واقعیت مجازی – چرا این بار متفاوت است

[ad_1]

بیایید شروع با یک آغازگر سریع در تاریخ VR. VR ایجاد شد و در سال 1965 توسط ایوان ساترلند – او ایجاد “نهایی نمایش” یک دستگاه است که می تواند پوشش قاب داخلی بر روی یک اتاق. نظامی بود که به طور همزمان به تحقیق و سرمایه گذاری در VR بالقوه برای شبیه سازی پرواز و آموزش.

VR صنعت ادامه داد: برای توسعه بیش از چند دهه, اما درخواست تجدید نظر محدود بود به تنها جاه طلبانه ترین مهندسین و اوایل آداپتور با توجه به هزینه قطعات و کامپیوتر که در طراحی آنها است. حتی در اوایل دهه 90 با برچسب قیمت روز مناسبی دستگاه واقعیت مجازی بود بیش از $50,000. هزینه های بالای ورود البته معنای آن است که هنوز هم بسیار از این سوال برای مصرف کننده به طور متوسط.

نهایی نمایش

PALMER LUCKEY و OCULUS RIFT بازی را تغییر دهید

سریع به جلو 40 سال و Palmer Luckey (مخترع Oculus Rift) ایجاد اولین VR نمونه در سن 18 در پدر و مادر خود را زير زمين. Luckey در نهایت توسعه محصول است که خواهد آمد به عنوان Oculus Rift. Oculus آورده در عصر کنونی از VR توسعه و نفس زندگی جدید را به این امیدوار کننده فن آوری است.

اعلام Oculus شد و پس از نزدیک با تکنولوژی خودی توسعه دهندگان و adopters اولیه همه آنها شده بود chomping در بیت به تجربه این مرز جدید در VR توسعه است. آن را طولانی نیست قبل از سنگین وزن مانند Facebook گوگل و سامسونگ توجه گرفت و شروع به سرمایه گذاری به شدت در VR با امید از تولید اولین مصرف کننده آماده دستگاه. Facebook معتقد است به شدت در Oculus Rift که آنها به دست آورد این شرکت برای $2 میلیارد دلار در ماه مارس 2014. Facebook بنیانگذار مارک زوکربرگ اعلام کرد که او می بیند کسب عنوان “دراز مدت شرط در آینده محاسبات.”

امروز انتخاب برای مصرف کنندگان

صف فعلی VR محصولات اجرا حیطه از نظر قیمت و در دسترس است. شما می توانید پای خود را مرطوب با گوگل محصول (به درستی به نام مقوا). مقوا بسیار ارزان است و تقریبا $20.00. آن را با استفاده از آسان برای به دست آوردن قطعات مانند مقوا biconvex لنز یک زن و شوهر از آهن ربا چسب و باند لاستیکی. به جای استفاده از ساخته شده است در صفحه نمایش مانند Oculus Rift این محصول طراحی شده توسط هر تلفن آندروید در حال اجرا 4.1 یا بالاتر (فقط اسلاید گوشی خود را به “هدست”). شما آن را جمع آوری تمام خود را پس از گوگل گام به گام توسط به گام دستورالعمل با تصاویر.

این گوشی قدرت کل تجربه با برنامه های موجود در گوگل مقوا فروشگاه app). وجود دارد هیچ خارجی سیم یا clunky سخت افزاری برای مقابله با… فقط مقوا مورد و تلفن همراه آندروید خود را. در اولویت ما به تازگی ساخته شده است یکی برای تست کردن در خانه – کل ساخت در زمان حدود 5 دقیقه از آغاز تا پایان.

گوگل مقوا

Facebook را Oculus Rift

با توجه به سرعت فعلی از نوآوری آن را شرط بندی امن است که هر دو سخت افزار و نرم افزار های Facebook را Oculus تکنولوژی بهتر خواهد شد در ماه های آینده. مدل مصرف کننده هر چند در حال حاضر در دسترس است و انتظار می رود تا اواسط سال 2015 منتشر خواهد شد. توسعه مدل (DK2) هزینه $350 و می آید با یک زمان تاخیر کم صفحه نمایش (همان مورد استفاده در سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 3). صفحه نمایش ارائه محترم 960×1080 با وضوح هر چشم با 75 hz نرخ تجدید. این واحد همچنین شامل یک ژیروسکوپ, شتاب سنج, magnometer و یک دوربین مادون قرمز برای سر و موضعی ردیابی است. برنامه های کاربردی در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر که متصل به طور مستقیم به هدست از طریق HDMI و کابل USB.

