والیبال بازی اصلاح با استفاده از یک Balldrome رها شات مفهوم

[ad_1]

در حال حاضر من مثل والیبال, فقط به عنوان بسیار به عنوان نفر بعدی آن را به عنوان بسیار سرگرم کننده است تماشاگر, ورزش, که آیا آن را در حال بازی در ساحل با زنان خوب و یا در ورزشگاه. هنوز هم به نظر می رسد این امر می تواند سرگرم کننده را به کمی تغییر بازی به خصوص چگونه توپ خدمت کرده است و چه نقطه نمره رخ می دهد در طول خدمت دنباله. در حال حاضر آن را خوب راه آن است اما چه می شود اگر ما افزود: برخی از پویا و شدید تغییرات ؟

چه می شود اگر هر بار که توپ رفت خارج از محدوده و یا ما در بازی نقطه و یا شروع از یکی دیگر از مجموعه ای است که ما تا به حال یک خدمت الکترونیکی دستگاه از سربار? این چیزی است که من پیشنهاد می کنم و من می خواهم به توضیح این به شما چه من آمده ام تا با اگر من ممکن است به دلیل این است که یک مفهوم جدید است.

آنچه من پیشنهاد من تماس بگیرید “balldrome” و این دستگاه خواهد نشستن بالاتر از دادگاه شاید 25, پا در هوا, در یک افسار خط موازی به شبکه است. پس از آن مرخص توپ آن را به سرعت حرکت کردن به سمت و خارج از محدوده بازیکنان پس از انجام نمیشود و یا می بارند نمی تواند به طور تصادفی ضربه زدن به آن. هنگامی که توپ بود که در خدمت آن خواهد چرخش در اطراف در داخل و شلیک کردن از یکی از بسیاری از کانال های مختلف و در هر تعداد از انواع زاویه و سرعت. این امر می تواند تصادفی و هر خدمت خواهد بود کمی متفاوت است و هیچ بازیکن در هر دو طرف از دادگاه می دانید دقیقا همان جایی که توپ بود برای رفتن و یا در چه سرعت.

آن را ممکن است به خوبی شلیک کردن “balldrome” در 50 مایل در ساعت راست پایین بر روی سر حریف و یا شاید حتی بر روی سر یکی از خود اعضای تیم است. آنها نمی خواهد که زمان بسیار زیادی را به واکنش نشان می دهند و این امر می تواند به عنوان اگر توپ مشخصی حق در چهره خود را از حالت عمودی. بله این ممکن است صدای شدید اما, والیبال یک ورزش دشوار آن را رقابتی و من تنها و گفت بیایید آن را به سطح بعدی. بازیکنان بزرگ نمی مراقبت از آنها می خواهم این چالش و این امر به آنها فرصت به قدم زنی با تبختر مسائل خود را به ما نشان می دهد آنچه که آنها همه در مورد هستند.

البته pansies نمی خواهم, آن, آنها شکایت کرد و گفت توپ آمد بیش از حد سریع و یا آنها را برای آن آماده نبودند و یا آن را چیدن بر روی آنها و به عمد انتخاب آنها را به آنها را نگاه بد است. این چیزی است که من توصیف که فقط بهانه آنها را ممکن است. نه تنها که این امر می تواند بزرگ برای تمرین نگه داشتن تیم در حال آماده شدن برای رقابت در انگشتان خود را. آن را نیز می تواند یک عمل بزرگ و ماشین آلات برای تنها یک طرف از net.

هر بار که یک توپ مشخصی رفت و به خالی دادگاه بعدی به آنها دستگاه خواهد تف کردن یکی دیگر از توپ و یا شاید در یک زمان دو یا حتی سه. شما می توانید شروع به تصور کنید که چگونه هیجان انگیز این می تواند و چگونه آن را نگه دارید مهارت های بازیکنان به واکنش سریع تر بار, جایی که آنها نمی باید زمان واکنش نشان می دهند و نه مانند یک هنرمند رزمی باید آن را تبدیل به یک رفلکس? این چیزی است که من صحبت کردن در مورد.

[ad_2]