واقعا فکر می کنم شما می توانید خودتان انجام هر گونه خوب است با دانستن بیشتر در یک فضای که در آن همیشه در حال تغییر است و رمزگشایی از رفتار انسان در بالای آن ؟ هیچ. اغلب اوقات من این سوال را از برخی از درخواست به “به من نشان بده که چگونه شما وارد در این مطلب ماشه “و یا “من باید در مورد ویژگی های شاخص راه اندازی, دیگری, چگونه من می خواهم به یاد بگیرند “. خوب سادگی شما باید یک انتخاب را به شما ترجیح هوشمند باشد و فقط پول و می دانیم که نظم و انضباط است که همه امور و یا می خواهید را به مدت طولانی و دردناک مسیر تلاش برای درک و تحلیل بازار, نظرات, بنیادی, اخبار, و هر چیز دیگری در خارج وجود دارد? مطمئن شوید که هر دو کاملا خوب است. آن را فقط یک ماده از انتخاب است.

تاریخ نشان داده یک چیز به طور مداوم و هر جعبه سیاه سیستم که وعده داده شده موفقیت مبتنی بر نتایج آزمایش شکست خورده است. آنها تمایل به شکست زیرا آنها قادر به ارائه معاملات سودآور در طول اصلاحی بازار. بازارهای در حال 80 درصد از زمان در فاز اصلاحی و تنها 20 درصد از زمان روند و در طول روند حتی یک تازه کار می توانید تجارت و شما نمی نیاز به هر گونه سیستم. مکانیکی, سیستم های تجاری از دست دادن پول برای معامله گران. مکانیکی, سیستم های سیستم های تجاری طراحی شده با خالص ملاحظات فنی و بر اساس برخی از الگوهای بدون توجه به خلق و خوی اجتماعی و توده بازار روانی ملاحظات است که نمی تواند سنجیده سنتی شاخص های فنی. این سیستم تا پایان ساخت پول در طول روند و از دست دادن همه از آن و بیشتر در فاز اصلاحی. بزرگترین از دست دادن خود را می خواهد و ایمان و اعتماد به نفس خود را که شما می توانید قیمت قرار داده است.

معاملاتی است که در مورد تفکر در احتمالات چه ما از آن چیست ؟ زمانی که قیمت در یک سطح معینی پاسخ ساده شده اند که آن را می تواند بالا برود یا پایین و یا ماندن در سمت راست وجود دارد. خب پاسخ این است که کمی بیشتر آشکار این قیمت می تواند بالا و پایین برود و پس از آن و در و در و امکانات بی شماری هستند. پس اگر ما را از معاملات ما نیاز به تحصیل هوا به عنوان به که در آن قیمت می تواند “احتمالا” بروید و اگر چه من آماده به خطر می دانم که اگر پیش بینی من کار خواهد کرد. اگر شما می دانید قسمت سوم “آنچه که می تواند پاداش من” و سپس شما همه را به یک معامله گر. می دانم که این “قوانین” که شامل آگاهی از وضع زمین و غیره …پس از آن می دانم “خطر ابتلا به پاداش” و در نهایت می دانم که همیشه به “ترک”

هر فرد دارای یک شخصیت خاصی صفت آنها با برخی از مکاتب بحث در مورد تغییر خود به خوبی موفق باشید با آن. ذاتی هسته شخصیت را به سختی تا کنون تغییر در صورتی که تغییرات پس چرا من و چرا شما? . راه من آن را ببینید… خودتان می دانید و استفاده از آن به عنوان قدرت خود را. تراز ماهیت خود را حرفه ای و اهداف شرکت است که هماهنگی! این است که دقیقا چگونه شما باید در رویکرد بازار بیش از حد. دانستن ماهیت بازار یا محصول شما تجارت تراز خودتان را با ماهیت آن و پس از آن وجود خواهد داشت هماهنگی.

