چت روم دخترونه

این احساس کمی بیش از حد واقعی است. من به او می گویم که دوست پسری دارم و می گویم ” دوست پسر من برنامه ریزی 2 تا 2 همیشه 4 ” و بعد از اینکه از سیستم خارج شدم ، شروع به تعجب می کنم که آیا “برایان” واقعاً بعضی 11 ساله نیست؟ پسر که دو طبقه بالاتر از من زندگی می کند. این نوع دسترسی برای من جدید است. آیا سن نوجوانان در سراسر جهان با زندگی آنلاین – در کنسرت ها ، در محفظه های طبقه دوم قطارهای اروپایی ، با دوستان خود به صورت آنلاین دیدار می کنند؟ آیا آنها موج ها را با هم گشت و گذار می کنند؟ من هرگز دوباره از برایان نمی شنوم.

آگوست 1999 اندازه گیری یک سایت موفق ، یک کارآفرین اینترنتی به من می گوید ، “چسبندگی” آن است. این تعداد بازدیدهایی است که یک سایت دریافت می کند ، افرادی که آن را بررسی می کنند ، برابر با مقدار زمانی که برای آن صرف می کنند ، ضرب می شوند. یک دوست سایبر می گوید ، Bolt.com چسبنده است ، مطمئناً مکانی است که بسیاری از نوجوانان برای آویزان کردن به آنجا می روند و بیشتر در مورد چیزهایی صحبت می کنند که نوجوانان درباره آن صحبت می کنند – عاشقانه بودن شماره 1. من به دوستانه آبی-آبی وارد می شوم. -orange صفحه اصلی ، با ویژگی ها و بولتن ها ، نقل قول روز و یک نظرسنجی روزانه: ” آیا شما با شخصی با قومیت مختلف روبرو می شوید؟ ” ” آیا با کسی که والدین شما از او تأیید نمی کنند قرار می گیرید؟ از کجا می خواهید سبک خود را دریافت کنید؟ من انتخاب می کنم ” camarules ” به عنوان نام صفحه من ، دسته کوچک موسیقی جاز نامه ای من را تند می کند. دن پلسون ، بنیانگذار سایت ، درست است – اگر قرار گرفتن در AOL مانند رانندگی Oldsmobile پدرتان در Interstate است ، بودن در Bolt.com مانند سوار شدن در دوچرخه کوهستان Day-Glo با یک کمک فنر و مضراب است. جایی برای رفتن.

اگرچه جاهای دیگری برای آویزن نوجوانان در مکان های دیگر وجود دارد ، من بیشتر وقت خود را در تابلوهای اعلانات بولت می گذرانم. موارد مختلفی وجود دارد که مباحث مختلفی از فعالیت گرایی و مشاغل و پول گرفته تا سبک و سکس و دوستیابی را انتخاب می کنید. اینجاست که می توانید پیامی ارسال کنید که یا پاسخی را به خود جلب می کند یا کاملاً بی احتیاط است. موفقیت یک پیام به عوامل زیادی بستگی دارد: چسبندگی خط موضوع ، محبوبیت تابلو و مهمتر از همه ، سطح کلی کسالت افراد روی خط. اگر مردم حوصله خود را دارند ، تقریباً در مورد هر چیزی بررسی می کنند. چت روم نگین