چرا بازاریابان شبکه باید به صورت چالش های جدید به منظور موفقیت

[ad_1]

برای بیش از 60 سال بازاریابی شبکه ای کمک کرده است تا به تولید بیشتر میلیونرهای احتمالا از هر صنعت دیگر. آن را اجازه داده است مردم عادی برای ایجاد ثروت صرف نظر از پس زمینه خود را, آموزش و پرورش, مسابقه یا چقدر پول آنها تا به حال در حساب بانکی خود را.

هزاران نفر از مردم تبدیل به میلیونرهای بدون عادی هزینه های مربوط به راه اندازی و شروع کسب و کار خود را.

معرفی اینترنت بود یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان ابزار مناسب برای بازاریابان شبکه آن را چگونه کسب و کار اجرا شد عمل و رشد کرده است. قبل از اینترنت, مردم ساخته شده است کسب و کار خود را به صورت محلی و سپس مشغول به کار سخت برای ساخت آنها را در سراسر کشور. اینترنت به آنها اجازه ساخت سریع تر در سراسر کشور و در نهایت در سطح جهان است.

با بسیاری از کسب و کارهای در حال رشد در سطح جهان است که به خودی خود به ارمغان آورد بسیاری از مشکلات است. ثبت نام از کسب و کار در کشورهای خارجی و البته ثبت نام از محصولات. برخی از شرکت ها پشت افتاد و دیدم خود گردش مالی رسید. دیگران پا به چالش و ایجاد شرکت های بزرگ.

امروز میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان درگیر در بازاریابی شبکه ای اما چگونه آن را تغییر و توسعه در سال به آمده است ؟

از اوایل سال 2000 ما شاهد یک افزایش بزرگ از شرکت های ارائه محصولات بهداشتی طبیعی. موج پس از موج جدید و سالم زندگی در حال تغییر محصولات آب گرفتگی بازار است. بسیاری از آنها بسیار خوب و بسیار موثر است اما برخی از شرکت های جدید به سادگی شروع به پریدن در ارابه موسیقی و در زمان استفاده از موج جزر و مدی از علاقه به اطراف و سلامت.

از اواخر سال 2000 ما شاهد افزایش تعداد شرکت های فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و یک بار دیگر حتی اگر بسیاری از محصولات با کیفیت بالا دیگر به سادگی در زمان استفاده از روند رو به رشد.

امروز بسیاری از شرکت های بهداشت و لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت های در حال دیدن یک سقوط در تعداد زیادی از مردم و پیوستن به یک افزایش در تعداد از مردم ترک. بسیاری از شرکت های خرده فروشی و شرکت های بزرگ طراحی و توسعه محصولات ارزان تر و فقط به عنوان موثر است. بسیاری از شرکت ها نیز دیده می شود یک کاهش در تعداد بازدید کنندگان به وب سایت خود را. بازاریابی شبکه ای است رفتن را از طریق یک افسردگی ؟

جمعیتی به حال تاثیر بسیار زیادی بر بازاریابی شبکه ای. بسیاری از محصولات و کسب و کار شد و متناسب با نیازهای خود را. در حال حاضر هر چند به عنوان متولدین رسیدن به بازنشستگی صنعت با آن مواجه است با یک چالش جدید است. آیا ما تهیه کردن فقط برای متولدین و یا ما شروع به هدف قرار دادن بازار جوان و حرکت کسب و کار از طریق تکنولوژی ؟

این دو یا سه سال آینده خواهد شد و به اعتقاد من بسیار مهم است برای همه شرکت ها در این صنعت است. در سال گذشته ما شاهد بسته شدن یک میلیارد دلار در سال شرکت. دلایل بسته نشده اند به طور کامل منتشر شده اگر چه برخی از شایعات هستند که این شرکت با تکیه بیشتر بر روی آن توزیع کنندگان به خرید محصولات در هر ماه و به اندازه کافی تاکید بر مشتریان جدید هستید ؟ اگر این درست است پس از آن یک کل جدید می توانید از کرم ها باز شده است و بسیاری از شرکت ها خواهد شد در حال اجرا در اطراف در وحشت ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی مشتریان جدید در هر ماه برای جلوگیری از توجه از مقامات.

شایعه ای دیگر است که مقامات به طور جدی به دنبال جلوگیری از شرکت ها از شارژ خود را از توزیع کنندگان به طور خودکار هر ماه برای محصول و درآمد صلاحیت. خودرو-کشتی آن را به عنوان شناخته شده در این صنعت می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته. این به تنهایی تاثیر بسیار زیادی نه تنها این شرکت بلکه در درآمد بسیاری از توزیع کنندگان. دوباره من استرس آن است که در حال حاضر تنها یک شایعه.

به طوری که این صنعت را از اینجا بروید و چه بد آن مقابله با هر گونه قوانین جدید و یا مجبور به تغییر آن نیاز به?

صرف نظر از آنچه شما ممکن است فکر می کنم این صنعت است که هنوز هم بسیار محبوب است و باقی خواهد ماند و بهترین گزینه برای هر کسی که می خواهد به حرکت به دور از شرکت های بزرگ کسب و کار برای خود و نه با خود. وجود دارد که از امروز دیگر هیچ راه کسی می تواند ایجاد ثروت بزرگ بدون هزینه های راه اندازی.

