پرواز باد ژنراتور برق در این سیاره ؟

[ad_1]

زیادی شده است گفت: ما در مورد ژنراتورهای بادی’ قدرت بیش از چند سال گذشته است. در ابتدا فکر به عنوان پاسخ به کرات بحران انرژی ما به زودی متوجه شدم که چگونه بسیاری از توربین های بادی و مقدار زیادی از فضا است که در واقع نیاز به قدرت جهان است.

مردم در حال حاضر در آغوش مورد توربین های بادی باعث خرابی مناظر دیدنی و محیط زیست نگران پرندگان گرفتار شدن در پره. اما چه می شود اگر یک راه حل است ؟ یک ایده انقلابی چنان است که آن را سخت به تصور کنید…

به نظر می رسد وجود دارد. مجله تایم حتی نام آن را یکی از بهترین اختراعات سال 2008 است. آن را به نام “پرواز ژنراتور برق”.

بنابراین آنچه در آن است ؟

این FEG یک نوع “rotorcraft” که نشانگر بالاتر از سطح زمین و تولید قدرت از قوی ارتفاع بالا باد. اما آنچه شگفت آور در مورد آن این است که برداشته شده توسط باد. به نگه داشتن آن را از پرواز کردن آن است که افسار به زمین که از آن جریان الکتریکی به پایین به زمین.

به عنوان FEG آسانسور بالاتر از آن می رسد بادهای قوی تر است که آن را قادر به تولید قدرت بیشتر. در واقع گفته شده است که این ارتفاع بالا باد یا جریان جت آنقدر قوی است که با استفاده از فقط 1% از آنها می تواند قدرت کل سیاره.

و هنگامی که آن را تبدیل به عملیاتی?

تا کنون تنها نمایشی از یک عامل FEG انجام شد در استرالیا جایی که آنها با استفاده از برق به آن را دریافت کردن زمین. این آزمایش بسیار موفق بود و نشان می دهد که حتی در نور بادها نزدیک به زمین FEG ماند وجود دارد کاملا.

آینده آنها برنامه ریزی برای آزمون بزرگتر rotorcraft در 240kW افسار تا 15,000 ft. و سپس آنها را در مقیاس بالا و حتی بیشتر به FEG را با چهار روتور قادر به تولید ده تا چهل مگاوات برق است که به مراتب بیشتر از زمان بالاترین توربین بادی با ظرفیت پنج مگاوات است.

مردم را به وجود شک و تردید در مورد چگونه رعد و برق و یا تلاطم در ارتفاعات بالا می تواند تحت تاثیر قرار FEG. برای رعد و برق یک سیستم هشدار دهنده در محل است که در آن FEG است و سپس به سادگی پایین آورده به زمین است. تلاطم است و چنین نیست مشکل از rotorcraft عمل بسیار شبیه بادبادک و به سادگی حل و فصل بازگشت به چگونه آن را پس از یک تند باد. و GPS و ژیروسکوپ ترکیبی استفاده می شود برای کنترل آن پیچ و رول.

پس چقدر قدرت تولید امکان پذیر است ؟

با توجه به سن دیگو شرکت بر اساس, آسمان, WindPower شرکت آرایه ای از 600 FEG ‘ امتیاز در 20MW و عامل بیش از یک زمین در فضا از 200 مایل مربع می تواند تولید بیش از سه بار به عنوان بسیاری از مگاوات ساعت در سال به عنوان 28,572,902 مگاوات ساعت تولید شده توسط پلس ورد آریزونا نیروگاه هسته ای در سال 2003.

و فقط 43 از این FEG آرایه های عامل در 85 درصد ظرفیت تولید می تواند به 3,883,185,000 کيلو وات قدرت – که مجموع مصرف برق در ایالات متحده در سال 2003.

و چقدر این قدرت هزینه های ما ؟

با توجه به یک مطالعه دقیق ساخته شده توسط آسمان WindPower پارسیان در محدوده هزینه یک FEG از ده مگاواتی ظرفیت خواهد بود کمتر از 2 سنت به ازای هر کیلووات ساعت (از جمله هزینه های استفاده از زمین). این است که کمتر از هزینه های انرژی از سوخت های فسیلی است. اما بدیهی است که سایت انتخاب و نزدیکی به قدرت موجود خطوط عوامل بسیار مهم.

چه بعدی ؟

از آنجا که FEG را هنوز در مرحله تست ما کاملا مطمئن نیست که چه مدت آن را قبل از ما با دیدن هر معلق در هوا در فاصله. اما یک چیز برای مطمئن است که اگر همه می رود به طرح ما ممکن است دیدن هوابرد باد ژنراتور برق این سیاره است.

[ad_2]