زمانی که اکثریت معامله گران شروع به آنها را به شخصی و یا حرفه ای با سابقه همراه با آنها و انتظار می رود بازار به رفتار در یک سازمان, رمزگشایی مد و هیچ بزرگتر کور چشم از آن است. که می تواند منجر شما به “Looserville” و از این رو تمام کسانی که ثروت به ژنده پوش به شکست داد. درک کنند که در هر زمان داده شده وجود دارد میلیون ها نفر از معامله گران قرار دادن در معاملات بر اساس باورهای خود را. پس از آن خود را در “اعتقادات” است که آنها در حال معامله است. ما فقط بخشی از آن بزرگتر ارگانیسم به نام “بازار”. چگونه ما می دانیم که پس از آن که راهی بازار خواهد شد ؟ پاسخ ساده است:”من نمی دانم و برای من مهم نیست” و حتی بیشتر تسکین دهنده و تسکین استرس پاسخ این است که “من حتی نمی نیاز به دانستن”. در حال حاضر که در سمت راست وجود دارد این است که رهایی بخش نیست ؟ اگر من هنوز هم می توانید پول را حتی بدون دانستن که در آن است برای رفتن برای مطمئن… چرا شما باید مراقبت از آن می رود ؟

من شخصا اگر کسی تا به حال روشن من بر این من می خواهم که انتخاب گزینه اول و نجات خودم از سال ها بسیاری از سرخوردگی صدها هزار نفر از دلار و در تمام سال از استرس اضافی گرفتم. با این حال سفر بود به من کمک کند در راه های بسیاری است اما دردناک و طولانی یکی. دلیل این است که هنگامی که ما شروع به باز کردن که pandora’s Box “کنجکاوی طبیعی” و سپس “حق بودن” را به بازی می آید و شما باید یک کوه بزرگ به صعود. شما باید مقدار زیادی از قدرت و بارهای از پول نقد و حمایت از خانواده برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق.

در مورد من, من خیره شد من یک وسواسی نوع پسر من بسیار موفق در خارج از تجارت است. اما زمانی که من راه می رفت به معاملات خانه شیشه ای و توهم در هم شکسته شد من نشان داده شد که چگونه بی اهمیت به من و نفس من بودند. من بسیار خوش شانس را به یک فوق العاده سیستم پشتیبانی به من نگه داشتن رفتن. من شگفت آور آمرزنده و مهربان و خانواده دوست داشتنی من, همسر من, خواهر و پسر من سه نفر که همیشه من ایستاده بود. من انعطاف پذیر به رغم انزجار من احساس میکنم هر بار که من حساب کردم از بین برود. من را دیده اند روز هنگامی که من حساب کردم از بین برود در 1 ساعت در یک تجارت است. من صحبت کردن در مورد ده ها هزار دلار است. من شده اند در اشک اما تجربه همه که و در حال حاضر زمانی که من دیدن اتفاقات در بازار به نظر می رسد تا سورئال و من جداگانه می تواند یک تجارت نتیجه از دیگری بسیار به سرعت. در بازار ما به تنهایی هیچ پشتیبانی از ساز و ما باید در ساختار اجتماعی است. هیچ کس می آید به نجات خود وجود دارد هیچ پلیس به تماس برای کمک, none چه طوری همیشه. شما باید برای نوشتن قواعد خود را و آنها را دنبال کنید. که طول می کشد یک “نمی توانید آنها را ضرب و شتم آنها را به پیوستن به” نوع انعطاف پذیر مجموعه ای ذهن و در عین حال با در یک چارچوب دقیق نظم و انضباط. نظم و انضباط چیزی است اما دانستن اینکه چگونه شما رفتار كند و در هر وضعیت داده شده و رفتار دقیقا مانند آن است و در خود علاقه.

تجارت برای زندگی به من درباره آزادی است. من باید مستقل طرز فکر و آن را با این نسخهها کار برای من و شما تصمیم می گیرید “است که آن را در شما!”

[ad_2]