Oculus Rift

سامسونگ Gear VR Innovator Edition

سامسونگ دیدم یک فرصت برای پرش به پله مخلوط و همکاری با Oculus. آنها به تولید یک هدست است که به نظر می رسد مانند اکثر مصرف کننده-دستگاه آماده برای تاریخ. سامسونگ Gear VR Innovator Edition همان چیزی است که شما انتظار می رود از تاسیس غول تکنولوژی هم از نظر کیفیت و قابلیت استفاده. آن را نیز گران ترین گزینه در آینده در یک قیمت از $200 برای هدست + 750 دلار (خارج از قرارداد) برای تلفن های مورد نیاز به قدرت آن است. بر خلاف گوگل, مقوا, دنده VR تنها با این نسخهها کار با Samsung Galaxy Note 4, بنابراین اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به در حال حاضر خود یکی از شما می توانید خودتان صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول است.

هدست خود را بسیار خوب طراحی شده و کاملا بصری است. وجود دارد یک دوره ضامن پد لمسی و “بازگشت” را فشار دهید در سمت راست از هدست است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به راحتی از طریق تجارب VR و برنامه های کاربردی. بالای این هدست دارای یک تمرکز چرخ استفاده می شود که برای تنظیم فوکوس به محدوده مطلوب برای چشمان شما. دو تسمه نگه داشتن واحد بصورتی پایدار و محکم بر روی سر خود را که مهر و موم چشم انداز خود را از جهان خارج به منظور بهبود حس غوطه ور شدن. به علاوه عدم وجود هر گونه کابل اتصال اینترنت شما را به یک کامپیوتر کمک می کند تا تجربه لذت بخش تر و قابل حمل است.

وجود دارد بدون نیاز به واحد کردن سر خود را به منظور دانلود و یا تغییر برنامه های کاربردی و… همه چیز را می تواند انجام شود از طریق Oculus منوی اصلی یا سامسونگ نرم افزار کتابخانه پس از راه اندازی اولیه و پیکربندی. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از جالب و مفید برنامه های موجود در خارج از جعبه مانند Oculus سینما – برای مشاهده فیلم ها و ویدئوها در مجازی سینما Oculus 360 عکس – برای مشاهده عکس های پانوراما و Oculus 360 ویدئوها – برای مشاهده پانوراما ویدئوها. سامسونگ نیز به تازگی منتشر شده یک بازار به نام Milk VR است که اساسا یوتیوب برای VR.

سامسونگ Gear VR

حرکت نزولی – یک مورد از JUDDERS

ما در بر داشت که بسیاری از برنامه های موجود در حال حاضر گرافیک های سنگین و این تجربه می تواند کاهش سرعت و بدون نسبتا خوب کارت گرافیک. شایان ذکر است که تجارب مربوط به گرافیک 3D و حرکت سریع می تواند به سرعت تبدیل به تهوع به برخی از مردمی با توجه به نرخ فریم یا GPU محدودیت و یک پدیده شناخته شده به عنوان “لرزش شدید” (هنگامی که تصاویر را تبدیل به آغشته, strobed و یا در غیر این صورت تحریف شده) بنابراین آن است که واقعا مسئولیت توسعه دهندگان برای ایجاد “راحت” تجارب است که با هدف به حداقل رساندن لرزش شدید. با وجود اشکالاتی – استفاده می شود که در پشت سر هم با یک کامپیوتر که دارای یک high end GPU نتیجه یک حس غوطه ور شدن است که 10 سال پیش به نظر می رسید غیر ممکن است. Oculus سایت توسعه دهنده در حال حاضر در لیست هر دو کامپیوتر و تلفن همراه SDK که شامل یکپارچگی برای Unity و Unreal بازی موتور. PC SDK در نظر گرفته شده است برای ریفت DK2 که در آن-به عنوان تلفن همراه SDK در نظر گرفته شده است برای Oculus دستگاه شده که اهرم های گوشی های تلفن همراه.

VR – آینده است که در اینجا (و یا واقعا نزدیک)

ما فقط شروع به شکستن سطح با VR. ظهور پانوراما ویدئو و عکس است که ساخت آن آسان به “اتصال” بینندگان به مکان هایی که آنها هرگز می تواند جسمی بود.

تصور کنید یک صندلی ردیف جلو به تماشای مورد علاقه خود را باند بازی زندگی می کنند… با این آزادی را به نگاه در هر جهت در زمان واقعی است. تصور کنید که راه رفتن (به معنای واقعی کلمه… راه رفتن) مورد علاقه خود را از طریق پارک ملی به عنوان اگر شما واقعا وجود دارد. تصور نشستن در یک اتاق کنفرانس نیمی از راه را در سراسر جهان و در تعامل با دیگران به عنوان اگر شما واقعا وجود دارد. اینها فقط تعداد کمی از برنامه های کاربردی که VR دستگاه های مانند Oculus Rift را فعال کنید. بنابراین در ارتباط باشید – اگر زمان پیشرفت است و هر نشانه واقعیت مجازی است که در اینجا به ماندن و آن را حمله به خود را در اتاق نشیمن یا اتاق خیلی زودتر از شما ممکن است فکر می کنم.

[ad_2]