وای غارت کشاورزی – دو نقطه که در آن شما می توانید مزرعه ارزشمند لوت

[ad_1]

وای غارت کشاورزی نیست دقیقا بهترین راه برای کسب طلا در این بازی است. آن را 100 ٪ سود. تنها چیزی که به شما خواهد شد سرمایه گذاری در وقت شما است.

اگر چه بهترین طلا در کشاورزی روش خرید و فروش مواد در خانه حراج به سود شما می توانید پول مناسب و معقول اگر شما می دانید که چه چیزی و چگونه به مزرعه. پس در اینجا دو عالی نقاط برای WoW غارت کشاورزی.

این Underbog – خوش مشرب ترش

خوش بینانه ترش یک گیاه است که نیازی به گیاهان دارویی برداشت می شود. آن را می توان در داخل Underbog در Zangarmarsh. این گیاه لازم است در پشته 5 برای تکمیل تلاش است که کمک های مالی شهرت با Sporeggar جناح. بسیاری از بازیکنان بالا بردن شهرت خود را با این جناح امروزه قادر به خرید کوچک اسپور خفاش که Sporeggar Quartermaster به فروش می رساند.

در حال حاضر کشاورزی خوش بینانه ترش بسیار دشوار است. همه در همه ، همه شما باید انجام دهید این است که فقط به Underbog و جمع آوری تمام خوش بینانه ترش گره های پاپ که بین ورودی و پل که منجر به دوم ، سپس به سادگی بازگشت به, ورود, خروج, تنظیم مجدد و تکرار. شما معمولا حدود 20-25 خوش بینانه ترش در هر اجرا. این گیاه مانند اوباش در داخل و اسپور خفاش ها نیز رها کردن این گیاه و شما می توانید سخت کار کردن از آنها را اگر شما می خواهید.

یک پشته از 5 ترش به فروش می رساند تا 100g گاهی اوقات. قیمت متوسط برای یک پشته از 5 است 50g هر چند.

Shadowmoon Valley – The Doomwalker

دوم مرسی غارت نقطه کشاورزی است که در بخش شرقی Shadowmoon Valley. این Doomwalker نگهبان از ورود به معبد. اگر چه دشوار است اراذل و اوباش به شکست با یک سطح 80 مخزن نباید آن را یک مشکل به شکست با هر سطح 85 کلاس. جنایتکاران و مجرمین ممکن است یک مشکل کشتن این boss, اما من می توانم به شما بگویم که برای مطمئن شوید که من سعی کردم آن را با Rogue.

مهم ترین توانایی رئیس آن له زره زره debuff که پشته و کاهش 10 درصد از زره خود را در پشته. اگر شما تجمع بیش از حد بسیاری از پشته رئیس’ حملات تبدیل خواهد شد قابل ملاحظه ای قدرتمند است. به هر حال همانطور که گفتم با یک سطح 85 شخصیت با کمی کاهش و برخی از گلدان این رئیس نباید دشوار است. اما مطمئن شوید که شما آن را بکشند یک شکارچی مرگ شوالیه یا پهلوان ترین حاکی از کلاس ها به مزرعه آن است.

این Doomwalker قطره های مختلف حماسه BoE موارد که نگاه سرد و بازیکنان را به خرید آنها را به تغییر ظاهر خود را زره پوش. برخی از موارد مانند Ethereum Nexus-Reaver یا Talon از طوفان فروش بیش از 1000.

بخشی است که در مورد این رئیس است که این 2-3 روز respawn استراحت. و اگر شما وجود دارد که آن را تولید می کند, کسی دیگری آن را بکشند. من معمولا من شکارچی وارد شده وجود دارد و بررسی نقطه هر روز صبح.

[ad_2]