اینترنت باز کرده درب جدید برای مردم و با توجه به آنها این فرصت را به یاد بگیرند و شروع یک کسب و کار آنلاین. اما عدم رای برای مردم شروع سهامداران کسب و کار و یا کسب و کار آنلاین است که به مراتب بالاتر از آن است که از افرادی که ترک بازاریابی شبکه ای.

حتی پس از بازاریابی شبکه ای به تغییر با زمان و استفاده از پتانسیل عظیم تکنولوژیکی امروز جهان است. گوشی های تلفن همراه انتظار می رود که حساب برای بیش از 70 ٪ از بازدید کنندگان اینترنت در پنج سال آینده در سراسر جهان است. در بسیاری از کشورهای جهان سوم این رقم حتی بیشتر است در حال حاضر!

ظرف پنج سال بیش از 5 میلیارد نفر دسترسی به اینترنت است. امروز این رقم 2.8 میلیارد و بنابراین پتانسیل برای هر شرکت برای پیشرفت آن باید قادر به پاسخگویی به نیازهای آن در بازار است.

ما نیز دیدن کند اما مطمئن کاهش نیاز به پول نقد. انگلستان در سال گذشته به حال کمتر مردم صرف پول نقد از کسانی که پرداخت با کارت و یا گوشی های تلفن همراه. برخی از کارشناسان مالی پیش بینی است که انگلستان تبدیل خواهد شد یکی از اولین کشورهای غربی برای از بین بردن نیاز به پول نقد در ظرف پنج سال!

کنیا معرفی تلفن همراه پرداخت چند سال پیش و امروز بیشتر از جمعیت آن استفاده از آن را برای تقریبا تمام خرید خود را. آن است که عجیب و غریب به فکر می کنم که مردم پول نقد را ندارد اما همه آنها گوشی های تلفن همراه!

اپل پرداخت پی پال و دیگر اشکال پرداخت در حال تبدیل شدن به هنجار امروز و همه کمک به آهسته اما مطمئن حذف پول نقد.

چگونه خواهد شد هر چند این تاثیر صنعت بازاریابی شبکه ای و چرا مهم است ؟

من معتقدم که بزرگترین تاثیر را برای توزیع کنندگان. بسیاری از مردم به دنبال ساخت یک کسب و کار جهانی و حقیقت ساده این است که اگر یک شرکت فقط محصولات بهداشتی و یا لوازم آرایشی از این فرصت برای ایجاد یک کسب و کار در سطح جهانی محدود است. این می تواند در نظر من یک اثر منفی بر روی هر کسی که مایل به ساخت در سطح جهان و متقاعد کردن آنها را به حرکت به یک کسب و کار است که جهانی فرصت.

در کنار که نسل جوان تر است شک و تردید در مورد به اصطلاح “معجزه محصولات” امروز ما شاهد بهبود قابل توجهی در حالت عادی از فروشگاه های خرده فروشی محصولات است که ارائه همان مقدار زیادی کمتر در قیمت می باشد.

یک منطقه که در آن صنعت را ببینید رشد عظیم و بالقوه است که در دنیای دیجیتال به ارز. همانطور که ما حرکت می کند بیشتر و بیشتر به سمت یک جامعه بدون پرداخت پول نقد آن را حس می کند که ارز دیجیتال در نهایت تبدیل به راه اکثر مردم پرداخت برای کالاها و خدمات است.

ما در حال حاضر دیده می شود یک افزایش بزرگ در تعداد کسب و کار است که پذیرش بیت کوین و این روند تنها به گذشت زمان افزایش می دهد. محصول اصلی شرکت می تواند ارائه دهد در دنیای دیجیتال است که البته آموزش و پرورش است. آموزش و پرورش در فناوری دیجیتال, ارز و سرمایه گذاری است. این اعتقاد من است که یک منطقه که در آن بازاریابی شبکه ای دارای پتانسیل برای رشد است و در حال حاضر ساخت گام های بزرگ در این بازار است.

همیشه وجود خواهد داشت یک درجه از شک و تردید پیرامون بازاریابی شبکه ای حتی اگر اکثر مردم آن هر روز از زندگی خود را. هر زمان که ما توصیه می کنیم چیزی یا جایی به یک دوست و یا همکار ما در واقع بازاریابی شبکه ای. کلمه از دهان است به بهترین شکل از تبلیغات برای بسیاری از سال و حتی با تمام روش های مختلف شرکت می تواند ترویج کسب و کار خود را امروز دهان به دهان و توصیه همیشه اولین انتخاب برای بسیاری از مردم است.

اگر شما در بازاریابی شبکه ای یا فکر پیوستن به یک شرکت و سپس خود را انجام علت سعی و کوشش. نمی پرش با یک شرکت است که محدودیت های بالقوه خود را. پنج سال آینده را ببینید برخی از تغییرات بزرگ در حال وقوع است و هر شرکت شما تصمیم به کار با, باید در یک موقعیت نه تنها به شما می دهد ابزار بلکه یک فرصت است که در زمان جذاب برای همه و نه فقط کسانی که می خواهند برای شروع یک کسب و کار از خانه.

[ad_2]