چرا به تجارت گزینه های باینری ؟ بالا 6 دلیل

[ad_1]

ساخت آنلاین پول است. هیچ کس می تواند نشان دهد حتی یک کسب و کار اجرا می شود که بدون ریسک. کیفیت زندگی بهبود است اما در هزینه از هزینه های بالاتر. در مقابل درآمد حاصل از احتمالات باقی می ماند bottlenecked. مردم به دنبال روش سریع برای کسب درآمد است. در حالی که برخی از کارشناسان می گویند که چنین چیزی وجود ندارد و به سرعت پول برخی از مردم هنوز موفق به پول سریع تر از دیگران است. چه راز خود را? برخی از افراد دارای استعدادهای استثنایی است که آنها را مهار برای رسیدن به پول-ساخت زنجیره ای. برای دیگران این سفر به نظر می رسد بی پایان است. اما یک راه وجود دارد. وجود دارد یک روش است که اجازه خواهد داد که شما برای به دست آوردن پول سریع است که شامل خطر است.

تجارت گزینه های دودویی است که یک منطقه است که هر کس با حداقل ریسک می توانید به کسب درآمد اضافی که جریان نقدی است که اجازه خواهد داد که آنها را به تحقق رویاهای خود. در مقایسه با بازار فارکس, تجارت کالا, معاملات سهام و…. دودویی گزینه های جدید است. این شکل از تجارت آنلاین معرفی شد به عموم مردم در سال 2008 اما امروز از آن است که چند تریلیون دلار صنعت که در آن هزاران نفر از معامله گران پول بیشتری را در یک روز در مقایسه با آنچه مردم با یک روز کار خود را در یک ماه!

بله وجود خطرات و بزرگترین تهدید است که از دست دادن پول. نادرست معاملات می تواند منجر به فاجعه زیان اما چنین ضرر و زیان به حداقل برسد می تواند با آموزش مناسب و دانش است. آشنایی با بازار بسیار چالش برانگیز و هیچ کس در این دنیا می توانیم با اعتماد به نفس است که او می داند که بازار داخل به خارج! اما کسانی که مجهز به دانش و مهارت های تحلیلی می تواند به حداقل رساندن خطرات است. این مقاله اینجا را پوشش نمی دهد به هر شکل از آموزش اما به شما بگویم بالای 6 دلیل که چرا شما باید در تجارت گزینه های دودویی.

6 دلیل برای تجارت گزینه های دودویی

  1. محاسبه ریسک: بر خلاف فارکس, کالا یا سهام تجارت, تجارت دودویی گزینه های معامله گران اجازه می دهد برای کار با از پیش تعریف شده نسبت خطر پاداش. حتی قبل از اینکه یک معامله گر باز می شود یک تجارت او و یا او را می دانم که چقدر پول او و یا او را در صورت برنده شدن در تجارت یا چقدر از دست خواهد رفت و در صورت از دست دادن تجارت است. خاص و ابزار تجاری در دسترس هستند که در آن معامله گران می توانید میزان خطر آنها می خواهند به. به عبارت دیگر آنها می توانند با اختصاص درصد از دست دادن در آنها از دست دادن معاملات خود را. اگر آنها در واقع از دست دادن گزینه های کارگزار تنها کسر از پیش تعریف شده از دست دادن واقعی معامله مقدار و بازپرداخت مقدار باقی مانده به معامله گران است. این در دسترس است با هر شکل دیگری از تجارت.
  2. سریعترین تجارت: تنها در گزینه های باینری می تواند یک معامله گر کامل تجارت در یک چارچوب زمانی به عنوان کم 30 ثانیه است. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از کارگزاران مانند Banc د سوئیس اجازه می دهد که 30 ثانیه تجاری. دیگر کارگزاران ارائه خواهد شد حداقل زمان معاملات فریم از 60 ثانیه. 60 ثانیه همچنان سریع ترین معاملات در مقایسه با زمانی که به فارکس, کالا یا سهام معامله.
  3. 24/7 فرصت های تجاری: معامله گران می توانند در تجارت دودویی گزینه های بازار برای 24 ساعت روز, 7 روز یک هفته. بنابراین مردم با مشاغل روز در واقع می تواند تجارت در طول شب و یا تعطیلات آخر هفته است. این انعطاف پذیری در دسترس نیست و با اشکال دیگر از تجارت.
  4. هیچ خرید یا فروش درگیر: بر خلاف انواع دیگر معاملات معامله گران نمی نیاز به خرید و یا فروش هر چیزی. معامله گران به سادگی نیاز به حدس زدن جهت است که در آن قیمت یک دارایی زمینه ای حرکت خواهد کرد. اگر پیش بینی ها به نوبه خود می تواند درست معامله گران برنده و یا از دست بدهند.
  5. بسیار کوچک سپرده اولیه: بر خلاف اشکال دیگر از تجارت دودویی گزینه های تجاری بسیار کمی نیاز به سپرده اولیه. برخی از کارگزاران خواهد اجازه می دهد تا معامله گران برای شروع تجارت با فقط 100 دلار است. استاندارد با این حال 250 $است که هنوز هم بسیار کم در مقایسه با فارکس, کالا یا سهام معامله.
  6. تجارت را از هر نقطه در این جهان: همه گزینه کارگزاران در بازار ارائه دولت از هنر پلتفرم های تجارت آنلاین است که می تواند قابل دسترسی از هر نقطه در جهان است. معامله گران تنها نیاز به یک کامپیوتر و یا لپ تاپ با اتصال به اینترنت فعال برای دسترسی به حساب آنلاین خود را و آنها می توانید از هر کجا که می خواهید. حتی بهتر از بسیاری از کارگزاران معرفی تلفن همراه سیستم عامل های تجاری به طوری که معامله گران می توانند تجارت خود را با استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها حتی زمانی که آنها در حال سفر.

اما به یاد داشته باشید معاملات در گزینه های باینری را می توان یک امر مخاطره آمیز و شما می توانید از دست دادن پول خود را. بنابراین آن است که همیشه ضروری است که شما یاد بگیرند که چگونه به تجارت.

[ad_2]